08.11.2014 / Sedlec A - Nejdek B 6:1 (2:1)

Sestava: Flekač - Oncirk, Šik, Kadlec, Petra - Hofman, Krejsa, Limani, Jelínek - Knushi, Fenkl. Stř: Dalin, Budil, Horvát. Trenér: Brožík.
Branky: Knushi Sylë 3, Kadlec Pavel, Hofman Jaroslav, Krejsa Petr - Šlapa Petr.

První poločas byl vyrovnaný, Sedlec ho vyhrál jen díky tomu, že Nejdek z penalty trefil jen tyč. O domácí góly se postarali Knushi z penalty a Kadlec ze závaru po rohu.
Ve druhé půli už Sedlec na hřišti dominoval. V 50. min. ještě Limani nedal gól do prázdné brány , pak přišel roh a gólostroj byl spuštěn. Roh byl zahrán po zemi, balón prošel celým pokutovým územím a na konci si ho našel Syle Knushi, který neměl problém dát z metru góĺ - 3:1. Dlaší akci rozjel Limani, Hofman zatáhl po křídle, přenesl míč na druhou stranu do vápna, kde obránci úplně zapoměli na Knushiho a ten v klidu završil svůj hattrick - 4:1. Úspěšného střelce vystřídal před koncem dorostenec Dalin Schönwalder, který se hned uvedl skvělou akcí. Zatáhl balón až k brankové čáře, zpětnou nahrávkou oklamal i brankáře a Petr Krejsa dal nejjednodušší gól ve svém životě - 5:1. Po této brance nejdecký hráč (Jílek Karel) tak dlouho mektal na rozhodčího, až dostal žlutou a za chvíli i červenou kartu. Následně ho chytl amok a jeho útoku na rozhodčího zabránili chytřejší spoluhráči. Exhibiční závěr zápasu ještě osladil Jarda Hofman střelou podél brankáře - 6:1.

Po zápase šel tým relaxovat do bazénu se slanou vodou a pak zakončit sezónu "Závěrečnou" , která probíhala napřed v klubovně, pak společnou večeří v Novissimu.

Rozhodčí: Grůza David, Bušek Josef, Matějka Aleš; Delegát: Fibrich Josef.
ČK: 0 - Jílek Karel.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 10. místo.