18.05.2014 / Kr.Poříčí B - Sedlec A 2:1 (1:0)

Sestava KSNP Sedlec: Toka - Florián, Kadlec, Janáček, Hruška - Hofman, Jelínek, Limani, Krejsa - Kováč, Tůma. Stř. Horvát ve 20.min. za zraněného Krejsu, 60.min. Budil za Tůmu.
Branky : Dubaj Štěpán 2 - Limani Agon.

Nejlepší zápas Sedlece na jaře
První půle byla vyrovnaná, ale gólově se prosadili jen domácí, když gólem do šatny potrestali nepokrytí hráče po rohu - 1:0.
Do druhého poločasu vletěl Sedlec jako uragán. Hostující hráči ovládli hřiště a 35 min. se hrálo na domácí polovině. Stačila však jedna standardka (v 85. min.) a podcenění míče gólmanem Tokou a Poříčí vedlo 2:0. Za Sedlec okamžitě v 86.min. odpověděl (také ze standardky) Agon Limani, který se trefil krásně přes zeď - 2:1. Na vyrovnání už nebyl čas. Sedlec celý poločas tlačil, ale když nedáváte góly z tutových šancí (Budil, Jelínek, Kováč, Hofman), nevyhráváte zápasy.

Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Štrincl Petr; Delegát: Janoušek Ladislav
Pozice v tabulce po tomto zápase: : 14. místo.

Podzimní zápas 19.10.2013 / Sedlec A - Kr.Poříčí B 2:2 (1:1) PK 3:5 najdete ZDE