24. 09. 2016 / Sedlec - Březová 0:2 (0:0)

Branky: 60. Verebely Daniel, 80. Verebely Daniel (pen.)
Sestava KSNP Sedlec: J. Horváth [-] - Š. Oncirk [-] , I. Punejko [-] , R. Patera [-] , P. Krejsa - M. Kováč [-] , J. Hofman [-] , L. Tůma [-] , A. Limani [-] - D. Schönwalder [-] , P. Bílý. Stř.: Stezka Patrik, Budil Jan, Diro Denis, Berger Lukáš. Trenér: Zdeněk Ježek.
Sestava Jiskra Březová: R. Esenhammer [-] - D. Verebely [-] , J. Hvizd [-] , F. Coufal [-] , L. Khodl [-] , J. Richter [-] , M. Sajner [-] , D. Štěpán [-] , M. Al Haboubi [-] , Z. Hurban [-] , L. Havel.

Zápas dvou rozdílných poločasů. Sedlec v první půli diktoval, leadera tabulky k ničemu nepustil a sám si vytvořil 3-4 zajímavé šance. Druhá půlka, to bylo o něčem jiném. Sedlec jako téměř v každém zápase odpadl a přenechal veškerou iniciativu soupeři. Březová dál sice nepředváděla nějaký úžasný fotbal, ale díky pasivitě domácích se prosazovala čím dál více, až z toho nakonec byly dva góly a tři body.
18.min.: Dalin Schönwalder šel sám zleva na gólmana, ale byla z toho jen slabá střela po zemi, gólman chytil.
26.min.: Po tragickým přímáku od Štěpána Oncirka se dostal ve vápně k míči Hofman a prudkou bombou skoro zlomil brankáři ruce.
28.min.: Pěkná střela Michala Kováče z 18 metrů, šla jenom kousek nad.
31.min.: Šance Jardy Hofmana, tentokrát už to byla opravdu střela, brankář jen s obtížemi vyrazil na roh.
44.min.: Šance Březová po přímém kopu (VIDEO zde)
Druhý poločas.
50.min.: Březová trefila břevno.
60.min.: Varování nepomohlo, Sedlec hrál dál tužku a vrcholem bylo, že Štěpán Oncirk podskočil míč a D. Verebely pohodlně skóroval - 0:1
75.min.: Obávaný sedlecký signál, z přímého kopu Dalin vypustil prudkou bombu, ale střela šla těsně vedle. (VIDEO zde).
79.min.: Ve vápně fauloval Radek Patera, penalta a červená karta. (Zpráva rozhodčího: Vyloučení domácích, Patera Radek - Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva, držením za dres. Hráč si vědom svého přestupku odešel v klidu do šatny).
80.min.: Penalta, gól (opět D. Verebely) - 0:2 (VIDEO zde)
83.min.: Šance Sedlece, tečovaný přímý kop Bergera. (VIDEO zde)
86.min.: Poslední šance Sedlece na zkorigování výsledku, po rohu nakrátko Jarda Hofman mířil do šibenice, ale gólman vyrazil.
A to je všechno. Březová poděkovala, sbalila tři body a dál zůstává na prvním místě v tabulce.

ŽK: 65. L. Havel , 89. L. Khodl.
ČK: 79. R. Patera.

Rozhodčí:  Kaucký Jiří.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 8. místo.