14.08.2010, 17:00 / Sedlec - Kynšperk 1:1 (0:0)

Branky: Tůma Lukáš - Ciba Milan.
Sestava: Flekač - Hruška, Janáček, Psohlavec, Špička - Filipčík, Soukup, Hofman, Tůma - Pancner, Kníže. Střídali: Lehečka, Hudec, Kováč. Trenér: Z.Ježek.

První zápas sezóny přinesl neurovnaný fotbal. Kynšperk v Sedleci obvykle vyfasuje náklad, ale proti pozměněnému týmu KSNP byl dnes lepší. Góly přišly po půlce. Po chybě sedlecké obrany prošel kynšperkský záložník do vápna jako po dálnici a prostřelil Flekyho - 0:1. A mohlo být ještě hůř. Pravý obránce Špička zbytečně ztratil míč, ten okamžitě putoval na kopačku útočníka a ten přes vyběhnuvšího gólmana trefil břevno. Sedlec odpověděl čistou dvojšancí dua Kníže - Tůma, první trefil gólmanovo nohu, druhému dorážku vytlačil hostující brankář. Když už to vypadalo, že si Kynšperk odveze tři body, udělal velkou chybu gólman Kynšperka a vyrazil lehký míč přímo na hlavů Tůmy, který do prázdné brány nezaváhal - 1:1. Sedlecký tým v prvním utkání sezóny ukázal, že potřebuje čas na sehrání.

Mistrovský zápas, muži A, 1.B třída, Karlovarský kraj.
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Buzna Miroslav, Košina Josef; Delegát: Zdvihal Josef.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 9.místo.

Video ZDE.

Pro zajímavost: popis toho samého zápasu z pohledu Slavoje Kynšperk.
Zdroj: web Kynšperka.
Naše mužstvo přijelo na hřiště soupeře z cílem navázat na dobré výsledky z jarní části.Z novým brankářem a novou stoperskou dvojicí jsme začaly aktivně a ve 13.minutě jsme se dostaly k první šanci,ale domácí brankář střelu Gábery vyrazil na roh.Z následujícího rohu pálil Ciba ale jenom do náruče připraveného brankaře.Ve 27. Minutě střílel slabě v penalty Vágner.Poločas skončil bez branek.Ve druhé půli jsme začaly opět aktivně ve 47. Minutě pálil Ciba,ale opět vedle.Ve 48. Minutě se osmělily domácí avšak střelu z trestného kopu výborně zlikvidoval náš brankář.V 53. Minutě jsme se konečně dočkali když se výborně uvolnil Ciba a tvrdou střelou dál vedoucí gol 0-1.Nadále jsem pokračovaly dobře hře a vytvořily jsem si další šance zejména kapitán Bobčík měl dvě dobré šance v prvním případě nepřehodil brankáře a v druhém případě trefil břevno.
Domácí se poté dostávaly do nebezpečných brejku a jen díky vynikajícím zákrokům našeho brankaře jsme stále vedli.A když se zdálo že si odvezeme tři body domácí kopaly trestný kop našemu brankáři vypadl míč z rukou a domácí v 89.minutě vyrovnaly 1-1.
Naše mužstvo podalo dobrý výkon na velmi mokrém trávníku jsme si nakonec odvezli jen bod.