27.04.2013 / Hroznětín - Sedlec A 3:2 (2:0)

Branky: Svěcený Petr 2, Koch Tomáš - Budil Jan, Krejsa Petr.
Sestava: Osten J. - Vyskočil, Florián, Osten M., Kováč - Hofman, Lehečka, Limani, Budil - Bílý, Fenkl. Stř: Krejsa, Tlášek.

První gól zápasu padl po chybě (zastupujícího) gólmana Jirky Ostena, jehož slabší výkop vrátil jeden z domácích hráčů hned k vápnu, tam si ho převzal útočník a šancí nepohrdnul - 1:0. Druhý gól dal Hroznětín opět po chybě v obraně Sedlece, Michal Osten podběhl centr a pak už nedokázal domácímu útočníkovi zabránit ve zvýšení na 2:0
A po poločase bylo ještě hůř. Po chybě Honzy Vyskočila šel hroznětínský hráč sám na brankáře a vychutnal si ho - 3:0. Sedlec však nesložil zbraně a z jasného zápasu udělal ještě drama. Po dlouhém autu se hlavou trefil Honza Budil a snížil na 3:1. V závěru zápasu si na roh naběhl i brankář Jirka Osten, který se sice neprosadil, ale i tak si po závaru našel míč Petr Krejsa a svou brankou přiblížil Sedlec alespoň k bodu - 3:2. Domácí však už vyrovnání nepřipustili, i tak si Sedlec zaslouží uznání za bojovnost ve druhé půli a snahu porvat se o výsledek.
Zajímavost: Po 4 odehraných utkáních jsou (nečekanými) nejlepšími střelci jara Petr Krejsa a Jan Budil s dvěma brankami.