07.04.2013 / Sedlec A - Jáchymov 1:4 (1:0)

Branky: Krejsa Petr - Hekel Pavel 2, Dušek Libor, Koročinský Roman.
Sestava: Osten - Lehečka, Janáček, Kováč, Hruška - Slabý, Limani, Florian, Krejsa - Vála st., Fenkl. Stř. Belbl.

Zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním Sedlec vládl, nepouštěl Jáchymov do šancí a sám si je dokázal vytvářet. Bohužel tu jedinou proměnil v gól Petr Krejsa (1:0), jinak se v neproměňování činili hlavně Limani, Slabý a Fenkl, jejichž příležitosti po gólu přímo volaly.
Ve druhé půli Jáchymov nastartoval motory a přitlačil. Vyrovnávací gól padl spíše náhodou, tečovaná střela skončila v síti - 1:1. Druhý gól padá na vrub sedleckého náhradního gólmana Jirky Ostena, kterému propadla lehká tydlibabka z vápna - 1:2. Třetí gól padl hlavou po centru ze strany - 1:3. Čtvrtá branka už jen potvrdila sedleckou marnost. Michal kováč dával malou domů, která byla opravdu malá a jáchymovský útočník poděkoval - 1:4
Zajímavost zápasu: Za Sedlec poprvé nastoupil bývalý dlouholetý ligový hráč Miloš Slabý. Poprvé si do míče kopla zimní posila Tomáš Belbl a svůj první gól v Sedleci vstřelil Petr Krejsa. A díky tomu, že bylo málo hráčů, si premiéru v krajské soutěži odbyl sedlecký El Matador, Vladimír Vála st.

Pro zajímavost reportáž z webu Jáchymova, viděli utkání v podstatě stejně:
"Sedlečtí, kteří měli ztrátu na svého soupeře z Jáchymova pouhé tři body, začali utkání lépe na umělé trávě v Ostrově.Už ve 3. minutě nevyužil šanci domácí ůtočník, který se řítil sám na jáchymovského gólmana Ulagu. Horalé z Jáchymova se z této chyby nepoučili, svou druhou šanci už sedlečtí využili k tomu, aby se ujali vedení 1:0 v 5. minutě. Mohli i zvýšit na dvoubrankový rozdíl, ale brankář hostů byl proti. Jáchymovským se nedařilo, škoda, že ve fotbale nemůže trenér využít oddechového žasu jako v jiných kolektivních sportech, jistě by tak učinil. Musel čekat až do poločasu, aby hráčům vysvětlil, proč hrají fotbal a byl hodně rád, že se skóre od páté minuty nezměnilo. Ve 30. minutě se zranil jáchymovský stopér Mrázek, nahradil jej Hynek a dobře. V poločasové přestávce to hřmělo z hostující kabiny, do druhé části už nenastoupil Vyleta, kterého nahradil Brédik. V 58. minutě jáchymovští srovnali střelou k tyči svým nejlepším střelcem Hekelem. V 62. minutě střídal nevýrazného Tichého Šula. Běžela 65. minuta a v prvním startu za Jáchymov se trefil Roman Koročinský a svůj tým dostal do vedení 2:1. Po této brance sedlečtí otupěli a jáchymovští trestali v 72. minutě třetím gólem, o který se postarala dvojice Kostka, Dušek. Posledně jmenovaný dostal krásnou přihrávku po standartní situaci a hlavou zavěsil."

Rozhodčí: Gardoš Jiří, Hodač Petr, Kroupa Jiří; Delegát: Skála Miroslav
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo