12.3.2016 / KSNP Sedlec - Dalovice 3:4 (3:2)

Branky Sedlece: Krejsa, Limani, vlastní.
Sestava: Flekač - Oncirk, Vála st., Belička, Kadlec - Stezka, Krejsa, Tůma, Hruška A. - Limani - Kováč,
Stř. Schönwalder, Kosík, Jaffan, Bílý. Od 30 minuty hrál Kadlec za Dalovice, měly málo hráčů.

Druhá příprava v jarní sezóně se Sedleci celkem povedla, i když nastoupil úplně v jiné sestavě, než před týdnem. Z minulého zápasu zůstala jen trojka Oncirk, Vála st., Kováč.
Zápas začal svižně, v 10. minutě šly Dalovice do vedení, ale po minutě Krejsa srovnal po nejistém vyhození brankáře. V 15.min. šly Dalovice opět do vedení, srovnat mohl Adam Hruška, ale penaltu napálil do břízek. To Agon Limani byl v 35.min. přesnější, z přímáku zaskočil brankáře a míč zapadl k tyči. Domácí si pak kalich hořkosti vypili do dna, když ve 45. min. jejich stoper přehodil krásným obloučkem vlastního gólmana - 3:2.
Ve druhé půli byly Dalovice lepší a svou formu potvrdily dvěma góly. Napřed střelou z 20 metrů (3:3) a pak po závaru a podcenění brankáře Flekače, který dnes neměl svůj den, 3:4.
Za zmínku z tohoto zápasu ještě stojí břevna: 2 x Dalin v první půli, 1 x ve druhé (Adam ?). Dalovice daly také břevno a tyč, dá se tedy říct, že díky větší přesnosti svých střelců vyhrály 4:3.
Zápas ukázal, že v Sedleci vyrůstají zajímaví dorostenci, kteří v zápase nezklamali, a posila pro jaro Adam Hruška přesvědčil hrou, zatím však nikoliv přesnou muškou. Za týden se hraje poslední příprava s Novou Rolí a pak už začíná soutěžní jaro.