21. 08. 2016 / Vojkovice - Sedlec 2:1 (1:1)

Branky: 45. Gonda Josef, 80. Gonda Josef - 21. Tlášek Jakub.
Sestava Vojkovice: J. Matoušek [-] - M. Hauptmann [-] (57. T. Žlutický [-] ) , V. Kučera [-] (71. P. Denčev [-] ) , M. Matoušek [-] , J. Gonda [-] , J. Petrus [-] , R. Petřík [-] , L. Garaj [-] , J. Menčík [-] (78. F. Menčík [-] ) , T. Svoboda [-] , V. Vyleta.
Sestava KSNP Sedlec: O. Vrba [-] - Š. Oncirk [-] , I. Punejko [-] , P. Krejsa [-] - M. Kováč [-] (76. D. Campisano [-] ) , J. Hofman [-] , L. Tůma [-] , J. Tlášek [-] (46. J. Janáček [-] ) - P. Bílý [-] (46. F. Horváth [-] ) , L. Berger [-] , D. Schönwalder.

Jako na houpačce. Tenhle zápas mohla vyhrát obě družstva, nakonec byli šťastnější domácí.
Hlavně v prvním poločase byl Sedlec lepší, dobře bránil (video zde), na vyložené šance to bylo tak 4:1 pro Sedlec (obrovská tutovka dvojce Berger - Kováč na videu zde), ale góly padaly až ke konci poločasu. Napřed se prosadil Kuba Tlášek, který po hezké spolupráci Bergera s Tůmou navedl míč na vápno, vystřelil a díky teči vojkovického obránce zapadl míč do brány - 0:1. V poslední minutě poločasu si míč k přímému kopu postavil Pepa Gonda a bezchybnou střelou srovnal na 1:1 (video zde).

Ve druhé půli Vojkovice přitopily pod kotlem a sedlecké hráče zavřely na jeho polovině, ale jejich akce většinou končily před vápnem. A když už se domácí hráči k šanci dostali, zastavil je výbornými zákroky nejlepší sedlecký hráč, brankář Ondra Vrba. Sedlec si i přes slabší výkon vytvořil 2-3 tutovky, ale míč do branky nedokázal dopravit nikdo. Vítězem zápasu se po právu může cítit vojkovický Gonda, který v 80. min. přebral míč, posunul si ho a cca z 18 m tvrdě vystřelil k tyči - 2:1. Tři body tak nebere lepší mužstvo, ale tým, který má ve svém středu hráče, který dokáže tvrdě a navíc přesně vystřelit.

Rozhodčí: Kvasnička Ladislav.
ŽK: 64. J. Gonda - 36. J. Hofman , 42. D. Schönwalder , 73. L. Berger.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.

Tři velmi krátká videa (mobil) ze zápasu: 1. video: roh Vojkovice,  2. video: 100% šance Sedlec, 3. video: gól Gonda (Vojk.).