24.4.2011 / Teplá - KSNP Sedlec A 4:1 (2:0)

Branky: Klepal Kašpar 2, Braniš Josef, Kolárik Josef - Janáček Jiří.
Sestava: Flekač - Florián, Psohlavec, Janáček, Hruška - Kováč, Soukup, Tůma, Filipčík - Křížek, Kníže. Stř.: Špička, Budil, Limani. Trenér: Ježek.

V prvním poločase se nebylo na co koukat, Sedlec se těžko srovnával s velkým a tvrdým hřištěm. Domací věděli, jak na něm hrát - nakopávané balony po celé šířce, což některé hráče překvapilo. Až ve 35.min. se domácí dostali k vážnějšímu ohrožení sedlecké branky, ale tvrdou střelu k tyči gólman Flekač bravurně zneškodnil. Varování nepomohlo a tak ve 40.min. udeřilo. Tepelský útočník se dostal do vápna, naservíroval na penaltu, odkud jeho spoluhráč nekompromisně k tyči - 1:0. A aby toho nebylo málo, tak za chvíli kopali domácí roh, hlavička - 2:0.

Druhý poločas začal Sedlec lépe, dařila se kombinace, ze které se narodila i šance, ale byl z toho jen roh. Na ten si naběhl obránce Jirka Janáček a k překvapení všech úplně osamocen zavěsil - 2:1. Následovaly další 2 šance, které gólem neskončily a tak opět trestal soupeř. Z hranice vápna napřáhl kapitán, jeho dělovku k pravé tyči gólman vyrazil jen před sebe a dobíhající útočník neměl problém - 3:1. Sedlec už na snížení skóre neměl síly, naopak domácí 10.min. před koncem přečíslili sedleckou obranu a osamocenému brankáři nezbylo, než vylovit balón ze sítě - 4:1.
Sedlec v Teplé předvedl ospalý fotbal, který se vůbec nepodobal předchozímu představení s Dolním Žandovem. Přitom Teplá je se Žandovem zhruba na stejné úrovni.

Rozhodčí: Henych Karel, Šuma Jakub, Fiala Petr; Delegát: Gendráč Miloslav.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12.místo.