21. 10. 2017 / Sedlec - Toužim B 2:1 (1:1)

STŘELCI: 8. Kováč Michal, 58. Shorný Daniel - 21. Kolena Tomáš
Sestava: V. Mendl  - A. Irovský [-] , Š. Oncirk [-] - M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] - R. Patera (53. F. Belička) , P. Bílý [-] - D. Schönwalder [-] , D. Shorný [-] , L. Skoumal (23. D. Petřík). Trenér: M.Psotný.

Ještě před dvě kola zpátky byla Toužim druhá a na kontě měla 8 výher a jedinou prohru. V minulém kole však prohrála s Kolovou (5:2) a nyní si vylámala zuby i na Sedleci.
Skóre otevřel hned v úvodu zápasu Michal Kováč, pro kterého to byl druhý gól ve druhém zápase v řadě a Sedlec šel do vedení 1:0.
Toužim ale má svojí kvalitu, kterou hned 10 minut poté potvrdil záložník T.Kolena a srovnal na poločasových 1:1.
Rozhodující branka padla 30 minut před koncem a na kontě ji má Dan Shorný, který dal v posledních 3 zápasech 3 góly a dostal se na čelo sedleckých snajprů.
Vítězství 2:1 KSNP Sedlec udržel až do konce a třemi body si pojistil 5. místo v prozatimní podzimní tabulce.

Rozhodčí: Granec Jan.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 5. místo.