Sobota 28. 9. 2017 15:30 Hv.Cheb - Sedlec 4:0 -
Sobota 2. 9. 2017 14:00 Sedlec - Kr.Poříčí  2:12 -
Neděle 10. 9. 2017 10:30 Březová - Sedlec 4:0 -
Sobota 16. 9. 2017 14:00 Sedlec - Ostrov  3:2 3
Sobota 23. 9. 2017 13:30 FC Cheb/Lipová - Sedlec  6:1 -
Neděle 1. 10. 2017 12:30 Toužim/Bečov - Sedlec 0:1 3
Sobota 7. 10. 2017 14:00 Sedlec - Mar.Lázně  3:5 -
Sobota 14. 10. 2017 15:30 Fr.Lázně - Sedlec  8:6 -
Sobota 21. 10. 2017 14:00 Sedlec - Nejdek/Rotava  3:4 -
Neděle 29. 10. 2017 10:30 Kadaň - Sedlec  2:3 3
Sobota 4. 11. 2017 14:00 Sedlec - 1.FC K.Vary 4:3 p. 2

10. 6. 2018 / Sedlec - Hv.Cheb 3:4 (1:3)
STŘELCI: 25. Hrůza Nikolas, 62. Diro Daniel, 83. Coubal Jan - 8. Kolář Rostislav, 35. Bosák Karel, 44. Bosák Karel (pen.), 70. Lipka Martin

2. 6. 2018 14:30 Slavia K.Vary - Sedlec 12:3 (5:2)
STŘELCI: 1. Gabriel Jakub, 7. Rjáško Vojtěch (pen.), 19. Verebely Dominik, 35. Rjáško Vojtěch, 41. Rahmouni Yakoub, 47. Rjáško Vojtěch, 65. Jaffan Samir, 76. Jaffan Samir, 77. Mašata Jan, 82. Žitný David, 87. Rjáško Vojtěch, 89. Gruber Michal - 17. Hrůza Nikolas, 39. Pomahač Pavel, 55. Diro Daniel.
Dnešní Sedlecká fotbalová dorostenecká potupa. Béčko dostalo rychtu 14:0 a Áčko jednoznačně prohrálo 12:3, díky Ríšovi v bráně, který chytil další 3 tutovky soupeře, Romanovi Krčmovi, Stezimu a Paulovi Weingartlovi, kteří byli jediní, kteří se mohli soupeři rovnat. U ostatních chyběla fyzička, disciplína, chuť hrát a i srdíčko. Slušně zahrál, ale pouze v okamžicích Denis, Danek a Tomáš, ale prostě chyběla fyzička a chuť hrát týmově.
Osobně zastávám názor, že příští sezona bude lepší v tom, že se chci zasadit, aby bylo pouze jedno mužstvo dorostu a budete se muset o základní sestavu poprat! Když nebude docházka na tréninky, nebudou zápasy a hotovo!
Josef Kubánek, trenér

27. 5. 2018 14:00 Sedlec - Kadaň 3:4 (0:1) Pen: 3:4
STŘELCI: 65. Diro Daniel, 74. Kubánek Aleš, 88. Diro Daniel - 32. Dubský Milan, 56. Dubský Milan, 63. Palma Jiří.

13. 5. 2018 / Sedlec - Fr.Lázně 0:2 (0:0)
STŘELCI: 61. Hubáček Roman (pen.), 76. Hubáček Roman

6. 5. 2018 / Mar.Lázně - Sedlec - NEDOHRÁNO / kontumačně 3:0
Zápas řídil rozhodčí laik z M. Lázní, udělil Sedleci 4 ČK, zápas se nedohrál, Sedlec podal protest proti zápisu rozhodčího, věc řeší STK.
STK bere na vědomí informace uvedené v ZoU z nedohraného utkání KPD 2017410C1A1806 Mar.
Lázně – Sedlec pro inzultaci R laika hráčem hostí. Zároveň na příští jednání předvolává účastníky
utkání – R laik, hlavní pořadatel, vedoucí a trenér družstva domácích a vedoucí a trenér družstva hostí. Uvedení účastníci se dostaví dne 17. 5. 2018 v 15:45 hodin do sídla KKFS v Karlových Varech.
Výsledek: Pokuty, zastavení činnosti hráčům, kontumace výsledku na 3:0.

29. 4. 2018 / Sedlec - Toužim/Bečov 2:3 (2:1) Pen: 2:3
STŘELCI: 16. Bílý Patrik, 18. Bílý Patrik - 31. Moravec Tomáš (pen.), 75. Čtvrtečka Vítězslav.
Dnešek hodnotím až po tom, co jsem se uklidnil. Vedení 2:0, potom zbytečná penalta, neuznaný regulérní třetí gól a poločas 2:1.
Během druhé půlky to bylo z naší strany strašný. Nedařila se hra dopředu a jenom díky obraně jsme neprohráli. Nedisciplinovanost, bez pohybu a bez chuti to změnit to skončilo remízou. Máme jednoho z nejlepších brankářů v kraji, který chytí dvě penalty, ale jestliže my tři dáme doprostřed brány na brankáře, který neskákal, tak nemůžeme brát víc než 1 bod. Byl jsem hodně naštvaný, ale kluci, je to jenom fotbal a i když mne to mrzí, že někteří hrají na 100% a zbytek týmu jim nepomůže a má laxní přístup, tak hlavně hrajete pro sebe a pro zábavu. Samozřejmě výhra vždy více nabudí, ale když se ohlédnu za minulým týdnem kdo byl na tréninku, nebo kdo se na něm ani neukázal (bez důvodu, pouze z lenosti), tak je jasné, že vyhrávat s tímto přístupem nebudeme.
Druhá věc která mně strašně vadí je to, že nejste jako jeden tým, něco se nepovede a už se hádáte, obviňujete a nadáváte si navzájem! Na Steziho zranění jste reagovali, proč jsi do toho šel, zbytečně, ale to je špatně!!!! Stezi je srdcař a chce za každou cenu vyhrát a i když ztratí balón tak ho chce zase vybojovat zpět, proto má takové nasazení a proto se dnes zranil. Na hřišti dnes měl ještě velké srdce Roman, Ríša perfektně dirigoval, velmi dobře dnes zahráli Paul a Filip, kdy v první půli to bylo prostě výborný. Druhá půle chaos a zmar. Podpora našich fanoušků byla minimální. Když se něco Páťovi náhodou nepovedlo, hned se mu vysmívali - špatně, akorát mu to znechutili, místo aby ho podpořili. Příště ať raději nechodí!!!! Myslím, že všichni hrajeme za Sedlec za jeden klub a né, že oni jsou ty namachrovaný chlapi, kteří jsou neomylní, sarkastičtí a škodolibí. Tohle jsem v jiném klubu nezažil, tam se různé kategorie navzájem podporují, pomáhají si. Proč to nejde v Sedleci?!
Jsem zklamaný.

22. 4. 2018 / Sedlec - FC Cheb/Lipová 2:4 (2:2)
STŘELCI: 31. Diro Denis, 44. Csapai David (pen.) - 3. Sahaj Lukáš, 40. Skřivánek Marek, 61. Holakovský Václav, 81. Holakovský Václav
Rozhodčí: Vargová Jessica.
Dnes, obrovská škoda, poločas 2:2 potom ještě soupeř 2 krát udeřil v druhé půli. Nestihli jsme už zkorigovat. Adam Kumpera, zachytal velmi dobře a to měl druhý zápas po sobě. Nevadí, odehráli jste dobrý zápas, do doby než jste se začali mezi sebou hádat. Vzhledem k tomu, kolik nastoupilo zraněných hráčů a na střídání byl pouze jeden starší žák, tak jste odehráli slušně. Kdyby jsme byli v plné nominované síle, tak bychom je porazili. Je mi líto, že nechodíte na tréninky a bohužel už i na zápasy. Je to Vaše škoda, protože by jste vyhrávali!
Moc děkuji všem, kteří dnes přišli a nastoupili i když třeba nebyli úplně fit.

15. 4. 2018 / Ostrov - Sedlec 5:0 (5:0)
STŘELCI: 3. Surmaj Martin, 6. Groh Dominik, 8. Surmaj Martin, 30. Surmaj Martin, 33. Groh Dominik
Sice jsme dnes prohráli 5:0, ale vzhledem k šílenému začátku, kdy jsme během prvních 5-ti minut prohrávali 3:0, to potom byl slušný zápas.
Druhý poločas 0:0. Škoda, že se nepodařil nějaký brejk.

8. 4. 2018 / Sedlec - Olympie Březová 0:7 (0:3)
STŘELCI: 25. Zítek Miroslav, 33. Kraus Vladimír, 42. Bystrý Jaroslav, 60. Chmelenský Matěj, 70. Immer Zdeněk, 80. Darjanin Jan, 83. Rakaš Zdeněk.
Tak dnes jsme prohráli 7:0. Poločas 3:0. Dnes to nesedlo, musíme na to co nejrychleji zapomenout a příští týden porazit Ostrov. Pánové nejde pořád pouze vyhrávat, ale musí tam být srdce a bojovnost. Škoda, věřím Vám, že se z toho dostanete a budem zase vyhrávat.

1. 4. 2018 / Kr.Poříčí - Sedlec 1:6 (1:3)
STŘELCI: 28. Sedláček Dominik - 1. Diro Daniel, 24. Stezka Patrik, 41. Csapai David, 59. Diro Denis, 81. Diro Daniel, 87. Bílý Patrik
Áčko porazilo druhý tým v tabulce Královské Poříčí. Super výkon! Děkuji podpoře od Adam Irovský, Radek Patera, Patrik Stezka, Tomáš Kosík a David Csápai s Patrik Bílý. Dnes odehrál úplně perfektně Denis a hlavně Danek Šajtoš, potom Krčma Roman, Nikolas Hruza.
Obrana fungovala pod vedením Adama skoro bezchybně, záloha ovládla střed hřiště, kde to fakt odmakal Radek i Stezi a speciální den měl Danek, který otevřel skóre nejrychlejším gólem v soutěži. A gólman Ríša nás podržel. Opravdu super hra a ani nevadí, że nám neuznali regulérní gól. Jsem velmi spokojený, udělali jste mi radost.

18. 11. 2017 13:00 Kadaň - Sedlec 2:3 (1:2)
STŘELCI: 3. Palma Jiří, 49. Palma Jiří - 10. Bílý Patrik, 30. Bílý Patrik, 73. Bílý Patrik
Dnešní výhra nad Kadaní ukázala, že jste schopni porazit každého soupeře! Udělali jste mi zase velikou radost. Kadaň nastoupila hrozně namachrovaně, ale super jste jí to natřeli. Nechci vás chválit každého zvlášť, ale musím! Měli jste perfektní přístup k zápasu.

5. 11. 2017 / Sedlec - Slavia K.Vary 4:3 (2:1) Pen: 5:4
STŘELCI: 9. Patera Radek, 26. Bílý Patrik, 89. Kosík Tomáš - 3. Jaffan Samir, 49. Rjáško Vojtěch, 67. Rjáško Vojtěch

21. 10. 2017 / Sedlec - Nejdek/Rotava 3:4 (3:2)
STŘELCI: 5. Csapai David, 35. Kosík Tomáš, 38. Csapai David - 24. Benák Martin, 41. Schlosser Jiří, 75. Benák Martin, 81. Schlosser Jiří

14. 10. 2017 / Fr.Lázně - Sedlec 8:6 (5:2)
STŘELCI: 3. Kubát Ondřej, 31. Kadlec Josef, 39. Kadlec Josef, 40. Kubát Ondřej, 44. Komárek Jakub, 49. Kadlec Josef, 64. Kadlec Josef, 78. Kubát Ondřej - 15. Coubal Jan, 45. Pomahač Pavel, 64. Csapai David (pen.), 67. Kalvoda Vladimír, 75. Coubal Jan, 80. Coubal Jan

7. 10. 2017 / Sedlec - Mar.Lázně 3:5 (1:3)
STŘELCI: 18. Stezka Patrik, 55. Kosík Tomáš, 80. Coubal Jan - 2. Seleši Filip, 31. Hraško Pavel, 33. Korunka Filip, 53. Hraško Pavel, 86. Müller Petr.
Tak dnes jsme doma nešťastně prohráli s Mariánkama 3:5. První půli po vyrovnání na 1:1, Denisem jsme opět udělali taktickou chybu v tom, že jsme přestali bránit a soupeř nás dvakrát potrestal z brejků. Vždy to bylo po chybě ve středu hřiště, kdy jsme nebili důrazní. Druhá půle byla o poznání lepší v bojovnosti, tlačili jsme a opět jsme dostali z rychlého brejku gól. Naše naděje vykřesal Kosík gólem hlavičkou. Snížil na 2:4, potom Couby dal na 3:4. Přes naší útočnou snahu jsme už další trefu nepřidali a bohužel dostali pátého, protože všichni se snažili útočit. Ríša v bráně zneškodnil další tři velké šance. Neproměněná pentle mrzí, asi by to dopadlo i jinak, ale takový je fotbal a proto se musíme soustředit na dalšího soupeře - Františkovi Lázně, kde musíme plně bodovat!

1. 10. 2017 / Toužim/Bečov - Sedlec 0:1 (0:0)
STŘELCI: 54. Coubal Jan
Chtěl jsem poděkovat všem, kteří dnes reprezentovali Sedlec v Toużimi a to nejenom za to, že jsme vyhráli, ale i za zodpovědnost v obraně, výhra s nulou. Nechtěl bych někoho vyzdvihovat, ale fakt si cením pomoci Adama, Patyho, Steziho, Prochyho. Tomáš s Ríšou podali perfektní výkon, Basty, Niky, Coubi a David hráli jako vždy velmi dobře. Ještě zapracujeme na proměňování šancí, efektivitě. Dnešní výhrou jsme s 6 body na 8 místě, tedy v sobotu doma musíme dát Mariánky a budu velmi spokojený.

28. 9. 2017 / Hv.Cheb - Sedlec 4:0 (3:0)
STŘELCI: 15. Červeňák Jan, 41. Kolář Rostislav, 43. Bosák Karel, 57. Lipka Martin

23. 9. 2017 / FC Cheb/Lipová - Sedlec 6:1 (4:1)
STŘELCI: 5. Linhart Dominik, 22. Holakovský Václav, 41. Martínek Jiří, 43. Vondrášek Jiří, 56. Holakovský Václav, 71. Linhart Dominik - 11. Novotný Dominik
Tak dnes Áčko prohrálo s hratelným soupeřem, což považuji za velkou škodu, dnes jsme měli bodovat.
Když jsme prohrávali, tak jste se ještě nepoložili a Dominik Yordanov dal nádherný "výstavní" gól a srovnali jsme na 1:1. Potom, ale z rychlého brejku zbytečný gól a pak už do půle další dva. To už Vás položilo a neměli jste sílu na zvrat, přitom soupeř nebyl tak silný, jak ukazuje výsledek 6:1.
V druhé půli přidal dva góly a to jeden z penalty, kterou Ríša Richard Novotný vystihl a vyrazil, ale proti dorážce neměl šanci. Doma na jaře tohoto soupeře musíme porazit!!! Musím za dnešní výkon pochválit : Richard Novotný, Tomáš Kosík, Nikolas Hruza, Rommik Krčma a ze střídajících hrál výborně Filip Kotrč. Tito hráči podali nadstandardní výkon. Samozřejmě všem kdo byl děkuji za reprezentaci Sedlece. Další zápas (čtvrtek) bude jiný a chci opět vyhrát!!!

16. 9. 2017 / Sedlec - Ostrov 3:2 (1:0)
STŘELCI: 43. Podhorský Zdeněk, 60. Podhorský Zdeněk, 70. Diro Daniel - 52. Kostka Jakub, 55. Kostka Jakub
Blahopřeji k dnešní výhře. Děkuji za přístup k zápasu a bojovnost všem hráčům! Výhra i v jedenácti a cenější o to, že jste dokázali otočit nepříznivý stav z 1:2 na konečných 3:2! Poločas jsme vyhráli 1:0. Když vedete, tak jste nejbojovnější tým, SUPER.

10. 9. 2017 / Březová - Sedlec 4:0 (2:0)
STŘELCI: 43. Kökeny David, 45. Bystrý Jaroslav, 56. Bystrý Jaroslav, 90. Procházka Patrik

2. 9. 2017 / Sedlec - Kr.Poříčí 2:12 (0:5)
STŘELCI: 58. Kosík Tomáš, 65. Diro Daniel - 1. Fišer Jakub, 8. Fišer Jakub, 14. Fišer Jakub, 26. Kašík Jakub, 28. Fišer Jakub, 47. Polívka Matěj, 60. Polívka Matěj, 62. Fuchs Nicolas, 70. Klepáček Marek, 74. Klepáček Marek, 80. Klepáček Marek, 89. Sys David