02.06.2013 / Sedlec A - Plesná 6:2 (3:1)

Branky: Osten Jiří 2, Bílý Tomáš 2, Kováč Michal, Tlášek Jakub - Francúz Marek, Linhart Sebastián.
Sestava: Dvořák - Vyskočil, Kováč, Janáček, Budil - Florián, Slabý, Krejsa, Limani - Bílý, Osten J.. Stř: Tlášek, Punejko. Trenér: Lehečka.

Zápas byl přeložen kvůli dešti na UMT na Slávii v Drahovicích. Umělka vyhovovala jednoznačně domácím, kteří na place 90 minut vládli. Paradoxně první gól dali hosté, když stoper Vyskočil minul lehký míč a plesenský útočník poděkoval - 0:1. O vyrovnání se postaral výborně hrající bek Michal Kováč, který si naběhl do vápna a propálil gólmana - 1:1. Na 2:1 zvýšil Tomáš Bílý, který se po trojitém zastřelování trefil pěkně k tyči. Pak rozehrál přímák Kováč, Jirka Osten si stáhl míč na malé vápno a pohodlně prostřelil brankáře - 3:1
Ve druhé půli hosté zápas ješte zdramatizovali, po centru se z první trefil záložník a snížil na 3:2. Sedlecká odpověď byla blesková, po rozehrání si narazil Tomáš Bílý se Slabým a zavěsil - 4:2. Na 5:2 zvýšil po samostatném úniku Kuba Tlášek a jednoznačné vítězství stvrdil gólem po hezkém uvolnění Jirka Osten - 6:2.

Rozhodčí: Vasilko Jan, Bušek Josef, Tichota Martin; Delegát: Vorel Lubomír.