28.05.2011 / KSNP Sedlec A - Březová 3:7 (2:2)

BrankyKníže Martin 3 - Erhart Zdeněk 2, Kašpar Jan 2, Machálek Jan, Lelek Miroslav, Koco Martin.
Sestava:

Sedlec na své záchranářské misi potkal Březovou, která je na jaře v dobré fazóně a to potvrdila i na útulném stadionku v srdci Karlových Varů. V prvním poločase družina vedená stratégem Zdeňkem Ježkem odolávala, ve druhém už se bohatýři z Březové prosadili.
(Píšu to rovnou pro KV Daníka, aby nemusel měnit ani slovo).
Březová šla do vedení po chybě gólmana Flekače - 0:1. V polovině poločasu předvedli hezkou akci centrující Filipčík a skórující Kníže - 1:1. Hned vzápětí šel sám na brankáře Berger, nedal, ale naštěstí byl Kníže na správném místě ve správný čas a doklepl na 2:1. Sedlec mohl svůj náskok ještě zvýšit (a kdo ví, kam by se pak zápas ubíral), ale Špička svojí tutovku spálil. Naopak hosté v poslední minutě první půle vyrovnali na 2:2.
Ale ten druhý poločas. Hosté během pěti minut vstřelili dva slepené góly (2:3, 2:4) a bylo po zápase. Sedlečtí se sice nechtěli vzdát, vynikající Martin Kníže završil svůj hattrick a snížil na 3:4, ale Březová hrála v pohodě, zvýšila svůj náskok krásnou křížnou střelou do šibenice - 3:5. Dílo zkázy pak už jen dokonal brankář Flekač (dnes tedy opravdu neměl svůj den), když stáhl hráče ve vápně, penalta, 3:6, a potom chybně podběhl balón a březovský útočník završil kanonádu na konečných 3:7.
Březová je fotbalově jinde než Sedlec, to ukázal už podzimní zápas (5:0), ale sedlecký tým čekají daleko důležitější zápasy, hlavně ty poslední dva, Božíčany a Kynšperk. Zvlášť, když v tomto kole porazily Božíčany Nejdek 1:0 a získaly v záchranářském boji nečekané 3 body.

Rozhodčí: Šuma Jakub, Barczi Šimon, Tichota Martin; Delegát: Pospíšil Zdeněk.
Pozice v tabulce po tomto zápase: 12. místo.
Podzimní zápas Březová- Sedlec A 5:0
ZDE.

A3A2304 Sedlec Březová 3:7 (2:2)
Branky: Kníže Martin 3 - Erhart Zdeněk 2, Kašpar Jan 2, Machálek Jan, Lelek Miroslav, Koco Martin; Rozhodčí: Šuma Jakub, Barczi Šimon, Tichota Martin;Delegát: Pospíšil Zdeněk