Citroen Cup 2009

MEZINÁRODNÍ TURNAJ , FOTBAL MUŽI
1.8.2009 / 10.00 h. / 2x15 min.
areál KSNP Sedlec Karlovy Vary

kategorie muži 35+

Zápasy Sedlece:
Nominace na všechna 3 utkání:
Malík - Hrib, Varadínek, Blažek, Dalaveraj, Vyskočil, B.Vala, L.Vala, Vican, Lehečka, Ježek, Gonda, Budil, Kozel, Osten. Trenér: Demjan.
Sedlec - Výběr Ukrajiny 1:0 (branka : Kozel)
Zahřívací zápas rozhodl Kozel střelou z otočky, když trefil odražený míč na penaltě.
Sedlec - Johanngeorgenstadt 4:1 (branky: Budil 2, Kozel 2)
Sedlec se už pomalu dostával do tempa, lepší souhra vedla i ke gólům. První dal Budil, když si naběhl na centr a míč do brány doslova protlačil. Druhý přidal Kozel z penalty po zákroku na Budila, třetí Budil po centru Kozla a závěrečný dal Kozel po přesné uličce od Lehečky.
Sedlec - Schoneck 6:1 (branky: Kozel 4, Budil, Vican)
Rozjetý Sedlec si s německými starými pány pohrál jak kočička s myšičkou.  Kanonádu opět začal Budil, když si naběhl středem vápna a prosadil se tvrdou střelou. Druhý přidal Kozel do prázdné brány, když obehrál i brankáře (přihrával Gonda). Třetí opět Kozel po výborném průniku Budila skrz celé vápno a poločasový účet uzavřel zas Kozel z penalty po faulu na Válu. V druhém poločasu zatloukl další hřebíček do německé rakve Vican střelou do prázdné po krásném vysunutí od Gondy, na konečných 6:1 dal střelec zápasu Kozel, když na vápně vypíchl obránci míč a zakončil chladnokrevně k tyči.
SEDLEC CELÝ TURNAJ STARÝCH PÁNŮ VYHRÁL, DNES NEMĚL KONKURENCI.

men 35+ Sedlec Ukrajina Schöneck Johanngeorgenstadt
Sedlec **** 1:0  6:1  4:1
Ukrajina 0:1  **** 1:0  2:1
Schöneck 1:6  0:1  **** 0:1
Johanngeorgenstadt  1:4  1:2  1:0 ****
1. Sedlec  9 b.
2. Ukrajina  6 b.
3. Johanngeorgenstadt  3 b.
4. Schoneck  0 b.

kategorie muži "A"
Zápasy Sedlece:
Nominace na všechna 3 utkání:
Flekač - Soukup, Hruška, Janáček, Duda, Říha, Kamarádek, Berger, Patera, Kováč, Filipčík, Seifert, Eisenreich, Durdis. Trenér: Ježek.
Sedlec "A" - Schoneck "A" 0:1
V prvním zápase sedlecké "Áčko" nepřesvědčilo, nutno však poznamenat, že výkon mnohých poznamenala včerejší oslava narození Hofiho juniora.
Sedlec "A" - SFR ČR 0:0
S romskou reprezentací už byl výkon lepší, Sedlec soupeře k ničemu nepustil, je třeba však říci, že oni Sedlec taky ne.
Sedlec "A" - Wildenau "A" 2:3 (branky: Berger, Kováč)
Sedlec byl už na dně, prohrával 0:3, ale zabojoval a snížil na rozdíl jediného gólu. Bohužel pak Janas neproměnil tutovku do prázdný a i proto skončil Sedlec v turnaji tak, jak skončil. Poslední.

men "A" Sedlec Schöneck SFR Wildenau
Sedlec **** 0:1   0:0 2:3
Schöneck  1:0 **** 2:0  1:0
SFR 0:0  0:2  **** 3:0
Wildenau  3:2  0:1  0:3 ****
1. Schoneck  9 b.
2. SFR ČR  4 b.
3. Wildenau  3 b.
4. Sedlec  1 b.

ČLÁNEK "Sedlecký A tým mužstvo Old boys nenapodobil" Z KARLOVARSKÉHO DENÍKU NAJDETE ZDE.

VfB Schöneck 1912 - link

FSV Johanngeorgenstadt - link

HISTORIE TURNAJE

Vítěz Citroen Cupu 2009 - kategorie Old Boys: Sedlec Old Boys // kategorie "A" : Schoneck "A"