07.10.2012 / Kr.Poříčí B - Sedlec A 6:2 (2:1)

Branky: Dufek Lukáš 3, Reitmeier Tomáš, Dudešek David, Kalous Lukáš - Budil Jan, Křížek Marek.
Sestava: Flekač – Lehečka, Hruška, Florián, Kováč - Hofman, Janáček, Svoboda, Limani – Křížek, Budil. Stř: Hudec.

Sedlec nastoupil v oslabené sestavě a pouze s jedním náhradníkem na lavičce a úvod zápasu tomu odpovídal: v prvních 20ti minutách domácí dvakrát unikli z ofsajdové pasti a bylo to 2:0. Sedlec hrál málo aktivně, ale i tak na konci poločasu předvedl pěknou akci: Kováč vysunul Křížka, ten si obhodil brankáře a z nulového úhlu zavěsil - 2:1. Šatňák jak vyšitej.
Ve II. poločase se sedlecká hra zlepšila a to vedlo k vyrovnání. Hofman zahrál trestňák na Jendu Budila, který prodloužil míč do brány - 2:2. Na tahu bylo Poříčí a hosty pěkně zatlačilo. Do sedla ho ale posadily dvě chyby brankáře Flekače - jednou špatně vyběhl (3:2) a podruhé nezkrotil míč, který po trestňáku dorazil domácí útočník do sítě (4:2). Pátý gól jsme dostali po rohu a na debaklových 6:2 zvyšovali domácí těsně před koncem, to už Sedlec ale působil hodně odevzdaně. Ukázalo se, že bez tréninků a silnější lavičky se o čelo 1.B třídy hrát nedá. Zasloužené 3 body pro domácí.

Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Tichota Martin, Laik; Delegát: Stančík Roman.
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.