11.09.2011 / Ohara Studánka - KSNP Sedlec A 0:3 (0:2)

Branky: Halaburt Jiří, Patera Václav, Tvrdý Pavel.
Sestava - Flekač - Florian, Vyskočil, Halaburt, Janáček - Petra, Kusovský, Hudec, Patera - Kováč, Tvrdý. Střídal: Slavík ml. Trenér: J. Lehečka.

Sedlec poprvé zavítal na hřiště Studánky u Chebu a nezachoval se jako příkladný host. Od začátku hýřil aktivitou, presingem dostával domácí obranu do úzkých a jako vrchol všeho si odvezl všechny tři body.
Hned v 5.min. se Jirka Halaburt postavil k trestnému kopu na půlce Studánky, vyslal střílený centr do vápna, kam si naběhl Venca Patera a šikovnou patičkou míč tečoval k tyči - 0:1. Pak si vzal slovo Pavel Tvrdý (útočná posila na hostování z Bečova) a dvěma tutovkama vystrašil domácího gólmana, ale ten zatím odolal. Ve 20.min. předvedl Sedlec krásný moment. Aktivně hrající Halaburt si naběhl na aut, napřáhl a z 30 metrů napálil míč přímo k tyči - 0:2. Studánka byla na ručník, Sedlec jí k ničemu nepustil, ale do poločasu už skóre nezvýšil.
V úmorném vedru šla kvalita fotbalu ve druhém poločase dolů, ale sedlecká obrana hrála stále pozorně a nechtěla zkazit brankáři Flekačovi čtvrtou nulu v sezóně. S postupujícím časem Studánka odcházela fyzicky a toho využili hosté k závěrečnému výpadu. V 80.min. vysunul Hudec Kováče, ten nastartoval turbo, zatáhl balón a jako na zlatém podnose jej předložil na malé vápno Tvrdému, který zasunul do prázdné brány - 0:3.
Trenér Lehečka po zápase poděkoval hráčům za bojovnost i předvedený fotbal, ti mu zase na oplátku dali ke 41. narozeninám hezký dárek: tři body a špičku krajské tabulky: Sedlec je už druhý.

Premiéry: První zápas Sedlece s týmem Studánky. Pavel Tvrdý - první zápas za Sedlec, první gól. Jirka Halaburt - první gól za Sedlec. Venca Patera - první gól v krajské soutěži.

Rozhodčí: Valíček Petr, Chládek Miroslav, Šuma Jakub; Delegát: Novotný Josef.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 2. místo.