13.10.2013 / St.Chodovská - Sedlec A 7:1 (5:0)

Branky: Lembacher Filip 3, Tatar Martin, Hejna Jakub, Bečvář Michal, Wolarz Tomáš - Bílý Tomáš.
Sestava
Osten - Slabý, Florián, Horváth, Hruška - Janáček, Krejsa, Limani, Budil - Bílý, Kováč.  Stř: Fenkl

Stará Chodovská hraje jako na houpačce. V minulém kole prohrála s Vojkovicemi 7:1, teď nachlup stejným výsledkem porazila Sedlec. Zápas se vůbec nemusel hrát 90 minut, stačilo prvních 15, po kterých bylo rozhodnuto. Napřed aktivní Sedlec neproměnil 2 velké šance (Limani z malého vápna a Kováč po úniku), naopak Chodovská že tří pokusů dala 3 góly (9., 12. a 16. minuta). Domácí rozjetá mašina přidala ještě 2 góly a v poločase to bylo tristních 5:0.
Do druhé půle domácí prostřídali, ubrali plyn a hra se vyrovnala. V rozhodnutém utkání Sedlec vstřelil alespoň čestnou branku (Tomáš Bílý bombou z 25 metrů do víka), ale i tak je prohra 7:1 nejhorším výsledkem v sezóně
Jediným plusem utkání byla skutečnost, že to žádný hráč ani za rozhodnutého stavu nezabalil a tým bojoval až do konce.

Rozhodčí: Horvát Martin, Hlavatý Josef, Kroupa Jiří; Delegát: Rajtmajer Jan.
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 13. místo

Zápas z pohledu brankáře :
Výsledek hovoří za vše. Jednoznačný zápas s ještě milosrdným výsledkem pro Sedlec. Hosté byli lepším týmem cca 3 minuty,kdy aktivním napadáním přinutili domácí k chybám a dva střelecké pokusy slibovali zajímavý zápas. Ve 3. minutě pak Agon po rohu trestuhodně hlavou, sám, nikým neobtěžován z malého vápna přestřelil a pak už to byl kolotoč v podání domácích. 5.minuta, dlouhý aut za obranu, náběh útočníka a prostřelil Osla mezi nohama-1:0. 10.minuta, útočník proběhl po lajně na brankovou čáru a zpětnou přihrávku uklidili domácí do prázdný-2:0, 15.minuta, 2x nepovedený odkop sedlecké obrany a domácí útočník poděkoval-3:0. Sedlec byl zralej na ručník, ale demolice pokračovala. 35.minuta-neudržitelný domácí útočník prošel přes 2 hráče a v nájezdu sám na Osla nechrtil a nahrál lépe postavenému spoluhráči, který do prázdný 4:0.40 minuta-centr do vápna, Osel zaspal na čáře, první střelu sice ještě vyrazil, ale dorážku už ne-5:0. Poločas snů, bohužel jen pro domácí, ale domácí trenér měl zřejmě jiný názor, protože domácí borce stále jebal a kritizoval(zlatej Lehy). 2.poločas už se dohrával celkem v poklidu, v 55.minutě jen domácí jen tak mimochodem dali velmi lehce další gól, když nejlepší hráč na hřišti(Lembacher) přešel přes 3 hráče a dokonal svůj hattrick-6:0. Hned potom šel střídat,asi ho to už nebavilo. Během dalších 10 minut domácí vystřídali další 4 hráče, asi ty, co si jindy nekopnou a teprve pak se zápas stal vyrovnaným. Čestný úspěch Sedlece dal Tomáš Bílý, když Fenkl svým důrazem vybojoval míč a Tomáš ho z 25 metrů napálil o břevno do branky-6:1. Poslední gól zápasu padl v 80.minutě-7:1. Pak ještě běžel sám na branku Agon, ale ani na dvakrát domácího brankáře nepřekonal. Celkové zhodnocení zápasu Oslovo očima-dnes jsme prohráli se soupeřem, který byl nejmíň o 2 třídy lepší a to ve všech směrech, v rychlosti, důrazu, individuálních schopnostech a herní kvalitě na všech postech. Sedlec to nezabalil ani za nepříznivého stavu, snažil se a bojoval, ale to na takhle kvalitní soupeře bohužel nestačí. Je mi ale záhadou, jak takhle kvalitní tým mohl minulý týden prohrát 7:1 ve Vojkovicích!! Ještě ale není konec sezony, zkusíme uhrát nějaký bod, přes zimu se zkonsolidujeme a uvidíme na jaře. Je to jen fotbal, v nejhorším případě můžeme jen spadnout :-).