12. D.Rychnov 22 0 0 22 25:144 0 (-33)

zápas (jaro 2013) kdy výsl. góly b.
Plesná - Sedlec dorost 06.04.2013 0:4 Tlášek 2, Poustka, Čáp 3
Březová - Sedlec dorost 20.04.2013 12:0 - -
Sedlec dorost - Rotava 28.04.2013 7:2 Limani 3, Čáp, Horváth J. (p.), Blažek, Belbl 3
Sedlec dorost - Habartov 01.05.2013 4:4 Limani 2, Nushi, Ničiperenko 1
Loket - Sedlec dorost 04.05.2013 4:0 - -
Svatava - Sedlec dorost 08.05.2013 4:2 Tlášek, Blažek -
Lomnice - Sedlec dorost 11.05.2013 6:1 Nushi -
Sedlec dorost - Nová Role 19.05.2013 2:4 Nushi, Tlášek -
D.Rychnov - Sedlec dorost 12.06.2013 2:8 Oncikr Š. 2, Ničiperenko 2, Vančura 2, Nushi, Poustka 3
Citice - Sedlec dorost 08.06.2013 6:3 Nushi 2, Blažek -
Sedlec dorost - Kr.Poříčí  16.06.2013 1:1 Limani  1

zápas (podzim 2012)          kdy výsl. góly b.
Sedlec dorost - Svatava 26.08.2012 6:2 Ničiperenko 3, Tlášek 2, Limani 3
Habartov - Sedlec dorost 02.09.2012 2:0 - -
Kr.Poříčí B - Sedlec dorost 05.09.2012 4:1 Svoboda -
Sedlec dorost - Plesná 09.09.2012 6:2 Ničiperenko 2, Limani, Tlášek, Poustka, Čáp 3
Žlutice - Sedlec dorost   - ŽLU odstoupily ze soutěže -
Sedlec dorost - Březová 23.09.2012 2:3 Ničiperenko, Vančura -
Rotava - Sedlec dorost 30.09.2012 3:1 Poustka -
Sedlec dorost - Loket 07.10.2012 6:2 Tlášek 2, Oncikr Š., Vančura, Punejko, Poustka 3
Sedlec dorost - Lomnice 14.10.2012 0:0 - 1
Nová Role - Sedlec dorost 20.10.2012 4:3 Ničiperenko 2, Limani -
Sedlec dorost - D.Rychnov 18.11.2012 6:1 Tlášek 2, Oncikr Š., Ničiperenko, Poustka, Čáp 3

12. D.Rychnov 11 0 0 11 13: 77 0

16.06.2013 / Sedlec dorost - Kr.Poříčí 1:1 (1:0)
Branky: Limani Agon - Petráček Ondřej.
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym.

12.06.2013 / D.Rychnov - Sedlec dorost 2:8 (2:4)
Branky: Hums Oliver, Převrátil Tomáš - Oncikr Štěpán 2, Ničiperenko Vitalij 2, Vančura Karel 2, Nushi Lucian, Poustka Adam.
Rozhodčí: Kroupa Jiří

08.06.2013 / Citice - Sedlec dorost 6:3 (3:1)
Branky: Polanka Karel 4, Macek Alexandr, Pavíza Ondřej - Nushi Lucian 2, Blažek Albert.

19.05.2013 / Sedlec dorost - N. Role 2:4 (2:2)
Branky: Nushi Lucian, Tlášek Jakub - Košťál Tomáš, Urbánek Dominik, Vaverka Josef, Hájek Daniel.
Rozhodčí: Peschel Filip.

11.05.2013 / Lomnice - Sedlec dorost 6:1 (2:1)
Branky: Troller Tomáš 2, Mazurkovič Vladimír 2, Furch Daniel, Němeček Vojtěch - Nushi Lucian.
Rozhodčí: Řáda Josef

08.05.2013 / Svatava - Sedlec dorost 4:2 (1:1)
Branky: Popovič Pavel 2, Pech Lukáš, Kolísek Josef - Tlášek Jakub, Blažek Albert.
Rozhodčí: Kučka Jiří.

04.05.2013 / Loket - Sedlec dorost 4:0 (1:0)
Branky: Balog Josef 2, Rubáš Petr, Demeter Miroslav.
Rozhodčí: Horvát Martin.
ČK: 0 - Horváth Jakub.

1.5.2013 / KSNP Sedlec dorost - Habartov 4:4 (2:1)
Branky: Limani Agon 2, Nushi Lucian, Ničiperenko Vitalij - Houdek Daniel 2, Šedivec Daniel, vlastní.
Sestava: Varga - Šik, Poustka (vad)., Punejko, Oncirk Š. - Čáp, Limani, Vančura - Horváth J. (35. Nushi, 63. Belbl), Tlášek, Nečiporenko.

Tradiční rival přijel řádně vyhecován již z podzimního utkání a tomu odpovídala i tvrdost a rychlost hry. Sedlečtí vedli po odražené trefě Vitalije Nečiporenka (1:0), soupeř ale po pár minutách vyrovnal po drobném zaváhání brankáře - 1:1. Chvíli před půlí se po srážce se soupeřem odporoučel do sprch zraněný Varga a brankářské rukavice si tak musel vzít Kuba Horváth, kterého v poli nahradil Lucian Nushi. A bylo to paradoxně střídání šťastné, "žolík" Lucian totiž chvíli před půlí diklepl do prázdné branky Nečiporenkův křižný pas - 2:1
Po pauze přišel zvolna rostoucí tlak domácích, dařilo se i přečíslovat hostující obranu, vázla jen mezihra v záloze a již tradičně chyběla finální přihrávka. Přesto se díky svému důrazu a hladu po míči prosadil Agon Limani, když pět minut po přestávce protlačil dorážku pod bezmocným gólmanem (3:1) a chvíli na to dokonce zvýšil z penalty - 4:1 !
Utkání se zdálo být rozhodnuté a domácí se na to evidentně spolehli. Poslední dvacetiminutka však byla špatným snem: Sedlec přestal úplně kombinovat i běhat a soupeř, přestože dohrával v desíti, předvedl, co dokáže vůle a zarputilost. Během deseti minut habartovští snížili dvěma trefami na 4:3 a urputnost přinesla ovoce v poslední minutě, kdy v souboji ve vápně fauloval Oncirk a soupeř penaltou nepohrdl - 4:4.
Hosté nebyli lepší. Ale bojovností, zaujetím pro hru a viditelnou touhou uspět nakonec zdánlivě rozhodnutý zápas zvládli lépe a domácím uzmuli dva téměř jisté body.
Rozhodčí: Tichota Martin.

28.4.2013 / Sedlec dorost - Rotava 7:2 (2:0)
Branky: Limani 3, Čáp, Horváth J. (pen.), Blažek, Belbl.
Sestava: Varga - Šik, Horváth J., Punejko, Oncirk Š. - Čáp, Limani, Vančura (60. Sulek) - Tlášek, Nushi (46. Belbl), Nečiporenko (70. Blažek)
V prvním domácím zápase dorostenci dle očekávání porazili soupeře z konce tabulky poměrně jasně, i když hra tomu ne vždy úplně odpovídala.  Rotavští kousali zejména v polovině druhého poločasu, kdy ke své tvrdosti přidali dva "slepence" a zápas tak zdramatizovali, k hattricku Limaniho však přidali své premiérové trefy Blažek a Belbl a o vítězi nebylo pochyb. Poprvé se v bráně objevil Michal Varga a rozhodně nezklamal! Výhra snad tým nakopne, před prvomájovou dohrávkou s Habartovem bude získané sebevědomí hodně důležité.

20.4.2013 / Březová - Sedlec dorost 12:0 (8:0)
Branky: Živný Pavel 3, Peterka Pavel 2, Láník Václav 2, Truong Tat Dat 2, Šťáhlovský Vít, Šalena Jakub, Peterka Miroslav.
Sestava: Vrba - Oncirk, Krejčí, Punejko, Belička - Belbl, Čáp, Danko - Tlášek.
Příběh o kočce a myši, hra na jednu bránu. Vlající Tlášek, tři vyjukaní žáčci, znechucený Oncirk a nešťastný Vrba. Ponižující smích soupeře, pokřik "Dejte jim dvacet!". V devíti se hrát nedá. Soupeř nabídkou nepohrdl a s chutí si zastřílel.
Krajská soutěž dorostu, Karlovarský kraj.

06.04.2013 / Plesná - Sedlec dorost 0:4 (0:2)
Branky: Tlášek Jakub 2, Poustka Adam, Čáp Ladislav.
Rozhodčí: Francúz Jaroslav.

18.11.2012 / Sedlec dorost - D.Rychnov 6:1 (3:0)
Branky: Tlášek Jakub 2, Oncikr Štěpán, Ničiperenko Vitalij, Poustka Adam, Čáp Ladislav - Demeter Dominik.
Rozhodčí: Řáda Josef.

11.11.2012 / Sedlec dorost - Citice 2:0 (1:0)
Branky: Svoboda Milan, Tlášek Jakub.
Sedlec se proti prvnímu týmu tabulky vytáhl, porazil ho a ani jednou neinkasoval. Výborný zápas odehrál Agon Limani.

20.10.2012 / Nová Role - Sedlec dorost 4:3 (1:2)
Branky: Sándor Václav, Košťál Tomáš, Kavur Tomáš, Vaverka Josef - Ničiperenko Vitalij 2, Limani Agon.
Rozhodčí: Vasilko Jan.

14.10.2012 / Sedlec dorost - Lomnice 0:0
Sestava: Vrba - Caldr (vad), Punejko, Šik, Oncirk Š. - Čáp (46. Belbl), Horváth J. (65. Belička (luc)), Vančura - Tlášek, Poustka, Nečiporenko.
Soupeř z aktuálního 4. místa tabulky přijel na Výfuk v sestavě plné dvoumetrových pořezů a tomu odpovídal průběh celého zápasu. Nejčastěji byl vidět urputný boj ve středu hřiště, akce vždy končily odkopem jedné z obran. V první půli zaujaly jen dva náznaky šance Vitalije, nakonec se ale vždy ukličkoval a pořádně nezakončil. V závěru poločasu se zaskvěl Ondra Vrba v bráně, kdy pádem pod nohy uzmul balon lomnickému útočníkovi.
Po přestávce se obraz hry nezměnil, jen šancí trochu přibylo, hlavně na straně Sedlece. Adam Poustka hodně kousal a důsledným napadáním často získával míč. Po jeho střele z vápna se v největší šanci utkání ocitl Karel Vančura: golman vyrazil před sebe a Vanči z metru nechytatelně..... trefil tyč takovou bombou, že míč se odrazil až k rohovému praporku.
Na pohled hra "nic moc", ale zejména nasazením, disciplínou a taktikou kluci podali nejlepší podzimní výkon. Perfektně zahrála obrana - její pilíře Caldr (vad), Štěpán a Puny nedovolili útočníkům vůbec nic, Šiky boural soupeřovu zálohu. Za očekáváním trochu zůstal Tlaši, který se proti urostlým bekům těžko prosazoval. Remíza byla spravedlivá, zklamanější byl asi soupeř, který evidentně přijel s většími ambicemi.
Rozhodčí: Nehasil Lukáš

7.10.2012 / Sedlec dorost - Loket 6:2 (3:1)
Branky: Tlášek Jakub 2, Oncikr Štěpán, Vančura Karel, Punejko Ivan, Poustka Adam - Balog Josef 2.
Sestava: Vrba - Caldr (vad), Belbl (46. Campisano), Šik, Oncirk Š. - Čáp, Vančura, Belička (luc) (61. Horváth F.) - Tlášek, Poustka, Nechiporenko (85. Krejčí)
Na těžce podmáčeném terénu jsme přivítali soupeře, který příjel jen v deseti. Sedlec se na začátku zastřeloval, neuspěli Nechiporenko, Vančura, Tlášek a Poustka - a soupeř v 6. min. z prvního útoku trestal - 0:1. Domácí i nadále pálili šance - Kuba Tlášek z pěti metrů přestřelil. Chuť si ale spravil o 5 min. později, kdy po ose Oncirk - Poustka - Tlášek vsítil branku - 1:1. Pak hosté ve vápně faulovali Vitalije a rozhodčí nezaváhal: penalta. Tu nedal Vanči ani nadvakrát, naštěstí se poprvé v sezóně dorážkou nekompromisně střelecky prosadil Štěpán Oncirk -  2:1. Těsně před půlí Adam Poustka krásně na pravém brku oklamal pohybem obránce a zblízka zvýšil na 3:1.
Soupeř po zranění centra dohrával v devíti, ale Sedlec nadále předváděl beznaděj v koncovce. Až v 75. minutě přinesl klid Vanči, který po ojedinělé kolmici od Čapise pojistil na 4:1. Soupeř se naposledy vzepjal deset minut před koncem (4:2), ale Sedlec utkání uzavřel dvěma rychlými brankami v závěru (5:2 Tlaši ze skrumáže a 6:2 Vadim střelou pod golmana). Všechny tři body zůstaly Na výfuku, oči z toho ale bolely, srdce neplesalo.....
Rozhodčí: Godža Ladislav.

30.09.2012 / Rotava - Sedlec dorost 3:1 (2:0)
Branky: Chudjak Michal 2, Böhm Petr - Poustka Adam.
Sestava: Vrba - Vadim, Punejko (83. Krejčí), Šik, Oncirk Š. - Nushi (46. Oncirk V.), Hájek, Vančura - Tlášek, Poustka, Ničiperenko.
Zápas na umělce v Rotavě proti dvoumetrovým chasníkům, kteří až do dnešního utkání získali jediný bod a byli hladoví po vítězství.
Vypadalo to slibně, hned v první minutě trefil Vitalij břevno. Sedlec začal s chutí, ale míč na tvrdém umělém povrchu lítal jako pingpongáč a naše typická snaha o pasy za obranu končila většinou bohužel v autu. Když už se Vitalij nebo Kuba Tlášek dostali do úniku, namísto úprku do vápna se utopili ve vlastních zbytečných kličkách. Zpracování balonu ale vázlo u obou soupeřů a tak oba mančafty začaly neumění nahrazovat důrazem. A začalo se jiskřit. Nejdřív Hajčus dvakrát tvrdě zaúřadoval ve středu hřiště ("žlutá" odměna) a domácí začali oplácet. Zákrok na pronikajícího Poustku byl jasně likvidační (a nejspíš i na červenou), ten chvíli vypadal, že na plac se už snad radši ani nebude chtít vrátit. S důrazem se líp srovnali domácí, naši se zatáhli a přišel zákonitý trest: po záchranné brzdě Štěpána Oncirka ve vápně otevřeli skóre gólem z penalty - 1:0. Ani to ale nebylo dostatečným varováním, kluci hráli bez využití záložníků a hluše bušili do soupeře přes střed hřiště, kde bezmála dvoumetroví zadáci soupeře odvraceli jeden pas za druhým buď hlavou, nebo bezhlavým odkopem. A tak jsme se ve středu hřiště zbytečně dřeli v množství osobních soubojů, Hajčus s Vančim si okopané nohy budou ledovat do Vánoc! Hru se nám nepovedlo vrátit do našeho rytmu a krátce před přestávkou přišel druhý trest - gól po rohu z bezprostřední blízkosti, Ondra Vrba byl bez šance - 2:0. V poslední minutě poločasu se sice dvěma kličkami ve vápně uvolnil Vitalij, v rozhodující fázi tváří v tvář golmanovi pak ale místo střely placírou chtěl zřejmě ukličkovat i penaltový puntík... a nic z toho nebylo.
O poločase bylo v šatně ticho. Kluci se ale hecnuli a do druhé půle přišla jiná jedenáctka. Začaly se dařit kombinace, obránci poslušně rozehrávali od lajn a najednou přišly i šance. Nejdřív Vitalij a potom i Kuba mohli s přehledem skórovat, oba ale tvrdě doplatili na svou jednonohost. V 57. minutě konečně zahřmělo: Tlášek chvíli tančil před brankářem, do jejich souboje se vřítil Adam Poustka a ...... snížil na 2:1! Domácí byli jako opaření, dalších deset minut jsme je zavřeli na jejich půlce a vypadalo to, že vyrovnání je jen otázkou času. Další dvě neproměněné tutovky (Tlášek, Vitalij) ale vrátili rotavské do hry a ti pět minut před koncem dali ze čtvrté šance třetí gól - 3:1. Lekce z efektivity. Soupeř nás nepřehrál technicky, ale vyvaroval se fatálních chyb v obraně a uspěl důrazem.

Našim nechybělo nasazení ani chuť - ale nebylo z čeho tvořit, totálně jsme vyklidili střed hřiště. Pokud si záložníci nevyboxovali míč v souboji, přihrávkou ho od obrany nedostali. A oproti minulým zápasům jsme propadli v koncovce. Nadprůměrně zahráli Poustka, Vančura a až na pár kiksů Hájek, vzadu i přes prohru svědomitě zametali Vadim se Štěpánem. Střídající dva starší žáci odehráli svoje, chybí jim samozřejmě start na míč i herní přehled, navíc tempo i tvrdost byly zřejmě na ně ještě trochu moc.
Rozhodčí: Hányš Martin

23.09.2012 / Sedlec dorost - Březová 2:3 (1:2)
Branky: Ničiperenko Vitalij, Vančura Karel - Peterka Miroslav 2, Láník Václav.
Rozhodčí: Krejčí Tomáš.
ČK: Punejko Ivan - Truong Tat Dat, Šalena Jakub.

09.09.2012, 15:00 / Sedlec dorost - Plesná 6:2 (3:1)

Branky: Ničiperenko Vitalij 2, Limani Agon, Tlášek Jakub, Poustka Adam, Čáp Ladislav - Práznovský Petr, Zachariáš Lukáš.
Sestava: Caldr Há. - Blažek Vad., Horváth J., Punejko (Oncirk V.), Oncirk Š. - Čáp, Limani, Vančura - Tlášek, Poustka, Nečiporenko.
Ráz zápasu určili naši dvěma rychlými góly na začátku zápasu. Soupeř po přestávce stačil hru zdramatizovat dvěma trafami na 3:2, v závěru utkání však Nečiporenko a Limani nováčka soutěže jasně "zařízli". "Spalovač" Vitalij se sice dvakrát trefil, ale další tři tutovky zazdil - snad šetří střelný prach na konec soutěže. Téměř prázdná lavička náhradníků neskýtala v odpoledním vedru mnoho šancí na posílení čerstvými hráči, jediný možný střídající Vít Oncirk (st. žáci) svou premiéru u dorostu zvládl.
Rozhodčí: Kozák Rudolf

5.9.2012 / Kr.Poříčí - Sedlec dorost 4:1 (1:1)
Branky: Soták Radek 2, Valašík Martin, Bureš Pavel - Svoboda Milan.
Sestava: Caldr Há. - Blažek Vad., Horváth J., Punejko (Bílý J.), Oncirk Š. - Čáp, Svoboda, Vančura (Poustka) - Tlášek, Limani, Nečiporenko.
Na vedoucí gól sedleckých odpověděli domácí ještě před poločasem. Ve druhé půli pak již ani opět čarující sedlecký gólman nezabránil třem dalším gólům v síti. Nepomohla ani zkušenost dvou hráčů A-týmu (Svoboda, Limani), soupeř nás v závěru zápasu zejména díky fyzickým dispozicím jasně přehrával.
Rozhodčí: Hányš Martin

02.09.2012 / Habartov - Sedlec dorost 2:0 (1:0)
Branky: Houdek Daniel, Tichý Václav.
Sestava: Caldr Há., - Horváth J, Blažek Vad., Oncirk Š., Punejko - Bejbl (55. Bílý J.), Čáp, Vančura - Poustka (46. Bílý E.), Tlášek, Nečiporenko.
Hoši podali statečný výkon na hřišti mužstva, kde na jaře zápas málem skončil rvačkou. Přestože rozhodčí Chládek udělal z utkání one-man-show, byl vypískán diváky i oběma lavičkami a naši dohrávali proti devíti, nedokázali jsme proměnit ani dvě slušné šance během závěrečné hry na jednu bránu. Vynikl štírek Kuba Tlášek, který zraje každým zápasem!
Rozhodčí: Chládek Miroslav.
ČK: Tichý Václav, Vach Václav - 0

26.08.2012 / Sedlec dorost - Svatava 6:2 (2:1)
Branky: Ničiperenko Vitalij 3, Tlášek Jakub 2, Limani Agon - Juhár David, Tůma Michal.
Nečiporenko dvěma rychlými góly na začátku druhé půle zadusil snahu hostů o srovnání stavu, v nemnoha chvílích soupeřovi převahy podržel mužstvo Hájič.
Rozhodčí: Godža Ladislav