24.9.2011 / Skalná - KSNP Sedlec A 3:0 (2:0)

Branky: Novák František 2, Norek Jaroslav.
Sestava: Flekač - Florian, Vyskočil, Halaburt, Janáček - Hruška, Kusovský, Hudec, Hofman - Kováč, Tvrdý. Střídal: Křížek, Soukup, Patera. Trenér: J. Lehečka.

Skalná na Sedlec vlétla jako uragán, na svém velkém hřišti šikovně roztahovala hru a hosté nestíhali. V 15.min. se nedohodli mezi sebou Hudec a Janáček, čehož využil domácí útočník a z rohu šestnáctky krásně trefil růžek Flekačovy branky - 1:0. Ve 25.min. navíc chybovala i jindy kovaná jistota v sedleckých barvách - brankář Martin Flekač. Při přímáku udělal krok za zeď a míč zapadl k tyči na jeho straně - 2:0
Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale Sedlec měl stále stejný problém - nedokázal se dostat do vápna. V 90.min. domácí provedli rychlý kontr a dali zápasu gólovou tečku - 3:0. Spravedlivé tři body pro Skalnou.

Rozhodčí: Janeček Pavel, Buzna Miroslav, Francúz Jaroslav; Delegát: Strmiska Josef.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 4. místo

Pro zajímavost, stejný zápas podle domácích, Zdroj: web FK Skalná.

Za krásného počasí, na perfektně připraveném hřišti, přivítala v tabulce I.B třídy třetí Skalná, druhý Sedlec.
S chutí hrající domácí jedenáctka mohla jít do vedení v 8 min., kdy po rohu J.Holého vykopával Sedlec míč z brankové čáry. Skalná si dál vytvářela řadu dobrých příležitostí, Sedlec se prosazoval jen sporadicky. Ve 25 min. vybojoval F.Novák na rohu velkého vápna míč, který skluzem posunul nabíhajícímu J.Norkovi, který v plným běhu vystřelil na dlouhou tyč. Brankář hostí M.Flekač byl bez šance - 1:0. Další branka padla ve 30 min., kdy se přímým kopem z 22 metrů, přízemní střelou k tyči, trefil kanonýr Skalné F.Novák - 2:0. Velkou šanci měli domácí také v 35 min., ale po akci T.Pěčka a F.Nováka se vyznamenal výborným zákrokem hostující brankář M.Flekač. Skalná dál pokračovala v dobrém tempu, zato hosté značně přitvrdili. Červenou kartu mohl klidně rozhodčí P.Janeček udělit M.Křížkovi za likvidační faul na domácího L.Flaksu ve 40 min., který to schytal skluzem po odehrání míče na stojatou nohu. V poslední minutě prvého poločasu zahráli hosté špatně ofsajd systém, chyby využil F.Novák, který postupoval sám na bránu. Po kličce brankářovi a  následné střele, v poslední chvíli odkopl míč na roh vracející se stoper Sedlece P.Florián.
Ve druhé půlce se prvních 15 minut hrál celkem vyrovnaný duel. V 58 min. měl velkou šanci domácí J.Frič, ale branka nepadla a po následné srážce s brankářem musel být pro zranění střídán. Minutku nato měl Sedlec největší šanci zápasu, ale vynikající domácí brankář L.Modrok včasným vyběhnutím vše vyřešil. Od 75 min. skalenští dominovali ve všech řadách. Bonbónek přišel v poslední minutě, kdy po ose T.Pěček, P.Lörincz, F.Novák, akcí na jeden dotek ( radost pohledět), F.Novák svým druhým gólem v zápase stanovil výsledek na 3:0.
Skalná podala kvalitní týmový výkon a hosty přehrála o třídu. Výborný výkon podal brankář domácích L.Modrok se stoperem Jar.Kapicem, v záloze se dařilo především T.Pěčkovi a v útoku řádil střelec dne F.Novák.