25.08.2012 / Ohara Studánka - Sedlec A 0:5 (0:0)

Branky: Chlebuš Ondřej 4, Osten Jiří.
Sestava: Flekač - Florian, Hruška, Kováč, Vyskočil - Limani, Hofman, Janáček, Budil - Osten J., Chlebuš. Stř: Lehečka.

Nováček Chlebuš čtyřmi góly zničil Studánku
V 1. poločase oboustranně neurovnaná hra od vápna k vápnu, bez šancí. Sedlec se přizpůsobil nakopávané hře Studánky a proto skončil poločas 0:0.
Druhá půle, to byla jinám káva, vítr v kabině pomohl a začaly padat góly. Jako první se trefil v 65.min. Jirka Osten, který skóroval hlavou po rohu Koviho - 0:1. Pak přišly 4 góly v pravidelných 5-ti minutových intervalech a všechny je měl na starosti Ondra Chlebuš. V 70.min. vystihl špatnou přihrávku obránce, šel sám na gólmana a zakončil k tyči - 0:2. V 75.min. si Ondra naběhl na dlouhý centr z vlastní poloviny, přiťukl si míč kolem obránce, znovu šel šel sám na gólmana a nezaváhal - 0:3. V 80.min. vybojoval Agon Limani na vlastní půli míč, poslal ho dokonalou uličkou mezi stopery, kam si naběhla Ondra Chlebuš a situace se opakovala do třetice: sám na brankáře, prásk, 0:4. V 85.minutě přišla nejhezčí akce zápasu, dvojce Kováč - Hofman si pohrála s odevzdanými hosty, přišel centr do vápna, Jirka Osten sklepává na Chlebuše a ten nekompromisní ránou pod víko uzavírá svým čtvrtým gólem skóre na 0:5. Poločas snů rozhodl o snadných třech bodech pro Sedlec, který navíc (doufejme) objevil nového ostrostřelce.

Rozhodčí: Buzna Miroslav, Tvrdík Ivan, Topinka Jiří
Pozice v tabulce po tomto zápase: 2. místo