10.11.2013 / Vojkovice - Sedlec A 2:2 (2:1) PK 5:4

Branky: Barth Michal, Svoboda Tomáš - Bílý Tomáš, vlastní.
Sestava

Obě branky Sedlece zařídil Tomáš Bílý. Jednu dal a druhou si tam po jeho rohu vzazili domácí hráči.
V penaltách Sedlec opět neuspěl, chtělo by to nějaký speciální trénink přes zimu.

Rozhodčí: Kroupa Jiří, Henych Karel, Hlavatý Josef; Delegát: Novotný Josef
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 13. místo

Fotogalerie ze zápasy TADY.

Pro zajímavost: zápas z pohledu TJ Vojkovice (zdroj: web Vojkovic)
Úvod zápasu vyšel domácím dle jejich představ. Již ve 3. minutě se po rohovém kopu trefil přesně hlavou Tomáš Svoboda a o pár minut později proměnil svoji šanci Míša Barth. Vše nasvědčovalo tomu, že si Vojkovice připíší povinné tři body proti týmu z chvostu tabulky. Jenže se tak nestalo a celý zbytek zápasu byl ve znamení nepřesných nahrávek, zbytečně nakopávaných balónů, nedůslednosti a prohraných soubojů. Ještě že kanonýr hostí Jirka Osten neměl svůj den. Nejprve z malého vápna nedokázal trefit zcela odkrytou branku domácích a jeho bomba orazítkovala břevno. Co se nepovedlo Ostenovi to se povedlo vojkovickému gólmanovi, když si centr z rohového kopu nešťastně srazil do vlastní branky a vrátil tak hostující tým zpět do zápasu. Jirka Osten dostal ještě druhou šanci na reparát, ale tentokrát mu nevyšlo zakončení hlavou, když opět z malého vápna mířil mimo branku.
Druhá půle změnu nepřinesla a oboustranně se hrála doslova kopaná s překvapivou převahou hostujícího týmu. Hráči Sedlece dokázali svůj tlak využít a po závaru před domácí brankou vše propálil Tomáš Bílý a srovnal na 2:2. Na řadu přišly pokutové kopy. V nich zaváleli domácí borci, když proměnili všech 5 pokusů a připsali si tak 2 body.