1. 4. 2017 / Sedlec - Dalovice 0:2 (0:2)

Branky: 20. Stolín Tomáš, 27. Stolín Miloslav.
Sedlec: Skoumal Lubomír B Tlášek Jakub N Petra František N Limani Agon N Bílý Patrik N Oncikr Štěpán N Krejsa Petr (K) N Hofman Jaroslav N Berger Lukáš N Kováč Michal N Schönwalder Dalin N Stř: Janáček Jiří N Campisano Doménico N Petrides Dalibor N Irovský Adam. Vedoucí mužstva: Oncirk D.
Dalovice: Karfiol René B Lorenz Michal N Hegr Jindřich N Hlůžek Jakub N Sochor David N Balšan Dominik N Mychajljuk Vitalij N Stolín Tomáš N Bubla Milan (K) N Schreiber Jan N Stolín Miloslav N Stř: Ondruš Martin N Sahaj Jiří.

Dalovice, jako první tým tabulky, přijely do Sedlece v roli favorita a hned od začátku tvrdily muziku. Nedá se sice říct, že by Sedlec zatlačily, ale přesnějšími přihrávkami a důraznější hrou držely stálou mírnou převahu. Až do 20. minuty se hrálo bez vyložených šancí a hra se přelévala od šestnáctky k šestnáctce. Pak přišel roh Dalovic, po kterém se prosadil hlavou Stolín T. a bylo to 0:1. (video zde).
O 7 minut později bylo ještě hůř. Z vlastní poloviny poslal obránce Stolín dlouhý míč do sedleckého vápna a ten k překvapení všech (zejména domácího gólmana Skoumala) zapadl do brány - 0:2. (video zde).
Pak už stál Sedlec před neřešitelným problémem. Když vede lídr tabulky 2:0 a vy jste se prakticky nedostali do vápna, bude se vám zápas těžko otáčet. Domácí hráči ohrozili za celou půli branku jen dvakrát, Limani střílel těsně nad a Dalin přehodil brankáře, branku i ochranou síť.
Dalovice po druhém gólu přeřadily na údržbu a soustředily se na to, aby nepouštěli sedlecké hráče ke své bráně.
Druhý poločas se ani nemusel hrát, za zmínku stojí snad jen Bergerův přímák do šibenice, který skvěle vytáhl gólman Karfiol a na druhé straně břevno sedlecké branky, které se otřáslo po ojedinělém útoku Dalovic (video zde).

Dalovický trenér Petr Richtář: „Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas nejen kvůli specifickému terénu, ale hlavně kvůli faktu, že Sedlečtí konečně chtěli prolomit prokletí ze zápasů s námi, jelikož nás zatím nedokázali porazit. Předpokládali jsme, že o výsledku mohou rozhodnout standardní situace a převaha ve středu hřiště. Nakonec tomu tak opravdu bylo. Ačkoli se domácí snažili, naši hráči dodrželi taktické pokyny, k tomu přidali soustředěnost a bojovnost po celých devadesát minut, což nám nakonec přineslo zasloužené vítězství.“

Rozhodčí: Botoš Robert.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.