27. 3. 2016 / Bečov - Sedlec 2:2 (2:1)

Branky: 16. Zelinka Erik, 41. Braniš Josef - 35. Berger Lukáš, 60. Osten Jiří.
Sestava: Flekač Martin B - Oncikr Štěpán O Petra František O Budil Jan O Tůma Lukáš Z Krejsa Petr Z Hofman Jaroslav (K) Z Janáček Jiří O Berger Lukáš Ú Kováč Michal Ú Schönwalder Dalin Ú Stř: Osten Jiří N. Trenér: Osten Jiří.

Na úvod jara zajel Sedlec do Bečova, který měl v kádru 3 hráče, kteří pošli sedleckou jedenáctkou: Psohlavce, Limaniho a Bílého. Z první jarního gólu se radovali domácí (útočník Zelinka všechny prostřelil z úhlu - 1:0), ale ne moc dlouho. Během dvou minut Sedlec srovnal a to díky tradičnímu signálu. Dalin vypálil tvrdou ránu po zemi, gólman míč jen vyrazil a dobíhající Berger už neměl problém - 1:1. Sedleci patřilo zejména posledních 10 minut poločasu, kdy Bečov nevěděl, kam skočit. Bohužel, postupně se netrefili: Dalin (šel sám na kasu, ale v tísni už nezakončil), Hofman (sám na 10 metrech, ale pálil do nebe), Kováč (z malého vápna hlavou nad), Berger (úplně sám na gólmana, ale zbrklá střela po zemi, gólman lehce chytá). Nedáš, dostaneš, přesně to platilo i v tomto zápase. Domácí se konečně dostali k sedlecké brance, jejich záložník vystřelil z 22 metrů pomalou střelu po zemi, ale brankář Flekač ji trestuhodně propustil - 2:1.

Druhou půli začal Sedlec parádní akcí. Ve 30. sec. Dalin zatáhl po lajně, předložil Bergerovi a ten zavěsil do brány. Rozhodčí však (na popud pomezního J.Špaka) odpískal spornou situaci jako ofsajd. Akci můžete posoudit na VIDEU ZDE. V 55. min šel Berger sám na gólmana, ale míč si moc předkopl. V té samé minutě vystřídal Jirka Osten zraněného Tůmu (palec na ruce). V 60.min. předvedl Sedlec ukázkový brejk, Dalin šel od půlky sám na gólmana, Psohlavec ho nestíhal, ostře fauloval a nepochopitelně dostal jen žlutou kartu. Dalin se hodně dlouho sbíral ze země. Stoper domácích Psohlavec vůbec neměl svůj den, v 70. min. zahrál hlavou špatný míč do vlastního vápna a hrající trenér Sedlece Osten už měl pohodlnou pozici k prostřelení brankáře - 2:2 (branka na videu TADY). Pak se znovu řítil na branku Dalin, ve vápně ho srazil obránce, rozhodčí to však jako penaltu neposoudil. (Video penaltového zákroku ZDE). Zbytek utkání se už jen dohrával, šance nepřicházely, snad s vyjímkou bečovské střely pod klacek, kterou vytáhl Flekač.
Sedlec může být spokojen se slušnou hrou, s výsledkem však v žádném případě. Ztracené dva body.