27. 08. 2016 / Sedlec - Kolová 3:1 (0:0)

Branky: 47. Schönwalder Dalin, 83. Schönwalder Dalin, 90. Stezka Patrik - 77. Gábner Jakub (pen.)
Sestava KSNP Sedlec: O. Vrba [-] - P. Krejsa [-] , I. Punejko [-] , Š. Oncirk [-] - L. Tůma [-] (85. P. Stezka [-] ) , J. Hofman [-] , M. Kováč [-] - P. Bílý [-] , D. Schönwalder [-] (89. D. Campisano [-] ) - J. Janáček [-] , F. Petra.
Sestava Ajax Kolová: L. Zavoral [-] - P. Pokrupa [-] , R. Štěpán [-] - A. Bošiak [-] , L. Nekoranec [-] , J. Gábner [-] - O. Filip [-] - A. Jiskra [-] , P. Budina [-] , S. Štípek [-] , L. Kubala.

Zajímavý a chvílemi i pohledný zápas se odehrál za horkého počasí na sedleckém pažitu.
Sedlec měl většinu času hru ve své moci, ale Kolová hrozila z ojedinělých výpadů. Poločas sice skončil 0:0, ale Sedlec měl štěstí při dvou hlavičkách Kolové, které skončily na tyči.

Ve druhé půli se hrálo podle stejných not, s jediným rozdílem : domácí využili hned svou první šanci. Do vápna se vřítil Dalin Schönwalder a prudkou střelou k tyči nedal brankáři Zavoralovi šanci - 1:0. Sedlec měl dál míč na noze, kopal roh za rohem, ale ke gólu to nevedlo. V 75.min. byl ve vápně sražen sedlecký Bílý, ale píšťalka rozhodčího zůstala němá. Zajímavé však bylo, že tu samou situaci v 77.min. na druhé straně už posoudil jako faul ve vápně a odpískal penaltu. K té si stoupnul Jakub Gábner a pohodlně skóroval - 1:1. Sedlec byl malinko frustrován, na což ale nehleděl domácí šutér Dalin , vzal si opět míč a vrátil Sedleci vedení - 2:1. Kolová pak tlačila, ale gólovky si nevytvářela. Naopak v 90.min. utekl střídající mladíček Patrik Stezka a šmudlou procpal míč do sítě - 3:1. Zasloužené tři body, což uznali i smutní hráči Kolové.