04.04.2010, 15:00 / Kynšperk - KSNP Sedlec 3:1 (2:0)

Branky: Kolov Robert, Vágner Miroslav, Orgoník Tomáš - Berger Lukáš.
Sestava:  Tolstikov - Soukup, Vyskočil, Janáček, Psohlavec - Filipčík (55. Lehečka), Hruška, Ludvík, Kováč (70. Hudec) - Bílý, Berger.

Sedlec po výborném výkonu v minulém kole tentokrát zaváhal a tvrdě narazil na půdě posledního Kynšperku. Šance sice byly, ale útočníci (a záložníci) neproměňovali. Kynšperk byl od začátku lepší, hned v první pětiminutovce 2 x zachránil Tolstikov a jednou vykopával z brankové čáry Psohlavec. Ve 32. min. domácí kopali roh a hlavičkou se prosadil Kolov – 1:0. Ve 38. min.  utekl sedlecké obraně (i přes četné upozornění lavičky o těsném obsazení) nejlepší hráč utkání Vágner a zvýšil na 2:0.
Ve druhém poločase se Sedlec zvednul, 5 minut po začátku pronikl Filipčík po levé straně, krásně nacentroval a Berger se hlavou nemýlil – 2:1. Sedlecký útočník měl ještě další dvě šance, ale nedal a tak přišel trest. Hruška chyboval na půlce a domácí po přečíslení uzavřeli účet utkání na 3:1. Nepovedený zápas, na který je potřeba rychle zapomenout a připravit se na těžké domácí utkání s Loktem.

Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Svatík Martin, Treml Petr;
Delegát: Fibrich Josef.