11. 6. 2017 / Chyše B - Sedlec 3:5 (0:1)

STŘELCI: 77. Korec Roman, 84. Korec Roman, 89. Korec Roman (pen.) - 11. Skoumal Lubomír, 47. Mendl Václav (pen.), 53. Schönwalder Dalin, 74. Bílý Patrik, 76. Bílý Patrik
Sestava Sedlec: V. Mendl - D. Petrides [-] , L. Skoumal [-] , F. Petra [-] , Š. Oncirk [-] - M. Kováč [-] , J. Hofman [-] , P. Krejsa [-] - P. Bílý [-] , D. Schönwalder [-] , D. Campisano [-] (53. A. Prochy Irovský). Trenér: Michal Kováč.

V Chyši se hrál za horkého počasí zápas, který měl Sedlec plně pod kontrolou, domácí snížili na přijatelných 3:5 až v samém závěru, za stavu 0:5, navíc v době , kdy byl Sedlec v deseti.

Úvodní gól zápasu obstaral Lubo Skoumal, který napřáhl ze 17 metrů a nedal domácímu brankáři šanci - 0:1.
Vedení mohlo být výraznější, ale své velké tutovky spálili Patrik Bílý i Petr Krejsa.

Úvod druhého poločasu se velmi vydařil sedleckému gólmanovi Vašku Mendlovi. Hned ve 46. minutě chytil tutovku Chyše a vzápětí, když byl na druhé straně ve vápně sražen Dalin, proměnil penaltu - 0:2 (VIDEO zde).
V 53. minutě předvedlo krásnou akci sedlecké ofenzivní trio. Jarda Hofman vyslal Krejziče, ten vystřelil, jeho ránu brankář jen vyrazil a sprintující Dalin už neměl s dorážkou problém - 0:3.
Chyše odpověděla střelou pod břevno, ale nejlepší hráč zápasu Venca Mendl se natáhl a ránu vyrazil nad svou branku.
Pak se zase blýskalo na druhé straně a dvě rychlé branky (74. a 76.min.) vsítil palič posledních zápasů, Patrik Bílý - 0:4, 0:5.
Chvíli poté se přihodila nepříjemná věc, zdánlivě lehkou ránu míčem (VIDEO zde) dostal sedlecký stoper Štěpán Oncirk do hlavy tak nešťastně, že omdlel a spoluhráči ho museli křísit. Hráč sice ze zápasu odstoupil, ale byl v pořádku a žádné následky to nezanechalo.
Sedlec dohrával v deseti a toho využil domácí kanonýr Korec, který dvěma slepenými góly zařídil snížení na 2:5.
Těsně před koncem ještě Dalibor Petrides fauloval ve vápně a z nařízené penalty dokonal svůj hattrick Roman Korec - 3:5 (VIDEO zde).

A to bylo vše. Útulný chyšský stadion viděl 8 branek a Sedlec si za pět z nich veze domů tři body.

Rozhodčí: Kaucký Jiří.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo