13.5.2012 / Kr.Poříčí B - Sedlec A 6:0 (0:0)

Branky: Koutecký Milan 3, Reitmeier Tomáš 2, Gyurics David.
Sestava: Flekač (K) - Kováč, Halaburt, Florian, Hruška - Janáček, Hofman, Svoboda, Filipčík - Ničiperenko, Petra. Střídali: Vadim, Lehečka, Oncirk. Trenér: J.Lehečka.

Sedlec dostal naklepáno, přitom ale celý první poločas hrál se soupeřem rovinu, obrana zachytávala útoky domácích do ofsajdových pastí a hra se přelévala od vápna k vápnu.
Druhá půle byla o něčem jiném. Obrana (a záloha) začala chybovat, brankář také zrovna nepodržel, útok byl bezzubý. Navíc mezi 60. a 65. min. přišla krutá pětiminutovka, ve které vstřelilo Poříčí 3 branky a bylo po zápase.
Sedlec se 4 dorostenci v sestavě neměl šanci, ale čas mladých pušek v ještě přijde. Navíc prohra 6:0 je příliš krutá a neodpovídala dění na hřišti - ale na to se historie neptá.

Rozhodčí: Štěřík Filip, Hyčka Pavel, Buzna M.; Delegát: Kozel S.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 9. místo.

Podzimní zápas 16.10.2011 / Sedlec A - Kr.Poříčí B 4:5 TADY.