5:3 Zeman 2, Campisano, Patera, Gabriel  3
18.04.2015 / Rotava - Sedlec dorost
2:9 Čáp 2, Bílý 2, Schönwalder, Procházka, Campisano, Patera, Gabriel 3
25.04.2015 / Božíčany - Sedlec dorost
2:15 Bílý 3, Čáp 2, Campisano 2, Gabriel 2, Oncikr, Schönwalder, Tlášek, Blažek, Patera, Kostolecký 3
2:1 Campisano -
13.06.2015 / Sedlec - Habartov 10:1 Oncikr 2, Blažek 2, Kostolecký 2, Zeman, Krejčí, Bílý, Gabriel 3
zápasy (podzim 2014) výsl.                branky b.
3

13.06.2015 / Sedlec - Habartov 10:1 (5:1)

Branky: Oncikr Štěpán 2, Blažek Albert 2, Kostolecký Karel 2, Zeman Aleš, Krejčí Ondřej, Bílý Patrik, Gabriel Petr - Valenta Václav.
SestavaKašák - Oncirk, Zeman, Krejčí, Belička - Irovský, Čáp, Patera, Blažek - Bílý, Gabriel. Stř. Schonwalder, Kostelecký, Procházka, Campisano. Trenér: František Klamo.

Závěrečný zápas sezóny mohl přinést bronzovou příčku v tabulce, takže pořád bylo o co hrát. Zápas by ale jednoznačný, kočička - myšička. A díky prohře Žlutic se tým KSNP Sedlec dorost skutečně dostal na třetí místo. Jaro bylo parádní, jen jedna prohra, jinak samé výhry. Škoda pokaženého podzimu (4 prohry, z toho 4 doma !!!), mohlo to být ještě lepší.
Rozhodčí: Botoš Robert.

07.06.2015 10:30 / Kr.Poříčí - Sedlec dorost 2:1 (0:0)

Branky: Valašík Martin, Bureš Pavel - Campisano Doménico.
Válec se zastavil a Sedlec poprvé na jaře ztratil body. A protože Žlutice vyhrály v Božíčanech, padl sedlecký dorost opět na 4. místo v tabulce.
Rozhodčí: Hrnčál Jiří

31.05.2015 / Sedlec dorost - Žlutice 6:1 (4:1)

BrankyČáp Ladislav 2, Schönwalder Dalin, Blažek Albert, Kostolecký Karel, Gabriel Petr - Slivčák Libor.
Sestava:

Válec dál válcuje ! Hrálo se o třetí místo a tímto vítězstvím se na něj vyšvihl Sedlec. Navíc 6 vstřelených gólů znamená, že je Sedlec nejlépe střílejícím mužstvem ze všech, momentálně má na kontě 106 gólů (druhý Kynžvart 102, třetí Kr.Poříčí 82). Jarní neporazitelnost trvá.
Rozhodčí: Botoš Robert

23.05.2015 / Svatava - Sedlec dorost 1:12 (0:6)

Branky: Tříska Jan - Čáp Ladislav 4, Oncikr Štěpán 2, Schönwalder Dalin 2, Campisano Doménico 2, Bílý Patrik, Kostolecký Karel.
Rozhodčí: Sieber Josef.

16.05.2015 / Sedlec - Chyše 5:0 (4:0)

Branky: Čáp Ladislav 2, Patera Radek, Bílý Patrik, Kostolecký Karel.
Rozhodčí: Matejka Dominik.

10.05.2015 / Citice - Sedlec dorost 1:5

BrankyHamouz Miroslav - Schönwalder Dalin 3, Procházka Matěj, Bílý Patrik.
Rozhodčí: Cvrk Miroslav

03.05.2015 / Sedlec - Kynšperk 5:0 (0:0)

BrankyČáp Ladislav 2, Campisano Doménico, Patera Radek, Kostolecký Karel.
Rozhodčí: Mrázek Lukáš

VIDEO ze zápasu ZDE.

01.05.2015 / Kynžvart - Sedlec dorost 0:1 (0:1)

Branka: Tlášek Jakub.
Sestava: Kašák - Krejčí, Oncirk, Zeman, Blažek - Schonwalder, Čáp, Tlášek, Patera - Bílý, Gabriel. Stř: Kostolecký, Campisano, Procházka, Irovský. Trenér: František Klamo.
Lázně Kynžvart celou sezónu projedou bez porážky ? Na to zapomeňte ! Přijel sedlecký šikanzen a bylo po domácí neporazitelnosti.
Ale jednoduché to nebylo, potkala se dvě velmi silná mužstva, proto se většinou hrálo uprostřed hřiště a příliš šancí utkání nenabídlo. Jedinou branku vstřelil Kuba Tlášek po samostatné akci, kdy si povodil obranu a ve 30. min. obstřelil gólmana - 0:1. Kynžvartští se snažili, ale dnes to nebyl jejich den. Naopak definitivně mohl vítězství pojistit Petr Gabriel, ale v tutovce sám před gólmanem zklamal.
Výborné utkání, srdnatý výkon všech bez výjímky a skvělé (a hlavně nečekané) 3 body !
Pozn: původně se mělo hrát 04.04.2015, odloženo pro sníh.
Rozhodčí: Hlavatý Josef

Vítězný pokřik (video) najdete ZDE.
Video ze zápasu ZDE.
Fotogalerie ze zápasu ZDE.

25.04.2015 / Božíčany - Sedlec dorost 2:15

Branky: Ferko Patrik, Dražovský Tomáš - Bílý Patrik 3, Čáp Ladislav 2, Campisano Doménico 2, Gabriel Petr 2, Oncikr Štěpán, Schönwalder Dalin, Tlášek Jakub, Blažek Albert, Patera Radek, Kostolecký Karel.
Rozhodčí: Pachtová Michaela

18.04.2015 / Rotava - Sedlec dorost 2:9 (0:4)

Branky: Košař Vojtěch 2 - Čáp Ladislav 2, Bílý Patrik 2, Schönwalder Dalin, Procházka Matěj, Campisano Doménico, Patera Radek, Gabriel Petr.
Rozhodčí: Sieber Josef¨.

11.04.2015 / Sedlec dorost - Březová 5:3 (4:2)

Branky: Zeman Aleš 2, Campisano Doménico, Patera Radek, Gabriel Petr - Mikeska Jan 2, Darjanin Jan.
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym

08.11.2014 / Sedlec dorost - Kr.Poříčí 1:4 (0:2)

Branky: Čáp Ladislav - Petráček Ondřej 2, Smatana Pavel 2

01.11.2014 / Žlutice - Sedlec dorost 2:2 (1:1) PK 11:10

Branky: Slivčák Libor, Ažaltovič Milan - Bílý Patrik, Gabriel Petr.
V zákl. hrací době Dalin dal penaltu 2,3 m nad.
Penalty: Petr Gabriel, Puny, Štěpán Oncirk, Samir, Csapaaaaaapík (nedal).... 4:4 Dalin....., Patera, Kostolecký, Bílý,......... to nemá konec...... Adam Poustka, Kašák (!), a Péťa Gabriel mimo.....
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym.

25.10.2014 14:00 / Sedlec dorost - Svatava 1:3 (1:2)

Branky: Campisano Doménico - Oswald Tomáš 2, Mendl Václav.
Rozhodčí: Matějka Aleš.

19.10.2014 10:30 / Chyše - Sedlec dorost 2:4 (0:3)

Branky: Krejčí Václav 2 - Schönwalder Dalin 2, Belička František, Gabriel Petr.
Kvůli zranění dohrával Sedlec celý druhý poločas v deseti lidech, naštěstí si už v první půli vytvořil takový náskok, že Chyše dotahovala marně.
Rozhodčí: Mrázek Lukáš.

11.10.2014 / Sedlec dorost - Citice 9:2 (6:1)

Branky: Schönwalder Dalin 3, Oncikr Štěpán, Poustka Adam, Campisano Doménico, Patera Radek, Bílý Patrik, Gabriel Petr - Ševčík Vojtěch, Kolísek Josef.
Jednoznačný zápas, jen bohorovná hra Sedlece po půlce zachránila Citice od potupné desítky.
06.min. - centroval Albi Blažek a Dalin hlavou otevírá skóre - 1:0.
22.min. - Oncirk z penalty - 2:0.
26.min. - Patrik Bílý po skvělém zatáhnutí Gabriela - 3:0
28.min. - citický hráč z ničeho nic napálil volej z 25 m a balón zapadl přesně k tyči - 3:1
30.min. - hosté srazili ve vápně Petra Gabriela. Penalta, kterou sám faulovaný jistě proměnil - 4:1
33.min. - Dalin po samostatném úniku - 5:1
40.min. - Albi šel sám na gólmana, už měl dát gól, ale brankář vyrazil a dobíhající Campisano patou dorazil - 6:1
55.min. - Campisano skvěle vysunul Dalina a ten se opět trefil přesně k tyči - 7:1
65.min. - Čáp vysunul Pateru, který z blízka nezaváhal - 8:1
70.min. - citický hráč chtěl od čáry odcentrovat, ale míč mu sklouznul a zapadl za překvapeného Kašáka - 8:2
85.min. - Poustka utekl všem a se štěstím proměnil - 9:2
Rozhodčí: Grůza David

05.10.2014 11:00 / Kynšperk - Sedlec dorost 2:2 (2:1) (PK 2:4)

Branky: Hlavín Petr, Šefl Filip - Schönwalder Dalin, Blažek Albert;
Sedlec vyhrál na penalty, trefili se postupně: Gabriel, Čáp, Puneyko, Campisano. Gólman Kašák zneškodnil 2 penalty, takže pátá série se už kopat nemusela. Ale škoda ztraceného bodu, sedlečtí mládežníci měli zápas rozhodnout už v základní době. Byli jasně lepší, domácí sice potrestali dvě sedlecké hrubice, ale Sedlec opět dojel na neproměňování tutovek ...
(pozn: v zápisu je jako střelec napsán Blažek, ale gól dal Campisano).
Rozhodčí: Horvát Martin

27.09.2014 / Sedlec dorost - Božíčany 9:0 (2:0)

Branky: Schönwalder Dalin 2, Bílý Patrik 2, Gabriel Petr 2, Horváth Jakub, Blažek Albert, Campisano Doménico.
Rozhodčí: Fiala Petr

20.09.2014 / Sedlec dorost - Rotava 1:3 (0:0)

Branky: Čáp Ladislav - Chudjak Michal 3.

13.09.2014 / Březová - Sedlec dorost 2:4 (1:2)

Branky: Peterka Miroslav, Mikeska Jan - Čáp Ladislav 2, Procházka Matěj, Campisano Doménico.
Rozhodčí: Lhotka Jindřich.

06.09.2014 / Sedlec dorost - Kynžvart 3:4 (2:2)

Branky: Schönwalder Dalin, Procházka Matěj, Bílý Patrik - Tomčík David 2, Pešek Dominik, Čučela Jaromír.
Rozhodčí: Ďugel Pavol.

30.08.2014 / Habartov - Sedlec dorost 3:7 (2:4)

Branky: Vaculovič Jakub 2, Hirsch Jakub - Schönwalder Dalin 2, Tlášek Jakub 2, Belička František, Patera Radek, Csapai David.
Rozhodčí: Vokoun Tomáš