27. 5. 2017 / Stružná - Sedlec 1:5 (1:1)

STŘELCI: 42. Draský David - 6. Diro Denis, 47. Kováč Michal, 71. Patera Radek, 76. Patera Radek, 89. Schönwalder Dalin
Sestava: V. Mendl - Š. Oncikr [-] - R. Patera [-] , P. Krejsa [-] , M. Kováč [-] - D. Schönwalder [-] - P. Bílý [-] , D. Diro [-] , L. Skoumal [-] , F. Petra [-] , D. Campisano (59. F. Kotrč). Trenér: Demjan Milan.

Online STRUŽNÁ - SEDLEC tak, jak byl na facebooku KSNP Sedlec:
Sedlec přijel do Stružné (hřiště v Žalmanově) v roli jasného favorita, nastoupil totiž proti poslednímu týmu tabulky.
A začal výborně.
6.min. (GÓÓL) Luboš Skoumal vystřelil prudkou ránu z 20 m, šla na brankáře, ten ale zazmatkoval a míč se mu odrazil do tyčky a od ní doklouzal za čáru - 0:1. (v zápise chybně uveden Diro Denis)
15.min. Stružná odpověděla pěknou střelou k tyči, ale brankář Sedlece Mendl se natáhnul a vyrazil na roh.
17.min. Sedlec mohl jít do vedení. Dalin si výborně poradil s dvěma obránci, šel sám na bránu, ale tentokrát domácí gólman napravil své zaváhání z úvodu utkání a Stružnou podržel, míč vyrazil na břevno.
22.min. Radek Patera střílí uprostřed vápna, ale hodně vedle
42.min. (GÓÓL): Mitterpach (Stru) vyslal pěknou přihrávku středem obrany a útočník Draský prostřelil Mendla - 1:1

Nespravedlivý výsledek v poločase, ale když Sedlec nepromění své šance, nemůže čekat, že se soupeř porazí sám.

47.min. (GÓÓL) Výborný úvod druhé půle. Dalin si povodil obránce a předložil před prázdnou Michalu Kováčovi, který trestal - 1:2
48.min. Dalin byl v kabině asi politý živou vodou, vzápětí totiž upaloval úplně sám na kisnu, ale vystřelil nad.
65.min. Dvojšance, Patrik Bílý ještě gólmana nepropálil, ale míč se odrazil k Lubovi, 20 metrů, prázdná brána, ale Luboš nesrovnal mířidla a míč minul pravou tyčku.
71.min. (GÓÓL) Radek Patera šel po přihrávce od Dalina po čáře, napálil míč před bránu a obránce Stružné si napálil míč do vlastní brány - 1:3
76.min. (GÓÓL) Radek Patera znovu zasahuje. Tentokrát mu připravil gólovou střelu nováček v sestavě Kotrč a Radek pohodlně skóruje - 1:4
81.min. A do třetice Radek Patera. Přímý kop, rozbíhá se ..... a trefuje les. VIDEO zde
83.min. Po rohu Petra Krejzy domácí ohrozili svoji vlastní branku, obránce nešikovně trefil vlastní tyčku. VIDEO zde.
89.min. (GÓÓL) Sedlecký brankář posílá dlouhý míč na soupeřovu polovinu, tam si ho vezme Schönwalder Dalin a napálí ho do sítě - 1:5

Pohodový zápas, pohodové tři body - především díky zlepšené hře ve druhém poločase a efektivnější koncovce.

Rozhodčí: Kozák Rudolf.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo