14.09.2013 / Studánka - Sedlec A 5:3 (3:1)

Sestava: OSTEN – HRUŠKA,FLORIÁN,ŠIK,JANÁČEK – SVOBODA,HOFMAN,LIMANI,KREJSA – BÍLÝ,BUDIL.
Branky: Bárta Vilém 2, Repčík František, Čerňanský Miroslav, Novák Jiří - Bílý Tomáš, Svoboda Milan, vlastní.

Ještě dvě minuty před koncem byl stav 3:3 a Sedlec čekal na penalty, ve kterých uspěl v minulém kole. Ale Studánka myšlenku na dělbu bodů rázně odmítla vštřelením ještě dvou (!) gólů v závěru zápasu. Škoda, tři vštřelené branky na hřišti soupeře by měly znamenat minimálně bod.

Byl to další zápas, kdy byl Sedlec vinou zranění, mateřských povinností a nemocí citelně oslaben. Jen v 11 lidech a s Oslem v bráně celkem nešťastně prohrál ve Studánce. Zápas začal Sedlec poměrně aktivně, ale několik většinou slabých nebo nepřesných střel domácí branku neohrozilo. To domácí z první akce udeřili. Jejich útočník se pěkně uvolnil, prošel až na malý vápno a v pohodě skóroval - 1:0. Další rána pro Sedlec přišla vzápětí, když si natáhnul sval Svoboda a zbytek zápasu spíš jen kulhal. Přesto za 5 minut srovnal právě zraněný sedlecký záložník, když po chybě domácích běžel/pajdal sám na brankáře a prostřelil ho - 1:1. Škoda, že domácí hned vzápětí dali po učebnicové akci opět rozdílový gól (2:1) a minutu před poločasem přidali třetí (3:1). Mezitím se ještě zranil Šik (achilovka), ale protože na lavičce seděl pouze také zraněný trenér Lehečka a Kovy st., museli oba dva zápas dohrát i se zraněními. Přesto se Sedlec ve 2. půli vzepjal k výbornému výkonu a domácí zle potrápil. Hned ve 47.min snížil Honza Budil, když si jeho střelu srazil do banky domácí hráč (3:2) a v 70.minutě vyrovnal Tomáš Bílý - 3:3. Domácí vůbec nevěděli, co hrát, o to krutější byl konec zápasu. Když už se Osel začal těšit na penalty, kopali domácí v 90.minutě přímák tak z 22 metrů a fotrák životní trefou rozhodl zápas - 4:3. Osel si sice na míč sáhl, ale víc, než ho vytlačit do tyče a od ní do brány, nezvládl. Pak ještě v nastavení domácí z brejku v situaci 2 na brankáře nezaváhali a zatloukli poslední hřebíček do sedlecké rakve - 5:3. Přesto si všichni sedlečtí hráči zaslouží uznání, hlavně za výkon ve 2. poločase.
                                                                                          -j.o.-

Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol, Lhotková Veronika; Delegát: Zdvihal Josef.
Mistrovský zápas, muži A, Karlovarský kraj, 1.B třída.
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 11. místo.