2.4.2011, 16:30 h. / FK Nejdek - Sedlec A 5:0 (2:0)

Sestava: Flekač - Florián, Soukup, Hruška, Psohlavec -  Kováč, Hofman, Tůma, Kníže - Křížek, Špička. Stř.: Janáček, Filipčík. Trenér : Z.Ježek.

Krásné jarní počasí a lídr 1.B třídy - to čekalo na družinu KSNP Sedlec na zaplněném (120 diváků) nejdeckém stadionu.
Nejdek od začátku diktoval tempo a ve 20.min. ukázal, kdo je na hřišti pánem. Po dlouhém křížném pasu si domácí záložník hlavou přiťuknul míč do vápna a tvrdou ranou prostřelil brankáře Flekače - 1:0. Ve 30.min. mohl Sedlec vyrovnat, ale zákrokem na brankové čáře podržel domácí tým gólman. Ve 40.min. už to bylo o dva góly, hosté si nepohlídali vápno, do kterého si naběhl nejdecký útočník a zužitkoval přesný centr ze strany - 2:0
Po poločase se tlak Nejdku ještě zvýraznil. V 60.min. se technicky (placírkou na vzdálenější tyč) ve vápně prosadil domácí útočník - 3:0. V 70.min. se kopala penalta proti Sedleci (Florian zkosil domácího hráče, ale podle našeho zpravodaje zcela jasně MIMO vápno), kterou domácí proměnili - 4:0. A pátý gól tři minuty před koncem, to už byla jen labutí píseň odevzdaného sedleckého týmu - 5:0. Jasný rozdíl v individuálních výkonech ukázal, kdo hraje o titul a kdo o záchranu, nicméně s body z nejdeckého hřiště se nepočítalo a svou příslušnost k 1.B třídě musí KSNP Sedlec prokázat jinde.

Rozhodčí:  Kozák.
Pozice v tabulce po tomto zápase: ... místo