24. 09. 2016 13:30 Sedlec B - L.Kynžvart/Bečov 1:6 -
28. 09. 2016 10:00 St.Role/N.Role - Sedlec B 5:0 -
01. 10. 2016 10:30 Rotava/Kraslice - Sedlec B 15:0 -
08. 10. 2016 13:00 Sedlec B - Březová 1:4 -
15. 10. 2016 13:00 Sedlec B - Pernink 1:8 -
29. 10. 2016 11:30 Sedlec B - Habartov 7:0 3
06. 11. 2016 10:30 Chyše - Sedlec B 8:0 -

Konečná tabulka sezóny 2016/2017

Tabulka po podzimu 2016:

Krajská soutěž dorostu 2016 / 2017

13. 6. 2017 17:00 Sedlec B - St.Role/N.Role 1:5 (1:2)
STŘELCI: 39. Moudrý Petr - 3. Hudec Jakub, 26. Hudec Jakub, 57. Klauz Václav, 66. Margina Samir, 69. Klauz Václav

11. 6. 2017 10:30 Lomnice/Krajková - Sedlec B 11:0 (2:0)
STŘELCI: 4. Ptáček Tomáš, 15. Přerost Pavel, 55. Veselý Pavel, 57. Veselý Pavel, 59. Veselý Pavel, 67. Ptáček Tomáš, 74. Veselý Pavel, 76. Faško Martin, 79. Maňák Ludvík, 81. Novák Lukáš (pen.), 88. Maňák Ludvík
Dorost B dnes prohrál v Lomnici nehorázně 11:0. Nechápu zkrat, který přišel v druhém poločase, protože po první půli pouze 2:0. Brankář několikrát zachránil tutovky soupeře, Basty vykopával z brankové čáry, hráli jste s nasazením a zájmem. Začátek druhého poločasu, také ještě dobrý, ale po 4-tém gólu, už to byla tragédie. Posledních 20 minut zápasu, už to byl zmar a ostuda.
Josef Kubánek - trenér

3. 6. 2017 14:00 Sedlec B - Chyše 3:1 (3:1)
STŘELCI: 7. Hájek Kryštof, 17. Pomahač Pavel, 35. Koudelka Tomáš - 12. Schuller Antonín

28. 5. 2017 14:00 Habartov - Sedlec B 6:1 (3:0)
STŘELCI: 5. Tancl Miroslav, 14. Hirsch Jakub (pen.), 27. Hirsch Jakub, 76. Horvát David, 80. Tancl Miroslav, 81. Valenta Václav - 66. Coubal Jan

13. 5. 2017 / Pernink - Sedlec B 11:1 (7:1)
STŘELCI: 2. Klimm Daniel, 7. Mašek Václav, 19. Mašek Václav, 34. Čečák Petr, 40. Čečák Petr, 43. Mašek Václav, 44. Klimm Daniel, 59. Mašek Václav, 61. Čečák Petr, 88. Wittmayer Štěpán, 90. Prindiš Jan - 9. Vlach Petr

6. 5. 2017 / Březová - Sedlec B 9:3 (6:1)
STŘELCI: 2. Boukal Pavel, 11. Boukal Pavel, 12. Rakaš Zdeněk, 22. Flesar Jan, 44. Flesar Jan, 45. Boukal Pavel, 48. Procházka Patrik, 72. Boukal Pavel, 84. Boukal Pavel - 5. Csapai David, 55. Coubal Jan, 86. Coubal Jan
Rozhodčí: Gardoš Jiří.

29. 4. 2017 / Sedlec B - Rotava/Kraslice 0:7 (0:1)
STŘELCI: 37. Gubčo Martin, 51. Gubčo Jan, 55. Daniš Zdeněk (pen.), 64. Olah Filip, 68. Křivan Jiří, 81. Gubčo Jan, 87. Vankúš Tomáš
Tak i když jsme dnes opět prohráli, tak velké pozitivum vidím v celém prvním poločase. Ten jsme odehráli velmi dobře a všichni se snažili, dostali jsme pouze jeden gól a obrana spolu s defenzivní zálohou opravdu makala velmi slušně. Matěj ve středu zálohy dnes podal perfektní výkon. Tomáš to vzadu vše perfektně jistil, velká škoda, že se nám nepodařilo s brejků skórovat. Druhý poločas hodnotit nebudu, protože hrát proti takto silnému a rychlému soupeři v deseti už nešlo. Propad výkonnosti po střídání v druhém poločase byl moc markantní. Za první půlku vás moc chválím a opět je vidět, že máte na to hrát velmi vyrovnané zápasy i proti třetímu celku tabulky. Po dnešní první půli, se moc těším na příští sezónu, ta fakt bude už dobrá!

22. 4. 2017 10:30 L.Kynžvart/Bečov - Sedlec B 6:0 (4:0)
STŘELCI: 3. Čučela Jaromír, 8. Čučela Jaromír, 26. Buček Dominik, 37. Matoušů Dominik, 55. Matoušů Dominik, 75. Eliáš Filip.
Rozhodčí: Peschel Filip.
K včerejšímu hracímu dni jsem chtěl pouze poděkovat všem, kteří jeli do Lázní Kynžvart i za jejich heroický výkon, když v deseti hráčích neudělali ostudu a prohráli pouze 6:0. Nadstandardní nasazení podali Lukáš v bráně, Basty s Čuchnou na obraně a v záloze Roman s Péťou.
Velkým zklamáním byla neúčast, těch s kterými jsem na 100% počítal a kteří nás nechali na holičkách, bez jediné omluvy!

15. 4. 2017 14:00 Sedlec B - Aš / zrušeno

9. 4. 2017 13:00 Citice/Bukovany - Sedlec B 4:0 (3:0)
STŘELCI: 5. Ševčík Vojtěch, 33. Tušinovschi Marian, 43. Havlena Jakub, 58. Čech Jan
Rozhodčí: Procházka Jaroslav.
Tak k dnešní prohře 4:0, škoda, poločas 3:0, ale třetí gól z ofsajdu, který nás položil. Všichni co hráli, tak bojovali a snažili se, někdy to prostě nevyjde. Pánové jestli to ale pozorujete, tak se Váš projev "pomalu" zlepšuje a jsem přesvědčený, že se budete zlepšovat zápas od zápasu. Už nejsme poslední v tabulce a myslím, že bychom mohli ještě zabodovat!!! Budeme bojovat.
Chtěl jsem poděkovat speciálně Ondrovi, který lapil pentli a podržel v dalších dvou tutovkách soupeře.

1. 4. 2017 13:30 Sedlec B - Plesná 4:1 (2:1)
STŘELCI: 13. Campisano Doménico, 15. Koudelka Tomáš, 62. Coubal Jan, 64. Koudelka Tomáš - 30. Panuška Václav
Rozhodčí: Botoš Robert.
Pánové, dnes jste mi udělali velkou radost a snad Vás to nakopne k většímu sebevědomí a zakončíme jaro tak jako dnes - s hlavama nahoře a vítězným pokřikem v kabině! Všem moc děkuji za dnešní odehraný zápas, za velmi slušné výkony, u některých fakt nadstandardní. Góly dali Campi, Koudy, Couby a dokončil opět Koudy. Opravdu musím pochválit všechny, protože obrana se snažila Plesnou nikam nepouštět a zastupovala, vrhala se do střel, záloha byla dobrá ve hře dopředu, dozadu to někdy pokulhávalo (zase až na některé jedince). A v útoku byla vidět chuť hrát a bojovnost. Musíme trošku zapracovat na fyzičce, ale jinak dnes před Vámi smekám pomyslný klobouk a děkuji!!!!

PODZIM 2016:

6. 11. 2016 / Chyše - Sedlec B 8:0 (2:0)
Branky: 42. Kormančík Stanislav, 44. Bystřický Jakub, 49. Varga Milan, 51. Krejčí Václav, 57. Varga Milan, 58. Krejčí Václav, 70. Váňa Tomáš, 72. Michel Daniel (pen.)
ČK: Ronšal
Zpráva rozhodčího: Vyjádření k vyloučení: 23 min. hráč č.4 , Ronšal Sebastián, červená karta během zápasu. Zmaření vyložené brankové příležitosti podražením soupeře zezadu v souboji o míč v nepřerušené hře, kdy by hráč postupoval sám na brankáře. Po udělení ČK hráč bez problémů opustil HP.
Rozhodčí: Henych Karel.

29. 10. 2016 / Sedlec B - Habartov 7:0 (2:0)
Branky: 29. Campisano Doménico, 32. Horváth Filip, 51. Coubal Jan, 56. Horváth Filip, 61. Horváth Filip, 67. Jaffan Samir, 73. Jaffan Samir
Rozhodčí: Sieber Josef.
Chtěl bych dnes všem, kteří se účastnili naší první výhry, moc poděkovat! I když to vypadalo, že soupeř nepřijede, nakonec dorazil a stálo to za to. První trefu zařídil Kampi a do poločasu ještě přidal další Filip Horvath, ten měl dnes svůj super den a v druhé půli zkompletoval hattrick. Couby zvyšoval na 3:0, kdy po pěkném průniku Horvyho a jeho centru Samir Jaff perfektně zpracoval a nabídl krásný balón Coubymu, který se nemýlil. Moc povedená akce. Potom Horvy na 4 a 5:0 a kanonáda pokračovala dalšími zásahy Samira na 6 a 7:0. na jeden gól přihrával Ríša. Brankář vykopl, Samir šel sám na brankáře a s přehledem zavěsil. Chtěl bych ale poděkovat všem, že to dopadlo s nulou, za to může obrana, defenzivní záloha a Ríša dnes také čaroval. Udělali jste mi velkou radost a myslím si, že i Vám se hrálo dobře. Škoda dalších velkých šancí, které jsme neproměnili, neměl každý svůj den jako Filip, ale nic si z toho nedělat, příště se to otočí!
Trenér Josef Kubánek

15. 10. 2016 / Sedlec B - Pernink 1:8 (1:2)
Branky: 4. Jaffan Samir (pen.) - 21. Mašek Václav, 30. Klimm Daniel, 68. Mašek Václav, 71. Klimm Daniel (pen.), 72. Wittmayer Štěpán, 74. Mašek Václav, 86. Čečák Petr, 88. Mašek Václav
Rozhodčí: Bláha Karel.
Po nadějném poločase přišel kolaps a krutá prohra 1:8 okořeněná vyloučením trenéra J.Kubánka za hádku s rozhodčím.

8. 10. 2016 / Sedlec B - Březová 1:4 (1:2)
Branky: 44. Jaffan Samir - 2. Michalčák Jan, 19. Novák Jan, 76. Michalčák Jan, 74. Kursa David (pen.)
ČK: Kosík
Rozhodčí: Dvořák Matěj.
Zpráva rozhodčího: Kosík Tomáš - Červená karta během zápasu po druhé žluté kartě, -71min. - 1ŽK-držení soupeře za dres v souboji o míč v nepřerušené hře, bez ujevné snahy a ůmyslu hrát míčem. (taktický faul). 73min- 2ŽK+ČK- bezohledné kopnutí soupeře při skluzu ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře protihráč nebyl zraněn a utkání dohrál. Vyloučený hráč odešel bez protestů a v klidu ze hřiště, ihned po obdržení ČK.

1. 10. 2016 / Rotava/Kraslice - Sedlec B 15:0 (5:0)
Branky: 12. Větrovec Lukáš, 17. Daniš Zdeněk, 24. Křivan Jaroslav, 38. Větrovec Lukáš, 40. Křivan Jaroslav, 50. Vankúš Tomáš, 51. Křivan Jaroslav, 58. Daniš Zdeněk, 62. Křivan Jiří, 63. Křivan Jiří, 68. Vankúš Tomáš, 83. Gubčo Jan, 82. Vankúš Tomáš, 85. Daniš Zdeněk, 88. Gubčo Jan

28. 9. 2016 / St.Role/N.Role - Sedlec B 5:0 (3:0)
Branky: 21. Novotný Vítek, 27. Hraba Luboš, 45. Novotný Vítek, 54. Verebely Dominik, 66. Sysel Milan

24. 9. 2016 / Sedlec B - L.Kynžvart/Bečov 1:6 (1:4)
Branky: 28. Plevka Robert - 6. Buček Dominik, 9. Buček Dominik, 15. Buka Michal, 17. Buka Michal, 74. Buček Dominik, 89. Petrášek Jakub.
Rozhodčí: Godža Ladislav.
Bohužel se soupeř relativně rychle dostal do vedení po našich individuálních chybách na 2:0. Potom se hra částečně vyrovnala, i když bylo znát, že hráči soupeře byli starší ročníky. Naše posily z A mužstva byly na hřišti velmi znát a předvedly velkou bojovnost. Kosík vzadu odvedl obrovský kus práce, Matěje bylo plné hřiště a velmi oceňuji i jeho hru dozadu. Svůj výborný výkon okořenil krásným gólem. Samir a Péťa byli pro mladší hráče vzorem v bojovnosti a v soubojích. Škoda, že koncem poločasů už docházely síly. Začátkem druhého poločasu jsme měli herně i opticky navrch, ale nedokázali jsme proměnit šance a to i vyložené i v prvním poločase. Myslím si, že proti Staré a Nové Roli už to bude zase lepší a že už budeme bodovat!!!!
Josef Kubánek, trenér.

18. 09. 2016 / Aš - Sedlec B 14:1 (7:0)
Branky: 10. Sčasný Tadeáš, 14. Milata Bryan, 19. Jaroš Filip (pen.), 22. Sládeček Lukáš, 27. Jaroš Filip, 30. Sčasný Tadeáš (pen.), 38. Sládeček Lukáš, 58. Rácz David, 68. Sládeček Lukáš, 69. Bubla Jan, 71. Szekeres Michal, 74. Sčasný Tadeáš, 76. Milata Bryan, 80. Jaroš Filip - 47. Hájek Kryštof
Rozhodčí: Vokoun Tomáš.

10. 9. 2016 / Sedlec B - Citice/Bukovany 0:4 (0:4)
Branky: 45. Pařil Pavel, 53. Filipovič Pavel, 54. Zronek Jakub, 56. Kopička Petr.
Rozhodčí: Polívka Miloslav.

3. 9. 2016 / Plesná - Sedlec B 6:2 (4:0)
Branky: 5. Toman Kamil, 8. Paulovič Matěj, 10. Toman Kamil, 27. Hrotek Josef, 58. Hrotek Josef, 81. Dinga Nick - 51. Trapp David (pen.), 65. Koudelka Tomáš
ČK: Horváth (Červená karta během zápasu, Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, 12 min ČK kr.č.7 Horváth Filip-Použití pohoršujících hanlivých výroků vůči R v přerušené hře. Po udělení ŽK řekl R : To si děláš prdel. 11 min. ŽK NCH-bezohledné kopnutí soupeře nohou z boku v nepř. hře s následným pádem soupeře bez zranění. Po vyloučení v klidu odešel do kabin.)
Rozhodčí: Cvrk Miroslav

30. 8. 2016 / Sedlec B - Lomnice/Krajková 0:10 (0:6)
Branky: 5. Veselý Pavel, 9. Matoušek Petr, 23. Maňák Ludvík, 24. Ptáček Tomáš, 30. Korbel Vít, 43. Veselý Pavel, 59. Korbel Vít, 65. Matoušek Petr, 71. Zelinger Matěj, 80. Veselý Pavel