14.10.2012 / Luby - Sedlec A 6:2 (2:0)

Branky: Dimitrenko Dmitrij 2, Svědík Richard, Johan Vlastimil, Syroha Petr, Mlčoch Antonín - Osten Jiří, Svoboda Milan.
Sestava: Flekač - Vyskočil, Hruška, Florián, Hudec - Kováč, Svoboda, Limani, Patera - Osten, Budil. Stř: Hájek.

Porazily nás poslední Luby a ještě nadělily šestku ...
Sedlec sice dal v počátku zápasu břevno (Osten), ale ve 20.min. předvedli domácí akci po straně, Flekač podběhl centr a nekrytý hráč chybu potrestal - 1:0. Za deset minut se akce téměř opakovala, přišel centr do vápna, hlavička do brány a míč na brankové čáře zastavil Florián. Bohužel však rukou. Červená a navíc penalta, která lubskému hráči problém nenadělala - 2:0.
Ve druhém poločase se ukázalo hned zpočátku, že Sedlec v deseti na obrat mít nebude, dostal dva góly a bylo po zápase - 4:0. Luby se ukolébaly svým vedením a chvíli nechaly hrát i Sedlec. Výsledkem byla hezká akce po ose Hruška, Osten, Svoboda, kdy posledně jmenovaný prostřelil brankáře - 4:1. Za 5 minut předvedl gólman Flekač dlouhý nákop, za balónem vystartoval Osten a přeloboval špatně vyběhnuvšího ochránce domácí svatyně - 4:2. Luby ale nepřipustily drama a dalšími 2 brankami uzavřely smutný účet nedělního utkání na 6:2.

Rozhodčí: Procházka Jaroslav, Peschel Filip, Horvát Martin; Delegát: Vošmik Václav.
ČK: Florián.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 6. místo.