27. 4. 2019 / Božičany - Sedlec 1:3 (0:1)

STŘELCI: 62. Urbánek Dominik - 27. Knushi Sylë (pen.), 70. Braun Radim, 83. Tůma Lukáš
V. Mendl - L. Tůma [-] , G. Pisarenko [-] , M. Kováč [-] , P. Krejsa [-] , J. Janáček [-] , J. Hofman [-] , S. Knushi [-] , M. Svoboda [-] , R. Braun [-] , A. Irovský.

Zápas v Božičanech zvládl Sedlec, kromě 20 minut druhé půle, naprosto s přehledem.
Ve 27. min. poslal z penalty Sedlec do vedení Knushi Sylë, po faulu na @Milan Svoboda - 0:1.
Ve druhé půli se 15 min. nedělo nic, pak z ojedinělé střely Božičany daly tyč.
62.min. - varování nepomohlo, roh, gól hlavou 1:1.
Sedlec je v útlumu , další tutovka Božičan, ale nedali a akce skončila hromadnou strkanicí.
@Petr Krejsa hraje dnes na stoperu.
V 70. min. se zápas zlomil ve prospěch Sedlece. Jarda Hofman předvedl kulišárnu z rohu, když poslal pas po zemi na Radim Pája Braun, který vystřelil z vápna k tyči - 1:2.
Pak další akce, Pája si počkal, dal na Syleho, který netrefil prázdnou bránu.
83.min., skvělá akce Sedlece, Venca dlouhý výkop, Syle výborně udržel, vyslal Koviho, který šel sám na gólmana, ale viděl ještě lépe postaveného Lukáše Tůmu, který už jen zasunul placírkou do prázdné brány. Paráda jak z futsalu. 1:3.
Pak ještě výborně hrající Pája udělal dva hráče, nacentroval, ale Kovi ve skluzu těžký míč vystřelil nad.
Konec, 1:3. Parádní sedlecký výkon.

Tabulka: 3. místo.