22.09.2012 / Sokol Drmoul - KSNP Sedlec A 0:3 (0:2)

Branky: Osten Jiří, Hofman Jaroslav, Kováč Michal (pen.)
Sestava: Flekač – Lehečka, Hudec, Janáček, Florián – Kováč, Hofman, Kusovský, Svobodai – Chlebuš, Osten. Stř. Tlášek, Patera.

Sedlec byl po celý zápas lepším týmem. Ze začátku neproměnili své šance sedlecké mladé pušky Chlebuš a Svoboda, ale pak to přišlo. Ve 20.min. si agilní Michal Kováč ve vápně došel pro faul a penaltu sám proměnil - 0:1. Pak měl Drmoul šanci ke srovnání, ale duo Flekač + Janáček si s osamoceným útočníkem poradilo. Ve 25.min. vštřelil svou další branku Jiří Osten. Muž, který si v minulém týdnu užil svých 15 minut mediální slávy, dostal od Drmoulu hezký dáreček - obránce dával malou domů, ale nevšiml si vydejchávajícího se Jirky Ostena na vápně. Kanonýr si vzal míč a s mírnými problémy (tím myslíme prasečí štěstí s odraženým míčem po nepovedeých houslích) ho dostal do sítě - 0:2
Druhý poločas, to byla ze strany Sedlece údržba. Sice měl několik šancí (zejména brankostroj Ondry Chlebuše se nějak zasekl), ale domácí byli marní a jen čekali na konečný zářez. Ten přišel přišel po průniku šikovného Svobody a jeho střele do tyče. Odražený míč v klidu napálil pod víko Jarda Hofman a definitivně potvrdil 3 body pro Sedlec. Mužstvo zatím šlape, tímto vítězstvím se vrátilo na druhou příčku v tabulce ! Světlým okamžikem utkání bylo také nakouknutí dorostence Kuby Tláška do A mužstva, nevedl si vůbec špatně.

Rozhodčí: Peschel Filip, Procházka Jaroslav, Vejvoda Z.; Delegát: Novotný J.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 2. místo