26.04.2015 / Studánka A - Sedlec A 2:2 (1:1) PK 4:2

26.04.2015 / Studánka  A - Sedlec A 2:2 (1:1) PK 4:2

Branky: Němec Jan, Čerňanský Jakub - Krejsa Petr, Limani Agon (p.).
Sestava: Vrba - Oncirk, Jelínek, Kadlec, Hruška - Krejsa, Limani, Tůma, Hofman - Kováč, Fenkl. Stř: Janáček, Petra, připraven Fučík. Trenér: Brožík.

Zápas se vyvíjel z počátku dobře, Agon Limani proměnil penaltu za faul na Fenkla - 0:1. Soupeř ale ještě v prvním poločase vyrovnal na 1:1.
Druhá půle byla o něčem jiném a postřehy všech hráčů hovoří o jasném zářezu ze strany rozhodčího Melničuka. V 60. min. dal červenou (bez předchozí žluté) za faul Ondrovi Hruškovi, přičemž podobné zákroky domácích přehlížel (např. po odpískání nakopaný Kadlec). Ovšem nehledě na nepřízeň sudího měl utkání Sedlec stejně vyhrát. Šel do vedení 1:2 po brance Kadlece (v zápise Krejsa) a měl další 3-4 tutovky. Zejména ty od Fenkla a Kováče volaly po tutovém gólu. V 80. min. však arbitr písknul penaltu pro Studánku za ruku ve vápně (tu samou ruku na druhé straně v první půli jste neviděl, pane rozhodčí ? ) a domácí vyrovnali na 2:2. Frustraci neunesl Petr Krejsa, který sprostě vynadal rozhodčímu a šel do sprch. Dvě červené, to už Sedlec dlouho nezažil ...
Prostě zápas blbec se vším všudy.
Nejlepší hráč utkání: Agon Limani.
Po zápase vyvrcholily určité neshody v týmu a to vedlo k rezignaci trenéra Luďka Brožíka.

Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Balhar Ivan, Buzna Miroslav; Delegát: Vošmik Václav.
ČK: 0 - Krejsa Petr, Hruška Ondřej
Pozice v tabulce po tomto zápase: 11. místo.

Pozn: Zápis ze schůze DK ze dne 29. 4. 2015