17.08.2013 / Sedlec A - Trstěnice 0:2 (0:1)

Sestava: Flekač - Lehečka, Hruška, Florián - Janáček, Krejsa, Limani, Svoboda - Kováč, Bílý, Osten. Stř: Hofman, Budil. Tenér: J.Lehečka.
Branky: Kojma Rudolf 2.

Nepovedený vstup do sezóny, prohra na domácím hřišti bez vstřelené branky. 60% času se hrálo na polovině Trstěnic, ale ani z největších tutovek se sedleckým hráčům nepodařilo skórovat.
Trstěnice začaly aktivně, dostaly obranu Sedlece pod tlak, ale ve třech šancích podržel gólman Flekač. Domácí šance přicházely pomalu, ani Limani (střela), ani Svoboda (nedotažená šance) však branku nevstřelili. Ve 30.min. udělal hrubku Svoboda (mizerná patička), hosté rychle vhodili aut, šli do brejku, který zakončili střelou do odkryté brány - 0:1. Sedlec se snažil ještě o vyrovnání, ale i Jirka Osten spálil svou šanci (střela nad).
Do druhé půle vyběhl Sedlec s odhodláním vyrovnat, hrálo se téměř výhradně na polovině hostů, ale ať byla branka dobývána zleva, zprava nebo prostředkem, postupně narazili Michal Kováč (hlavou do brankáře), Petr Krejsa (slabé zakončení), Jirka Osten (další tutovka) a Jarda Hofman (sám před gólmanem). Nedáš - dostaneš. Trstěnice pět minut před koncem rozjely rychlý protiúutok, na jehož konci autor první branky Kojma znovu prostřelil Flekače (0:2) a potvrdil tři body pro hosty.
K zápasu se vyjádřil domácí trenér Lehečka lakonicky: "Nebyl to z naší strany špatný zápas, ale potkala nás stará bolest: neproměňování šancí."

Rozhodčí: Rozhodčí: Kozák Rudolf, Mrázek Lukáš, Považan.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 14. místo.