10.6.2012 / Sedlec A - Jáchymov 2:1 (1:0)

Branky: Svoboda Milan, Limani Agon - Dušek Libor.
Sestava Sedlece: Flekač (K) - Lehečka, Petra, Florian, Hruška - Halaburt, Svoboda, Limani, Hudec - Kováč, Janáček. Střídal: Ničiperenko.
Sestava Jáchymova: Jergl - Šimek, Navrátil, Kožušník, Kostka - Klečka, Günther, Hron T.,Lešťan - Dušek, Hekel, Střídali Bajer a Giňa.

První gól Sedlece padnul po rohu. Hudec centrem našel přesně hlavu osamoceného Limaniho a ten z prostoru penalty nezaváhal - 1:0
Vyrovnání přišlo až ve druhém poločase, hosté poslali dlouhý míč za obranu a akce skončila gólem 1:1. Nětěstí Sedlec akci napodobil, dlouhý míč za obranu převzal Svoboda, šel sám na gólmana a obstřelil ho - 2:1. Sedlec měl ještě dvě šance, obě Michal Kováč, ale svůj double z minulého týdne nenapodobil. O třech bodech rozhodli dorostenci.

Reportáž z webu TJ Jáchymov:
Po závěrečném hvizdu rozhodčího Buzny bylo rozhodnuto, kdo opustí 1.B třídu, i přes těsnou porážku to jáchymovští fotbalisté nebudou, černéhé Petra nakonec dostali bečovští, kteří už odstoupili během rozehrané soutěže. Druhým sestupujícím se stalo mužstvo Božičan díky tomu, že D.Žandov vyhrál ve Studánce, tak jak se čekalo. Do 25. minuty se hrálo v Sedleci na hodně hrbolatém hřišti bez branek, pak ale přišla chyba hostující obrany, která nechala hlavičkovat nejmenšího hráče Sedlece, který angličanem rozvlnil síť za jáchymovským gólmanem Jerglem (1:0). Do první pětačtyřicetiminutovky branka v nudném zápase nepadla. Druhou část začali lépe jáchymovští, kteří také v 60. minutě vyrovnali Liborem Duškem (1:1). V dalším průběhu utkání byli hosté z Jáchymova lepším týmem, dokonce Dušek stál tváří v tvář sedleckému strážci svatyně, ale šance se zalekl a střílel vysoko nad bránu.Slibnou gólovku měl i nejlepší střelec Jáchymova Hekel, po průniku po pravé straně nastřelil jen břevno.O osudu tohoto duelu rozhodla opět hrubá chyba obrany v 80.minutě, která zůstala stát jako solné sloupy, protože se domnívali, že se jedná o postavení mimo hru domácích. Rozhodčí tuto situaci posoudili správně, když nechali pokračovat ve hře domácího útočníka, který vyběhnul za obranou a řítil se sám na gólmana, kterého na šestnáctce bezpečně obstřelil (2:1). Další snaha hostů o vyrovnání už byla marná, domácí tým si tři body uhájil. Jáchymov opět ze hřiště soupeře nedosáhl na body, i když tentokrát k tomu měl hodně blízko. Autor: R. Hellmich.

Rozhodčí: Buzna Miroslav, Vejvoda Z., Hlůšek F. Delegát: Adamec R.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.

Podzimní zápas 21.08.2011 / Jáchymov - KSNP Sedlec A 0:3 TADY.