23. 4. 2016 / Pila - Sedlec 8:1 (1:0)

Branky: 6. Šimůnek Vlastimil, 55. Šimůnek Vlastimil, 37. Vavřina Robert, 60. Vavřina Robert, 64. Vavřina Robert, 68. Šimůnek Vlastimil, 80. Bošiak Adrian, 86. Vavřina Robert - 84. Schönwalder Dalin.
Sestava: M. Kašák - J. Janáček, P. Kadlec, F. Petra, Š. Oncikr - R. Patera, P. Krejsa, J. Hofman, M. Kováč - D. Schönwalder, L. Berger. Stř: T.Fenkl. Trenér: M.Kováč st. / D. Oncirk st.

Kde začít ............
První půle vyrovnananá, možná měl dokonce Sedlec herně navrch, ale nebezpeční byli pouze domácí (s jedinou výjímkou šance Krejsy).
4.min.: Sedlec hrál 4 minuty na půlce domácích, ale pak Pila předvedla jeden protiútok po levé straně, hráč se prosadil ve vápně a prostřelil dorostence Kašáka v bráně Sedlece - 1:0.
10.min.: Tutovka domácích, míč propadl až k útočníkovi na levé straně a ten ze 7 metrů trefil Kašáka do nohy.
30.min.: Kovi dostal dudy na půlce.
33.min.: Franta Petra zatáhl za záchranou brzdu a srazil pilského útočníka před vápnem. Červená karta
39.min: Krásný centr Jardy Hofmana do prostoru ve vápně, ještě lepší zpracování Petra Krejsy ... ale ta koncovka. Střela a míč jde 50 cm vedle brány.
Druhý poločas se nesl ve znamení stálého tlaku Pily, prakticky všechny zajímavé okamžiky se odehrávaly na půlce Sedlece a z vyrovnaného utkání se stalo (bůhvíproč) vraždění neviňátek. Sedlec hrál v 10 lidech, Pateru vystřídal do druhých 45 minut Fenkl.
Rozhodla 50.minuta, ve které se ocitl v obrovské šanci Krejsa, ale odkrytou branku minul. Tento okamžik jako by sedlecké zlomil a od teď hrála jenom Pila.
52.min.: Pila dala tyčku.
53.min.: Pilský útočník sám na gólmana, ale Kašák výborně vyrazil nohou.
55.min.: Sedlec si tak dlouho koledoval, až to přišlo. Pila předvedla ťukec ve vápně a její hráč vstřelil snadnou branku - 2:0.
56.min.: Prudké vysunutí hráče po pravé straně, Kašák vyběhl, ale útočník byl u míče dřív a brankáře lehce přehodil - 3:0.
62.min.: Centr Pily na šestnáctku, Kadlec špatně odkopl, míč si vzal domácí hráč, Kašák zbytečně vyběhl a hráč ho přehodil - 4:0.
63.min.: Průnik útočníka středem obrany, hráč šel sám na gólmana a pohodlně podél něj skóroval - 5:0.
70.min.: Vysunutí pilského útočníka už na půlce, udělal gólmanovi kličku a došel s míčem až do brány - 6:0.
75.min.: Pila mohla dát další gól, ale míč skončil na břevně.
81.min.: Kováč ztratil míč na vlastní polovině, hráč šel opět sám na gólmana a opět ho, chudáka, vykoupal - 7:0.
82.min.: Prudký odkop z poloviny Sedlece, za míčem vysprintoval Dalin, zbavil se ve vápně obránce a prostřelil domácího brankáře - 7:1.
85.min.: Rychlá akce Pily, stejný gól, jako na 6:0, tedy vysunutí hráče už na půlce, ten šel sám a zavěsil - 8:1.
Shrnutí: Sedlec hrál jen 50 minut a to na body nemůže stačit. V bráně dorostenec Kašák sice dostal zbytečné góly, ale vymlouvat se na to nemůžeme, protože za a) jiného gólmana jsme momentálně neměli, za b) obrana ho nechala 10 x na holičkách a v takových situacích by v bráně nepomohl ani Buffon. V prvním poločase hráli všichni hráči Sedlece výborně, nejlépe asi Hofman, ve druhé půli hráli všichni mizerně, bez výjímky. Na Kadlecovi a Fenklovi byla težce vidět nerozehranost, ale dnes to nebylo o jednotlivcích, Sedlec zklamal jako tým, komplet.

Rozhodčí: Kozák Rudolf.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 6. místo.

© Všechna práva vyhrazena. Zákaz kopírování a publikování materiálů bez písemného souhlasu provozovatele. Platí zejména pro Fotbal u vás !