2. 6. 2019 / Sedlec - Březová 2:3 (1:1)

STŘELCI: 42. Svoboda Milan, 49. Knushi Sylë (pen.) - 38. Skořepa Martin, 57. Mudra Zdeněk, 83. Mudra Zdeněk
V. Mendl  - S. Knushi (78. D. Campisano) , F. Horváth [-] , M. Svoboda [-] , M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] , J. Janáček [-] , O. Chlebuš [-] , A. Irovský [-] , R. Braun [-] , Š. Oncirk.
ŽK: 66. L. Khodl . ČK: 27. Š. Oncikr .

Setkali se dva sousedé v tabulce a zápas také tak vypadal. Vyrovnaná hra, šance na obou stranách, i když se chvílemi zdálo, že Březová má navrch.
Ale také úřadoval rozhodčí.
Hned na začátku písknul (když ne nesmyslnou, tak velmi spornou) penaltu, ale Sedlec má v bráně čaroděje. Venca Mendl ji opět chytil a jde již o třetí chycenou penaltuv řadě.
16. min. Syle vyslal do vápna @Filip Horvátha, ale ten v jasný šanci netrefil bránu.
27. min. po závaru střílí @Milan Svoboda  těsně vedle vinglu
27. min. Hráč Březové jde středem na bránu, tělo na tělo se stoperem Oncirkem, po vzájemném souboji hráč padá a rozhodčí vytahuje červenou ! Štěpán Oncirk ven.
38. min. Stálý tlak Březové na konci poločasu vyústil ve střelu za 16kou a k tyči - 0:1.
A mohlo být hůř, vzápětí přišla 100pro šance Březové, z malýho vápna střílel hrác těsně vedle a pak se chytal za hlavu.
42. min. Gooolll. Po krásný spolupráci trojce @Milan Svoboda, Syle, @Ondra Chlebuš se objevil Svobi sám před gólmanem a střelou k tyči vyrovnává - 1:1.
Půlka.
49. min. Sedlec začal druhou půlku skvěle, Syle utekl, vnikl do vápna, tam ho hráč srazil - penalta. Míč si bere sám faulovaný hráč a v pohodě střílí branku - 2:1.
Vzápětí Venca chytil bombu z metru, jasná tutovka Březové.
Ale ten samý hráč, sedlecký Buffon, si vyběhl 20 metrů, zařval mám ... neměl ... hráč Mudra ho obehrál a dal do prázdný - 2:2.
Pak střílel @Ondra Chlebuš přímák těsně vedle.
Roh, naskakoval Kovi, hlavou těsně vedle.
76. min. Venca Mendl chytil tutovku.
7 minut do konce, hráč Mudra obelstil sedleckou ofsajd lajnu a udělal si i brankáře - 2:3
V 91. min. dala Březová tyčku.
Konec 2:3
Za druhej poločas zaslouží sedlečtí pochválu, odbojovali to v 10 lidech, Venca pak tu svoji chybu bohatě vynahradil. I ti, co nejvíc püčovali (chlebi, filip, svobi) se uklidnili, makali až do 90 min. Škoda toho gólu na konci , bod by si Sedlec zasloužil. Filip H. odehrál svůj nejlepší zápas za Sedlec, Krejzič makal dopředu dozadu, Syle skvělej výkon, než se zranil ... dalo by se pochválit všechny. Dobrá práce.

V tabulce: 6.místo.