08.09.2012 / TJ Jáchymov - Sedlec A 2:1 (1:0)

Branky: Neč Alexandr, Tichý Dominik - Budil Jan.
Sestava Sedlec: Flekač – Vyskočil, Hruška, Florián, Kováč – Hofman, Janáček, Svoboda, Limani – Budil, Osten. Stř. Lehečka.
Sestava Jáchymov: Jergl - Dvořák, Kostka, Navrátil, Kowolowski - Baláž, Tichý, Hynek, Neč - Brédik, Dušek, střídali: Giňa, Chaloupek, Šimek.

Už v 8. vteřině duelu rozjásal domácí fanoušky gólem Dominik Tichý, když dostal přihrávku po rozehrání a běžel po křídle sám na bránu a nekompromisně zavěsil - 1:0. Sedlecké hráče tato branka nerozhodila, snažili se o vyrovnání, to viselo na vlásku po slibných šancích hostujících útočníků.
Druhé dějství ovládl Sedlec, vyrovnání se dočkali v 60. minutě po střele sedleckého záložníka Budila, který viděl jáchymovského strážce svatyně Jergla vysunutého z brány a umístěnou střelou mu nedal šanci vyniknout - 1:1. Když už to vypadalo, že si oba týmy rozdělí po bodu a budou spokojeni, tak dostal přihrávku na hlavu jáchymovská posila z Merklína Saša Neč a rozesmutněl hosty - 2:1. Trefil se v 87. minutě.
(zkráceno na základě reportáže na webu Jáchymova)

Rozhodčí: Fiala Petr, Godža Ladislav, Hlůšek Filip; Delegát: Fibrich Josef
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo

KV Deník / O zápase Jáchymov - Sedlec A 2:1