11. 09. 2016 15:00 Sedlec - Kadaň 1:2 p. 1
18. 09. 2016 14:00 Mar.Lázně - Sedlec 8:3 -
01. 10. 2016 10:00 Hv.Cheb - Sedlec 0:3 3
09. 10. 2016 15:00 Sedlec - Toužim 5:6 p. 1
16. 10. 2016 15:00 Sedlec - N.Sedlo/Chodov 7:2 3
23. 10. 2016 10:30 Kr.Poříčí - Sedlec 5:2 -
30. 10. 2016 15:00 Sedlec - Ostrov/Nejdek 3:5 -
05. 11. 2016 13:30 FC Cheb/Lipová - Sedlec 4:1 -

Konečná tabulka sezóny 2016/2017

Tabulka po podzimu 2016:

Krajský přebor dorostu 2016 / 2017

10. 6. 2017 / 1.FC K.Vary/Loko KV - Sedlec 7:1 (4:1)
STŘELCI: 26. Mašata Jan, 28. Gabriel Petr, 30. Mašata Jan, 45. Šupík Ondřej, 64. Weingartl Paul, 65. Mašata Jan, 77. Jaffan Samir - 16. Campisano Doménico
Dorost A prohrál s městským rivalem 7:1 a jediný úspěch zaznamenal Campi, zápas výrazně ovlivnila nepřítomnost některých hráčů a červená karta v prvním poločase.
Josef Kubánek - trenér

4. 6. 2017 / Sedlec - FC Cheb/Lipová 3:2 (1:1) Pen: 8:7
STŘELCI: 35. Kosík Tomáš, 69. Bílý Patrik - 8. Stezka Patrik (vl.), 88. Bui The Miloš

28. 5. 2017 / Ostrov/Nejdek - Sedlec 15:1 (6:1)
STŘELCI: 2. Kostka Jakub, 9. Kostka Jakub, 16. Bešťák Zdeněk, 19. Kostka Jakub, 21. Kostka Jakub, 37. Bešťák Zdeněk, 46. Lemák Tomáš, 48. Toth Jakub, 50. Bešťák Zdeněk, 52. Kostka Jakub, 54. Sahatciu Jon, 59. Kostka Jakub, 81. Schlosser Jiří, 83. Schlosser Jiří, 87. Schlosser Jiří - 39. Vlach Petr

21. 5. 2017 / Sedlec - Kr.Poříčí 0:5 (0:2)
STŘELCI: 7. Malecký Petr, 12. Klepáček Marek, 48. Polák Daniel, 54. Klepáček Marek, 89. Polák Daniel
Sestava: Patera Radek [K] - Krejčí Ondřej Krčma Roman Irovský Adam Diro Denis Vlach Petr Stezka Patrik Kubánek Aleš Kostolecký Kare Kotrč Filip Bílý Patrik NÁHRADNÍC Podhorský Zdeněk Polák Radek. Trener: Klamo František.
Jasný zápas, soupeř z Poříčí přijel v roli favorita a svou převahu také dokázal 5 góly. Sedlec se snažil, ale zejména dopředu mu chyběla síla. Třetí gól padl po přímém kopu, VIDEO gólu zde.

14. 5. 2017 / N.Sedlo/Chodov - Sedlec 3:6 (2:3)
STŘELCI: 16. Bokšay Jiří, 45. Hejl Marek, 71. Vítek Jakub - 3. Moudrý Petr, 23. Horváth Filip, 28. Stezka Patrik, 59. Patera Radek, 60. Vlach Petr, 79. Kostolecký Karel
Rozhodčí: Bláha Karel.

7. 5. 2017 / Toužim - Sedlec 6:1 (4:1)
STŘELCI: 10. Moravec Tomáš, 11. Přenosil Vojtěch, 23. Osvald Marek, 35. Prchal Jaroslav, 65. Osvald Marek, 85. Čech Jakub - 14. Novotný Dominik
Rozhodčí: Varga Marian.

30. 4. 2017 / Sedlec - Hv.Cheb 2:1 p. (1:0) Pen: 4:2
STŘELCI: 28. Irovský Adam - 59. Křemen Jan

16. 4. 2017 15:00 Sedlec - Mar.Lázně 5:0 (2:0)
STŘELCI: 15. Bílý Patrik, 42. Patera Radek, 47. Belička František, 50. Bílý Patrik, 56. Moudrý Petr
Rozhodčí: Botoš Robert.

9. 4. 2017 10:30 Kadaň - Sedlec 4:0 (3:0)
STŘELCI: 12. Soukup Šimon, 24. Salač Václav, 26. Svěrák Ladislav, 88. Schreiner Martin (pen.)
Rozhodčí: Sapoušek Jáchym.

2. 4. 2017 15:00 Sedlec - Fr.Lázně/Hazlov 9:1 (4:0)
STŘELCI: 1. Bílý Patrik, 17. Kostolecký Karel, 22. Campisano Doménico, 29. Campisano Doménico, 52. Kostolecký Karel, 65. Bílý Patrik, 70. Bílý Patrik, 73. Moudrý Petr, 80. Horváth Filip - 55. Skopový Jan
Rozhodčí: Škarda Adam.

PODZIM 2016:

5. 11. 2016 / FC Cheb/Lipová - Sedlec 4:1 (2:0)
Branky: 17. Vondrášek Jiří, 33. Kolář Rostislav, 47. Skřivánek Marek, 50. Halada Štěpán - 49. Kostolecký Karel
Rozhodčí: Topinka Jiří.

30. 10. 2016 / Sedlec - Ostrov/Nejdek 3:5 (1:3)
Branky: 3. Jaffan Samir, 49. Bílý Patrik, 74. Stezka Patrik - 28. Peter Pavel, 31. Schlosser Jiří, 41. Jílek Jan (pen.), 78. Jílek Jan, 84. Ahselm Dominik
ČK: Horváth
Rozhodčí: Topinka Ondrej.
Osobní tresty domácí:
Horváth Filip, Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 11 minuta 1 ŽK Projevy nespokojenosti a protestování kritika RO v nepřerušené hře bez hanlivých výroků "to byl faul, pískej to!!!" 12 minuta 2 ŽK + ČK Projevy nespokojenosti a protestování kritika RO v nepřerušené hře "To snad není možný, jseš slepej?!" Po udělení ČK opustil HP.

23. 10. 2016 / Kr.Poříčí - Sedlec 5:2 (3:2)
Branky: 6. Klepáček Marek, 28. Krček Michael, 43. Klepáček Marek, 67. Klepáček Marek, 86. Krček Michael - 14. Vlach Petr, 31. Campisano Doménico

16. 10. 2016 / Sedlec - N.Sedlo/Chodov 7:2 (5:1)
Branky: 2. Stezka Patrik (pen.), 7. Stezka Patrik, 26. Bílý Patrik, 27. Bílý Patrik, 28. Vlach Petr, 50. Irovský Adam, 89. Bílý Patrik - 26. Vítek Leoš, 83. Kubrycht Josef (pen.)
ČK: Diro, Farkaš.
Rozhodčí: DVOŘÁK Matěj.
Zpráva rozhodčího:
V 51 minutě změna pomezního rozhodčího na vynucení hostujícího vedoucího který si tam stoupl sám.
Zranění: hostující-hráč č.21-Kovařík Tomáš (98070452)- pravé koleno-18min.- Domácí tým konkrétně hráč č.11 měl míč a útočil na bránu hostí. Šel na brankaře a s brankařem a ještě jedním hostujícím hráčem se srazili. Brankář poté zůstal ležet na místě a nemohl se hnout. Říkal že ho bolí pravé koleno, byl odnesen na nosítkách ze hřiště. Volali jsme Záchranou službu. Hráč utkání nedohrál a byl převezen do nemocnice. V 18 minutě vystřídal hráč č.21 a nahradil ho hráč č.15. Do brány šel hráč č.2 který změnil své číslo na číslo 20. Kapitánskou pásku převzal hráč č.7.
Vyjádření HR k vyloučení hráčů a provinění funkcionářů.
Červená karta během zápasu- Hrubé nesportovní chování-Domácí hráč č.2 Diro Denis (00040125)-59.min-Červená karta během zápasu.Hrubé nesportovní chování-úmyslné udeření soupeře rukou(bez nepřiměřené síly)do hlavy v nepřerušené hře. Protihráč utkání dohrál.Soupeř nebyl zraněn.Vyloučený hráč byl ke svému konání vyprovokován hostujícím hráčem č.6 Dudi David (01051258) který v 59 minutě dal šlapáka hráči č.2 Diru Denisovi na ten úkor se domácí hráč zachoval takto. Hostujícímu hráči č.6 Dudi David (01051258) byla v té době udělena ŽK za předchozí šlapák který jsem nestihl písknout protože v tomtéž okamžiku se odehrálo již zmíněné oplácení.Bylo to tudíž nepřiměřené oplacení. Vyloučený hráč vědom si svého přestupku se omluvil a vklidu opustil hrací plochu.
Červená karta během zápasu- Použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest- hráč č.7 Farkaš Daniel (98040450)- 67 minuta-Použití pohoršujících urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest, -kritika HR v nepřerušené hřes hanlivím výrazem ,,ty čůráku" . Stalo se tak za stavu 6:1 pro domácí . písknul jsem faul proti hostům na polovině hřiště hráč č. 7 ke mně přišel a řekl mi ,, ty čůráku dnes to tu akorát mrdáš" vyndal jsem červenou kartu a hostující hráč s arogantními slovy za přispění hostujícího trenéra který burcoval své hráče k agresivitě( viz níže) mi řekl že je mu jedno že je vyloučen ale bez jakýchkoliv dalších problémů odešel.Kapitánskou pásku po něm převzal hráč č.15.
Provinění se hostujícího funkcionáře -Rádl Vlastimil (93012299)- Pohoršující, urážlivé a ponižující výroky-kritika HR a diskuze s HR v přerušené hře s hanlivím výrazem ,, Ty kreténe" - Vedoucí hostujícího týmu, měl od mého příjezdu poznámky na můj věk. Po začátku utkání vedoucí své mužstvo vedl k aroganci a agresivitě. Pořád měl s něčím problém nelíbil se mu pomezní rozhodčí, nelíbilo se mu že má zraněného brankáře a že ho vezou do nemocnice a vše vyčítal mě i když jsem s tím neměl co společného. Od začátku utkání na mě řval až do 71 minuty slušně.V 51 minutě si usmyslel že se mu nelíbí domácí pomezní že nic nemává i přesto že jsem mu několikrát nabízel at tam někoho pošle do té doby nechtěl a poté si tam stoupl sám. V 71 minutě si mě zavolal.a začal mi říkat že jsem kretén na co si tu hraji a že neumím pískat že se potkáme na komisi a že zařídí že nebudu pískat už v životě. Upozornil jsem ho na to že tohle nesmí a on mi odvětil že může cokoliv a že já jsem jen malý spratek co tu nemá co dělat, přičemž stál bez mého dovolení 2 metry ve hřišti a strčil do mě( nenásilně a tak jako abych s ním mluvil proto dále utkání pokračovalo) Poněvadž v 71 minutě již byl stav na červené 1:1 tak jsem toto skousl a pouze mu řekl že to napíši do zápisu a v zájmu fotbalu jsem nechal utkání pokračovat. On se s dalšími pro mně ne moc srozumitelnými poznámkami vrátil zpět na místo.Po skončení utkání mi odmítl podat ruku jak on tak i jeho hráči. zazněli tam od něj i výhružky jakože at nejezdím do Nového Sedla nebo že neodjedu že už se tam na mě chystají. Po zápase a následném vyplnění zápisu ( což mi trvalo cca 20 minut) jsem mu řekl at to jde podepsat. Vše jsem mu přečetl a ve zprávě rozhodčího bylo zatím jen zranění a napsaná základní část provinění funkcionáře během utkání. A on mi řek že za tohohle stavu mi to nepodepíše a že tu jak debil čekal 20minut zbytečně. poté při odchodu znova zopakoval že jsem kretén že už si nezapískám že se potkáme na komisi jak takovej kretén může pískat a poté již konečně odešl pryč.Zápis mi nepotvrdil.celý hostující tým pod jeho vedením byl sprostý a neukázněný s nevhodnými poznámkami na mou osobu. To byl jeden z důvodů proč nebyl vykázán (chtěl jsem tím alespon částečně zachránit fotbal).

9. 10. 2016 / Sedlec - Toužim 5:6 (0:2) Pen: 2:3
Branky: 47. Michalec Martin (vl.), 51. Kostolecký Karel, 59. Diro Denis, 79. Bílý Patrik, 88. Bílý Patrik - 19. Osvald Marek, 40. Vodrlint Robert, 62. Osvald Marek, 63. Osvald Marek, 81. Vodrlint Robert

2. 10. 2016 / Hv.Cheb - Sedlec 0:3 (0:0)
Branky: 66. Jaffan Samir, 76. Irovský Adam, 86. Kostolecký Karel
Rozhodčí: Štěřík Filip.

18. 09. 2016 / Mar.Lázně - Sedlec 8:3 (6:2)
Branky: 10. Maule Karel (pen.), 16. Schmitt Martin, 26. Šlajs David, 29. Šlajs David (pen.), 35. Oleksink Tom (pen.), 44. Šlajs David, 64. Schmitt Martin, 87. Schmitt Martin - 33. Jaffan Samir, 41. Diro Denis (pen.), 72. Stezka Patrik

11. 9. 2016 / Sedlec - Kadaň 1:2 (1:1) Pen: 3:4
Branky: 35. Jaffan Samir - 41. Salač Václav
Rozhodčí: Kozák Rudolf.
Sedlec prohrál druhé utkání v řadě na penalty. Střelci obou týmů se moc nevyznamenali, kopalo se 14 penalt, jen 7 jich skončilo brankou.

4. 9. 2016 / Fr.Lázně - Sedlec 4:3 (2:1) Pen: 7:6
Branky: 36. Skopový Milan, 42. Rejman Lukáš, 86. Kubát Ondřej - 26. Moudrý Petr, 60. Belička František, 79. Bílý Patrik.
Rozhodčí: Peschel Filip.

28. 8. 2016 / Sedlec - 1.FC K.Vary/Loko KV 2:3 (1:2)
Branky: 30. Jaffan Samir, 60. Horváth Filip - 8. Kavúr František, 17. Jiskra Aleš, 53. Lazarev Egor.
Hosté vyhráli zaslouženě, po celý zápas byli mírně lepší. Sedlec ale nic nevypustil, nově formovaný dorost do toho dal vše. Ozdobou zápasu byl gól z voleje Filipa Horvátha a DVĚ CHYCENÉ penalty brankáře Ondy Vrby.