09.05.2015 / St.Chodovská - Sedlec A 4:1 (3:0)

Branky: Lembacher Filip 2, Koranda Jiří, Hejna Jakub - Janáček Jiří
SestavaFlekač - Jelínek, Kadlec, Oncirk, Janáček - Limani, Kováč, Tůma, Hofman - Schonwalder, Osten J. Stř.: Hruška, Petra, Fenkl, Tlášek. Trenér: Kováč st.

KATASTROFA. Deset minut - a bylo po zápase.
Stará Chodovská se na boj o šest bodů připravila zjevně lépe než hosté, kteří jakoby nedokázali nahodit motory od první minuty a byli za to potrestáni. V 8. min. se vydal do samostatného průniku domácí Lembacher a prostřelil Flekače - 1:0. (video gólu ZDE). O dvě minuty později bylo ještě hůř. Domácí zahrávali přímý kop a ten propadl až do brány - 2:0. (video gólu ZDE). Otřesený Sedlec vzápětí udělal další chybu a hráč, který byl ÚPLNĚ SÁM na malém vápně pohodlně skóroval - 3:0 a bylo po zápase.(video gólu ZDE). Zbytek utkání se víceméně dohrával, Chodovská diktovala tempo a Sedlec se i přes snahu do šancí vůbec nedostával. Skóre zápasu se kosmeticky měnilo v posledních pěti minutách zápasu. Napřed se krásně trefil z 20-ti metrů Jirka Janáček (3:1video gólu ZDE) a pak ještě domácí proměnili penaltu za faul gólmana Flekače - 4:1video gólu ZDE). Jednoznačné vítězství domácích a velké starosti pro Sedlec.

Rozhodčí: Talpáš Petr, Štěrba Martin, Pachtová Michaela; Delegát: Tomášek Miroslav
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo