15. 10. 2016 / Sedlec - Pila 1:3 (0:2)

Branky: 52. Limani Agon (pen.) - 7. Šimůnek Vlastimil, 23. Kalman Jiří, 88. Mäsár Marek
Sestava KSNP: R. Patera - Š. Oncirk [-] , F. Belička [-] , P. Krejsa [-] - P. Stezka [-] , L. Tůma [-] , M. Kováč [-] , A. Limani [-] - D. Schönwalder [-] , P. Bílý [-] - J. Hofman. Stř: Tlášek, Janáček, Horváth F.
Sestava Pila: P. Gábner - J. Tišnovský [-] , T. Kadera [-] , R. Vavřina st. [-] - J. Kalman [-] , R. Vavřina [-] , M. Vavřina [-] , M. Mäsár [-] , J. Duda [-] - T. Verzich [-] , V. Šimůnek ml..

Na hřiště do Sedlece přijel lídr tabulky Pila. Sedlečtí hráči vlétli do utkání nebojácně, ale postupně se začala projevovat vyšší kvalita pilských plejerů, hlavně v útoku.
Řádil hlavně hráč s č.11, Šimůnek Vlastimil, který si v 7. minutě lehce obhodil ve vápně Petra Krejsu a z 8 metrů propálil Pateru - 0:1. Ve 23. min. zahrávala Pila roh, hráč Kalman Jiří vracel přetažený míč zpátky do malého vápna a ten zapadl do brány - 0:2. Ve 28. min. měl šanci po průniku Patrik Bílý, trefil tyč, ale situaci brankář kontroloval a byl z toho jen roh. 36. min., Pila kope přímák, přetaženej, jen těsně nezapadl do brány (VIDEO). Ve 42. min. mohl snížit z přímého kopu Hofman, vyslal dobrou ránu, bohužel jen do brankáře (VIDEO). Těsně před koncem poločasu mohla Pila zvýšit, nejlepší hráč na hřišti Šimůnek udělal Krejsu i Oncirka, předložil tutovku svému spoluhráči, který však trestuhodně šanci zazdil.

Druhý poločas začal stejně, jako skončil ten první, hned ve 46. min. trefila Pila břevno. Sedlec předvedl nejlepší část utkání mezi 50. a 70. minutou. V 52. min. vlétl aktivní Kováč do vápna, obránce ho fauloval, penalta. K té se postavil Agon Limani a nezaváhal - 1:2 (VIDEO). V 66. mohlo být ještě veseleji, Limani skvěle zacentroval, našel hlavu Patrika Bílýho, ten do míče přesně trknul a jen reflexivní zákrok gólmana zachránil Pilu od vyrovnání (VIDEO). V 88. minutě Pila definitivně rozhodla o třech bodech. Její hráč Mäsár chytře obloučkem ze 16 m přehodil gólmana Radka Pateru - 1:3.
Zasloužená výhra Pily, Sedlec na svého soupeře dnes neměl, ale rozhodně to nebyl z jeho strany nijak ustrašený výkon.

Rozhodčí: Kozák Rudolf.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.