17.10.2015 / Božičany - Sedlec 1:2 (0:0)

Branky: 51. Tůma Lukáš, 77. Hofman Jaroslav - 56. Petr Marcel.
Sestava: Osten Jiří B - Kadlec Pavel O Patera Václav O Kanis Jan Z Tůma Lukáš N Hofman Jaroslav Z Janáček Jiří O Krejsa Petr (K) Z Kováč Michal Ú Schönwalder Dalin Ú Osten Michal O . Stř: Berger Lukáš Z Budil Jan. Trenér: Osten Jiří .

Za stálého mrholení se v Božičanech hrála klasická okresní odkopávaná.
První poločas začaly lépe Božíčany, ale skvěle proti střele z 10 m zasáhnul (dnes) brankář Jirka Osten. Na druhé straně se do vápna jako lasička protáhnul Dalin, ale těžce netrefil. A protože střely Kanise a Hofmana šly do nebes, skončila půle 0:0.
Ve druhém poločase měl Sedlec více míč na kopačkách, ale slabinou týmu je jediná věc: trefit zařízení. Kováčova pěkná střela z 25 m skončila na břevně, Dalinův rychlý výpad s přihrávkou na osamoceného Krejsu také vyzněl do ztracena.V 51. minutě skvěle vybojoval Hofman míč (u lajny proti 2 protihráčům), přesně nacentroval do vápna, kam si naběhl Tůma a z první uklidil míč k tyči - 0:1. Domácí stále akorát nakopávali míč dopředu a jedna taková akce bohužel v 56. min. skončila gólem. Brankář Osten nesmyslně vyběhl až za vápno a překvapený útočník jen lehce ťukl do míče, který se dokutálel do prázdně brány - 1:1. Sedlec zbraně nesložil, ale po vystřídání Kanise trochu uvolnil střed hřiště a Božičany najednou měly kromě sebevědomí i více ze hry. V 65. minutě šly málem do vedení, centr do vápna jejich hráč hlavičkoval těsně vedle tyče. Sedleci vyšla v 77.min. parádní akce: někdo uličkou vysunul Bergera, který od brankové čáry zpětnou nahrávkou přesně našel Hofmana a ten z první pálí do brány - 1:2. Domácí tento gól zmrazil a do konce utkání se na odpověď nezmohli. Dnes výborný bojovný výkon od všech hráčů na hřišti, nejvyšší ocenění zaslouží Lukáš Tůma za kralování ve středu hřiště a nejlepší muž ofenzívy Hofman, kterému se s bilancí 1+1 bude jistě dobře usínat.

Rozhodčí: Janoušek Ladislav - Varga Marian, Kostolecký Karel.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 2. místo.