02. 10. 2016 / Bečov - Sedlec 3:4 (1:1)

Branky: 40. Borek Tomáš, 59. Tefr Tomáš, 62. Borek Tomáš - 6. Kováč Michal, 56. Bílý Patrik, 57. Schönwalder Dalin, 89. Oncikr Štěpán
Sestava Sedlec: M. Toka - Š. Oncirk [-] , F. Belička [-] , I. Punejko [-] (46. J. Janáček [-] ) , P. Krejsa [-] - M. Kováč [-] , A. Limani [-] , L. Tůma [-] , P. Stezka [-] (60. J. Horváth [-] ) - P. Bílý [-] (78. J. Budil [-] ) , D. Schönwalder. Trenér: Zdeněk Ježek.
Sestava Bečov: R. Říha - T. Tefr [-] , L. Miko [-] , M. Harang [-] - R. Bílý [-] , T. Bílý [-] , P. Špak [-] , M. Dědič [-] (82. P. Ferko [-] ) - E. Zelinka [-] (78. V. Sivák [-] ) , T. Borek [-] - L. Slimi.

Za mírného mrholení se hrál v Bečově infarktový zápas. Bečov mohl jít okamžitě do vedení, ale trefil jen tyč. Vzápětí zahrával Sedlec roh a hlavou se prosadil Michal Kováč - 0:1. Pak se hrálo na jednu bránu, ale Sedlec všechny svoje šance promarnil, tu největší Patrik Bílý ve 27.minutě. Ve 37.min. se Bečov dostal k první zajímavější akci a hned z toho byl gól - 1:1.
Ve druhé půli Sedlec rychle odskakuje na 1:3, Bečov pak neméně rychle vyrovnává na 3:3. Vítězný gól vstřelil v 88.min. Štepán Oncirk střelou, která zapadla pod břevno - 3:4. Vydřené, ale zasloužené vítězství.

On-line přenos:
3.min. Bečov dává tyč
6.min. Roh Sedlece, první střela na bránu, Kováč dává hlavou na 0:1
9.min. Agon střílí z 25 m a málem trefuje rohový praporek
21.min. Spolupráce Stezi - Dalin končí tvrdou střelou, ale bohužel přímo do gólmana
23.min. Sedlec předvedl hezkou akci, Agon pronikl do vápna, nahrál Tůmovi, ale jeho střela byla zablokována
25.min. Proč kope přímák Fanda Belička a nedojde k obávanému sedleckému signálu ? (VIDEO ZDE)
27.min. 100 % šance Patrika Bilýho, po chybě stopera šel sám na gólmana, ale kopl to snad 10 m vedle ...
40.min. Fanda Belička pustil do vápna svýho hráče jako žáček a ten vystřelil přímo na brankáře Toku, který míč propustil - 1:1. Šlo o první skutečnou šanci Bečova.
41.min. Tvrdá střela Kováče, nejlepší hráč Bečova, gólman, vyrazil.
Poločas 1:1.
Za stálého deště začíná 2. půle.
49.min. Po rohu opět agilní Kováč sřílí hlavou, ale tentokrát jen do brankáře
52.min. Přímák Bečova, nadvakrát zasáhl gólman Toka (VIDEO ZDE)
56.min. Roh, slabá hlavička sedleckého hráče (Krejsa/Kováč?) ... a obránce si sráží míč do vlastní brány - 1:2. Gól připsán Patrikovi Bílýmu.
57.min. Střela do břevna, Dalin doráží - 1:3
58.min. Roh Bečova, hlava, o tyčku gól - 2:3
62.min. Po chybě na pravé straně obrany se ve středu dostal k míči hráč Bečova a nezaváhal - 3:3
74.min. Neskutečný, Dalin sám na malým vápně, střelu mu gólman vyrazil na roh (video šance ZDE (rajče) nebo VIDEO ZDE (vid.me)).
84.min. Odražený míč na vápně Bečova, Tůmič mohl rozhodnout, ale střela šla vysoko nad (VIDEO ZDE)
85.min. Tůmič oblouček hlavou, těsně nad
86.min. Lehký přímák Bečova nadělal Tokovi hodně problémů (VIDEO ZDE)
88.min. Štěpán Oncirk střelou ze 16 m přehodil gólmana 3:4 (VIDEO ZDE)
Konec, Sedlec výhra 4:3.

Rozhodčí: Kvasnička Ladislav.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 8. místo.