21. 9. 2019 / Sedlec - Útvina 2:1 (1:1)

STŘELCI: 12. Knushi Sylë, 47. Diro Daniel - 28. Hejkal Marek
M. Toka [-] - A. Irovský [-] , T. Kosík [-] , J. Janáček [-] , I. Punejko [-] - J. Horváth [-] (57. P. Gregor [-] ) , D. Diro [-] (52. K. Vančura [-] ) , P. Krejsa [-] , J. Hofman [-] - S. Knushi [-] (82. G. Pisarenko [-] ) , P. Šmidt [-] (59. J. Sůva [-] ). Trenér: Štycha Marián

On-line ze Sedlece.
Útvina si přivezla své hooligans, kteří díky bubnu proměnili místní plechovou tribunu v místo, kde se bez špuntů do uší nedalo sedět.
Po ospalém úvodu udeřil Sedlec.
Gól, 12.min, @Jaroslav Hofman vypustil jedovatou ránu, brankář jen vyrazil k dobíhajícímu Sylemu a ten pohodlně trestal - 1:0
Vzápětí Syle přehodil gólmana a míč skončil na břevně.
A sedleckou skvělou pětiminutovku dokončil Pája Šmidt, který šel sám, ale míč si moc ukopl a brankář si poradil.
Gól, 28.min. Útvina srovnala: přímý kop, který si bohužel rozhodčí Polívka vymyslel, kopal útvinský Hejkal asi ze 40 m, gólman Tokýno si ale s balónem neporadil a nafackoval si míč do brány - 1:1
Poločas.
Gól, 47.min. Skvělý vstup do 2. půle, Sedlec se dostal do vápna, míč propadl k @Danek Šajtoš a ten vstřelil branku na 2:1.
65. Ouuuuu .. po chybě brankáře Útviny měl před sebou @Jaroslav Sůva prázdnou branku, ale vůbec netrefil míč
70. Double red card ... pod sprchy šli dva hráči, kteří byli v nepřehledné situaci po srážce Karla Vančury a útvinského hráče. Rozhodčí to jako faul neposoudil a následně vznikla malá strkanice, které se ale sedlecký hráč neúčastnil. Dnes velmi nepřesný rozhodčí Polívka pak najednou vytáhl červenou kartu a trestal. Po dotazu kapitána Krejsy, za co šel sedlecký hráč ven, odpověděl sudí, že se o tom nebude bavit.
Nutno říct, že Útvina posledních 10-15 minut tlačila, ale na druhé straně mohl pojistku přidat @Petr Krejsa, který v 85. min. trefil tyč.
Konec, 2:1. Sedlec důležité vítězství udržel a hráči si napravili reputaci po nepovedeném vystoupení v Božičanech.

Hodnocení trenéra:
Dnes jsme byly v sestavě,která odpovídá SEDLECI .
Dnes první poločas odpovídal hře,kterou by jsme měly předvádět.
Je velký problém že nám to kazí rozhodčí.
Sestavení obrany je opravdu dobré a řekl bych že hrajeme celkem hezky fotbal.
Jen je škoda že málo proměňujeme šance , které si vytváříme.
Vstup do druhého poločasu nám vyšel a po vyloučení jsme se opravdu zatáhly a už nehráli naší hru.
Tento zápas byl od celého týmu odmakany a věřím že Vás stal spoustu  energie.
Chtěl bych Vám poděkovat za týmový výkon.
Trenér: Štycha Marián

Zpráva rozhodčího:
Napomenutí trenéra
27' - ŽK - napomenutí trenéra domácího mužstva pana Štycha Mariána za nevhodné kritické poznámky vůči rozhodnutím HR.
Vyloučení
70' - 2.ŽK=ČK - hráč domácího mužstva č.13 Vančura Karel - nesportovní chování - ironická poznámka vůči soupeři, kterého fauloval - "nebreč a jdi hrát kuličky".
62' - 1.ŽK - hráč domácího mužstva č. 13 Vančura Karel - nesportovní chování - podražení soupeře ze strany v souboji o míč v nepřerušené hře.
Hráč po udělení ČK po menším prodlení odešel do kabiny.
70' - 2.ŽK=ČK - hráč hostujícího mužstva č. 7 Hudec Vladimír - nesportovní chování - po ironické poznámce soupeře použil provokativní gesto (vztyčený prostředník). Hráč se v té době ještě držel za nohu zraněnou při "faulu".
42' - 1.ŽK - hráč hostujícího mužstva č. 7 - Hudec Vladimír - nesportovní chování - strčení do soupeře v boji o míč v nepřerušené hře.
Hráč po udělení ČK odkulhal s pomocí příslušníka družstva do kabiny.

Rozhodčí: Polívka Miloslav.