KV Deník / O zápase KSNP Sedlec A - Studánka 2:0

KV Deník / O zápase Habartov – Sedlec A 2:2 - PK 5:3

KV Deník / O zápase Stanovice - Sedlec B 1:4

Týdeník 5+2 / Protihlukové panely vyrobené z recyklovaných pneumatik pro snížení hlučnosti.

KV Deník / O zápase Sedlec B - Slavie Junior 6:4.
Včetně FOTOGALERIE.

KV Deník / O zápase Sedlec B - Slavie Junior 1:1, nedohráno.

24.10.2013 / Televizní noviny, TV Nova, první zpráva dne
Reportáž o KSNP Sedlec a causa "hluk na hřišti", začíná v čase 0:44, je to první zpráva dne.

KV Deník / O zápase Sedlec A - Jáchymov 3:2.

Sport / Rozhovor s Petrem Floriánem.

KV Deník / Problémy s hlukem ze hřiště mají vyřešit speciální úpravy.

KV Deník / O Anenském Sedlec Cupu 2013.

Týdeník 5+2 / O kauze "Zákaz hluku na hřišti"

KV Deník / O šancích Sedlece v I.B třídě.

iSport.cz / O kauze "Zákaz hluku na hřišti"

KV Deník / O přátelském zápase Sparta Praha Veterans - KV Stars.
Naskenovaný článek zde:

KV Deník / Finále Karlovarské firemní ligy v malé kopané, hrané v Sedleci.

Magazín Hattrick / O fotbale a hluku v sedleckém areálu.

TV Nova / reportáž o předběžném opatření v Sedleci.

KV Deník / Baráž o III. třídu: Žlutice B - Sedlec B 3:9
Článek včetně FOTOGALERIE.

KV Deník / Otročín – Sedlec B 2:4

Česká televize / reportáž ze Sedlece o tom, že míče údajně poškodili střechu.

KV Deník / Sedlec patří k největším mládežnickým základnám v Karlovarském kraji.

KV Deník / O zápase Krásné Údolí - Sedlec B 1:2

KV Deník / O zápase Sedlec B – Otročín 4:0 (2:0)

KV Deník / Sedlec B – Krásné Údolí 3:2.

KV Deník / O zápase Sedlec – Teplá 6:3.

Sport / Medailon sedlecké legendy Jiřího Ostena.

19.9.2012 / 7 otázek pro kapitána
Sport / Rozhovor s Jiřím Ostenem.

KV Deník / O zápase Jáchymov - Sedlec A 2:1

KV Deník / Sedlec B – Údrč 10:2.

KV Deník / O zápase Studénka - Sedlec A 0:5

KV Deník / Pila B – Sedlec B 2:2, o sobotním utkání sedleckého Béčka.

KV Deník / O zápase Sedlec A - Studánka 5:0

KV Deník / O zápase Sedlec B – Olšová Vrata 6:0.
KV Deník / Hned dva turnaje pořádal v sobotu ve svém areálu KSNP Sedlec.

KV Deník / Krajská soutěž dorostu / Sedlec – Habartov 11:0.

KV Deník / 13. ročník mezinárodního fotbalového turnaje.

Pozvánka, I. B třída, 22. kolo.

KV Deník / III. třída, Štědrá – Sedlec B 8:2.

KV Deník / Krajská soutěž dorostu / Citice – Sedlec 10:0.

KV Deník / Krajská soutěž dorostu / Žlutice – Sedlec 1:5.

KV Deník / Zimní turnaj v Ostrově / Hroznětín – Sedlec 6:2.

KV Deník / Karlovarsko - Trocha statistiky

KV Deník / Karlovarsko - Fotbalová nej okresní III. třídy

KV Deník / III. třída / Sedlec B – Hájek 0:8.

KV Deník / I. B třída / Sedlec – Kr. Poříčí B 4:5.

KV Deník /  Krajská soutěž dorostu / Sedlec – Habartov 11:0.

KV Deník / O zápase Sedlec - Bacardi 7:1, generálka před startem krajského přeboru

27.6.2011 / Postup. Fotbalisté nováčka IV. třídy Sedlece B si na své konto ve své premiérové sezoně připsali na své konto zasloužený postup.

KV Deník / O zápase Sedlec B - Pernink B 4:0, spasitel řádil

6.10.2010 / Fotbalový klan Válů v dresu Sedlece opět řádil, převálcoval Krásné Údolí

22.9.2010 / Stružná padla tvrdě na zem
KV Deník / O zápase Stružná - Sedlec B 1:2

9.8.2010 / Sedlec i přes nepřízeň počasí patřil fotbalu

22.7.2010 / Ani klan Válových v dresu Sedlece na Němce nevyzrál
KV Deník / Sedlec Old Boys – Lenggrieser 1:2

9.7.2010 / Toužimáci si přivezli vítězství z Německa
KV Deník / O fotbalovém turnaji žáků Plohn Cupu 2010. Účast 4 sedleckých týmů.

19.6.2010 / Fotbalové rozbruslení v Sedleci režírovali hokejisté Energie
KV Deník / Přátelský zápas Sedlec – HC Energie 1:4

16.6.2010 / Policisté z Karlovarska si opět dali fotbalové dostaveníčko
KV Deník / Turnaj v malé kopané. Pořadatel: OOP K.Vary. Sedlec skončil druhý. + FOTOGALERIE

31.5.2010 / Veteráni Slavie rozebrali výběr Sedlece
KV Deník / Liga veteránů. Slavie - Sedlec 5:2.

26.5.2010 / Sedlec přestřílel jedenáctku Baníku Pila
KV Deník / Sedlec – Pila 4:3 + FOTOGALERIE

20.5.2010 / Lázně si podmaní Witte Cup
KV Deník / Po dva dny budou patřit K.Vary mládežnickému turnaji Eurosportringu

12.5.2010 / Sedlec stíhací jízdu nedokončil
KV Deník / Sedlec – Lipová 3:4 + FOTOGALERIE

28.4.2010 / Tým Sedlece i napodruhé sebral sokolíkům ze Žandova všechny tři body
KV Deník / Sedlec – D. Žandov 3:0 + FOTOGALERIE

22.4.2010 / Sedlec vyprášil Kolovou, Pile pomohla kontumace (ŽÁCI)
KV Deník / Žáci Sedlece nasázeli Kolové sedmnáct branek

18.4.2010 / V Sedleci se připravují opět fotbalové kempy
KV Deník / Sedlec pořádá ve svém fotbalovém areálu fotbalové kempy.

14.4.2010 / Fotbalisté Sedlece složili proti Lokti reparát
KV Deník / Sedlec – Loket 4:2 + FOTOGALERIE

6.4.2010 / Sedlec podruhé vyhrál (ŽÁCI)
KV Deník / Pernink – Sedlec 0:5 + FOTOGALERIE

1.4.2010 / Sedlec složil proti Březové fotbalový reparát
KV Deník / Sedlec - Březová 5:1 + FOTOGALERIE

23.3.2010 - S pohárem se rozloučil i Sedlec.
KV Deník / Pohárová prohra s Březovou 1:2 + FOTOGALERIE

28.1.2010 - Johann Cup 2010 plně v režii varského potěru (ŽÁCI)
KV Deník / o turnaji v Johanngeorgenstadtu.

29.10.2009 - Sedlec sahal po bodu, ale nakonec neuspěl (ŽÁCI)

13.8.2009 - Karlovarský deník - Sedlec vyhrál generálku
(o přípravném zápase Vojkovice - Sedlec 2:6)

3.8.2009 - Karlovarský deník - Sedlecký A tým mužstvo Old boys nenapodobil
(o turnaji Citroen Cup)

7.7.2009 - Karlovarský deník - Sedlec ovládlo premiérové derby pražských 'S'
(o průběhu zápasu Sparta - Slavia v Sedleci)

8.6.2009 - Karlovarský deník - Chceš si zahrát v dresu Sparty či Slavie ?
(pozvánka na přátelské derby pražských "S" hrané v Sedleci)

28.5.2009 - Karlovarský deník - Nové Sedlo proklouzlo do finále poháru (FOTOGALERIE)
(semifinále krajského poháru mužů Sedlec - Nové Sedlo)

1.4.2009 - Karlovarský deník - Sedlec smázl v 'azylu' Kynšperk
(o prvním jarním zápase 2009/03)

5.2.2009 - Karlovarský deník - Fotbalový oddíl Sedlece pořádá o víkendu halový Winter Cup 2009
(halový turnaj Winter Cup 2009 pro hráče nad čtyřicet let s Bayernem)

4.2.2009 - Karlovarský deník - Na sedleckém turnaji zbývá pouze jedno volné místo ve finálové čtyřce
(boj o poslední, čtvrté, finálové místo)

7.1.2009 - Karlovarské noviny - Hráči Sedlece během zimní přestávky ovládli futsalové turnaje
(o úspěších Sedlece během zimní přestávky)

10.7.2008 - Karlovarské noviny - Kanonýři okresního přeboru Karlovy Vary
(Sedlec nastřílel nejvíce branek ze všech)

24.6.2008 - Karlovarské noviny - Fotbalisté Sedlece oslavili postup do I. B třídy
(pivo teklo proudem, na plotě byly rozvěšeny klobásy)

23.6.2008 - Karlovarské noviny - Sedlec na rozloučenou vyprášil Květnovou
(brankostroj v Sedleci sledovala rekordní návštěva 150 diváků!)

20.6.2008 - Karlovarské noviny - V Sedleci poteče pivo proudem, plot ozdobí kilogramy klobás!
(„Tuhle myšlenku už jsme dlouho nosili v hlavě. Chceme tímto oslavit náš postup do krajské třídy a je to taková odměna našim věrným fanouškům,“ odtajnil jeden z organizátorů akce Milan Demjan.)

9.6.2008 - Karlovarské noviny - Sedlec se protrápil k postupu
(Sedlečtí fotbalisté splnili svůj slib a trenéru Josefu Dusilovi k jeho 75. narozeninám nadělili postupový dárek)

5.6.2008 - Karlovarské noviny - Hráči Old Boys Sedlece vyhráli prestižní turnaj v Allianz Aréně
(zahrát si na stadionu bundesligového Bayernu Mnichov s kapacitou 69. 000 míst?)

3.5.2008 - Karlovarské noviny - Sedlec se protrápil ve Vojkovicích k výhře
(Vojkovice – Sedlec 2:3 (1:1) , fotka Kojaka)

2.4.2008 - Karlovarské noviny - Šlágrem kola bude souboj Hájku a Květnové, ví Osten
(Osel tipuje okres)

8.3.2008 - Karlovarské noviny - Hráči starorolské rezervy proměnili premiéru v triumf
(sedlecká zimní liga 2008)

1.3.2008 - Karlovarské noviny - Fotbalisté Sedlece by rádi darovali trenéru Dusilovi k 75. narozeninám postup
(„Chtěli bychom vytvořit fungující areál s kvalitními podmínkami pro sport a zábavu,“ vysvětloval předseda klubu Milan Demjan a pokračoval: „V kopané se pomalu dostat do krajských soutěží a rozšířit oddíl o dorost a starší žáky. Prostě s kopanou poznávat svět.“ A Demjan ví, o čem, mluví.)

5.11.2007 - Karlovarské noviny - Květnová vybojovala stříbro
(o zápase Sedlec - Štědrá 2:1. Asi to měl být šlágr kola, ale moc se nepovedl.)

13.10.2007 - Karlovarské noviny - V Kolové si to rozdají o čelo tabulky
("Na jaře nám Kolová doma nadělila šestku, takže máme co oplácet. Nicméně víme, že v Ajaxu hrájí mladí a fotbalově už vyzrálí hráči a prosadit se bude velice těžké. Proto jakýkoliv bod bude pro nás úspěchem,“ očekává gólman Jokš.)

8.10.2007 - Karlovarské noviny - V Sedleci opět bavil diváky ostrostřelec Jiří Osten
(v Sedleci na své „mladé“ časy zavzpomínal obávaný kanonýr Jiří Osten. Sedlec – Toužim 9:0.)

21.9.2007 - Karlovarské noviny - Poslední tým tabulky vyhrál okresní pohár
(Vítězem Poháru OFS se stali fotbalisté Božičan, když porazili ve finále Sedlec.)

27.8.2007 - Karlovarské noviny - Krasojízda Sedleckých ještě nekončí
(KSNP Sedlec – SK Božičany 5:0)

20.8.2007 - Karlovarské noviny - Sedlečtí už mají na kontě 13 gólů
(KSNP Sedlec – TJ Vojkovice 6:1. Lehečka s Löfflerem 2x, Osten s Petridesem přidali po brance. Čestný úspěch loňského účastníka krajské soutěže vstřelil Gonda.)

13.8.2007 - Karlovarské noviny - Sedlečtí rozebrali obhájce z Květnové
(Květnová - Sedlec 3:7, během prvních 13 minut dali Sedlečtí ze čtyř nájezdů tři branky)

26.6.2007 - Karlovarské noviny - Bayern remizoval s výběrem Karlovarska
(opravdu MOC pěkné ilustrační foto)

25.6.2007 - časopis Totalsport - Bayern Mnichov vyhrál v Sedleci 3:1 na penalty
(Nádherný autobus Bayernu Mnichov, jímž jezdí na zápasy bundesligy A tým, působil v malé vesničce jako zjevení. "Je to největší hvězda výpravy," usmíval se český manažer Milan Demjan.)

24.6.2007 - časopis Totalsport - JAK MĚ VYUČILI STAŘÍCI Z BAYERNU MNICHOV
(o zápase Bayernu Mnichov v Sedleci)

23.6.2007 - Karlovarské noviny - Exhibici osvěží hráči slavného Bayernu Mnichov
(Vše můžou fanoušci zhlédnout za lidových padesát korun,“ liboval si organizátor akce Milan Demjan.)

17.4.2007 - Karlovarské noviny - Andělku sestřelil třetí brankou gólman Kyselky Lukáš Jaroš
(o zápase Toužim B – Sedlec 1:1)

3.10.2004 - Karlovarské noviny - Šlágr kola kořenilo sedm gólů
autor: Jiří Linhart
Hájek - Jestli platí, že branky jsou kořením fotbalu, byl sobotní duel o stříbrnou příčku tabulky okresního přeboru okořeněný důkladně. Hráči obou soupeřících týmů chtěli především hrát fotbal, a diváci si rozhodně na nudu stěžovat nemohli.
SOKOL HÁJEK - KSNP SEDLEC 3:4
V první půli byli na hřišti jednoznačně lepší hosté, kteří měli první šanci už ve 3.min., kdy se před domácí bránou zčista jasna objevil Beran. První gól na sebe nenechal dlouho čekat a dal ho v 8.min. Jaroslav Hofman nečekanou střelou z dobrých pětadvaceti metrů rovnou do šibenice - 0:1. Deset minut nato zvýšil na 0:2 po vtipné narážečce Františka Petry s Ostenem Löffler. Domácí se dostali k přímému ohrožení branky až po půlhodině, ale střelu Jana Pátka sedlecký gólman Malík sice s námahou, ale přece jen vyrazil. Šest minut nato ale sedlecká obrana vyrobila fatální hrubku, které využil Martin Pátek, hladce prošel do volného prostoru před bránou a nekompromisně zavěsil - 1:2. Pět minut před poločasem se už zdálo, že stav 1:2 vydrží přes přestávku, ale kdo si šel pro pivko, tomu utekly dva góly. O první se postaral Lehečka, když ve 40.min. Nejprve prudkou ranou z 25 metrů nastřelil břevno a odražený balon nahrál Ostenovi, který slíbil svůj slib z pátečních Karlovarek a dal třetí gól Sedlece - 1:3. Na čtvrtý zadělal dvě minuty nato Petra, když jeho střelu z bezprostřední blízkosti gólman vyrazil na roh a rohový kop Löfflera pak opět Petra usměrnil hlavou do sítě - 1:4. Tečku za poločasem pak v poslední minutě udělal Osten, když tvrdou ranou z malého vápna nastřelil tyč.
Co si Háječtí řekli o přestávce v šatně, zůstane jejich tajemstvím, ale faktem je, že druhý poločas začal pod taktovkou domácích. Ti se do hry vrátili už dvě minuty po zahájení, kdy po rohovém kopu Hromádka Jan Pátek snížil na 2:4. Neuplynuly ani dvě minuty a bylo to 3:4, když Hromádkův trestný kop přes zeď usměrnil za Malíkova záda Martin Pátek. V ten moment nikdo netušil, že to byl poslední gól zápasu. V urputném boji o každý balon se už moc brankových příležitostí neurodilo, a ty, co se urodily, nedozrály.
Branky: 36. a 49. Martin Pátek, 47. Jan Pátek - 8. Jar. Hofman, 18. Löffler, 40. Osten, 43. Petra.
Sokol Hájek: Orban - Vraný, Ištván, Kadlec, Jiří Kožíšek, Kolitsch, Hromádko, Sojka, Pavel Kožíšek, Jan Pátek, Martin Pátek. Střídali Janovec, Štefanov a Faktor. Trenér Miloslav Pátek.
KSNP Sedlec: Malík - Holeček, Vála, Beran, Petrides, Löffler, Lehečka, Jar. Hofman, Baloun, Fr. Petra, Osten. Střídal Otradovec. Trenér Jiří Řezníček.

15.10.2002 - Karlovarské noviny - Sedlečtí kanonýři pokořili Žlutice pěti góly během 17-ti minut
V soutěži už jsou jen dva týmy, které dosud nepoznaly hořkost porážky, zatím suverénně vítězící Nejdek a Sedlec, který ztratil šest bodů třemi plichtami. Jejich vzájemný souboj bude šlágrem příštího 9.kola, ve kterém může Sedlec stáhnout náskok na tři body. Pokud zahraje tak, jako ve Žluticích.

Sokol Žlutice - KSNP Sedlec 3:5.
Opět se potvrdilo, že pokud Sedlec neprohrává, hraje mizerně! První gól opět vstřelil soupeř, přestože Sedlec byl jasným favoritem a už ve 3.min. předvedl super akci, když se po uličce Jirky Ostena řítil sám na brankáře, šancí však pohrdl a gólmana se mu přehodit nepodařilo. V první čtvrthodině si domácí téměř nekopli a šance přibývaly pouze u hostů, jenže bez efektu, až udeřilo na druhé straně. V 18.min. po chybě Löfflera na půlce hřiště a následném brejku dal první branku zápasu domácí útočník Slivčák. Sedleckými to tak otřáslo, že se až do přestávky na nic nezmohli.
Po změně stran se obraz hry dlouho nezměnil a na branky se čekalo skoro 20 minut. První přišla v 63., kdy se Löffler dvakrát otočil s míčem v růžku vápna, našel přesně hlavu Jirky Ostena na penaltě a bylo to 1:1. Tlak Sedleckých dále sílil, ale byl to opět Slivčák, kdo z ojedinělého útoku v 68. dal na 2:1. Jenže ještě v téže minutě Sedlec vyrovnal, když Moravec našel krásným dloubáčkem za obranou osamoceného Jirku Ostena, který zkušeně podél vybíhajícího brankáře zasunul a odstartoval něco nevídaného: Za čtyři minuty sedlecký kanonýr opět střelou po zemi k pravé tyči završil během deseti minut (!) hattrick, za další 4 minuty si dezorientovaný domácí obránce sráží do vlastní sítě centr Kozla a Olda Kozel pak úřaduje ještě jednou a završuje sedlecké galapředstavení pátou brankou během sedmnácti minut! Domácí pak ještě v 86. snížili na konečných 3:5, opět Slivčák (!), ale to už na vítězství hostů nic nezměnilo.