29.08.2009, 17:00 / Sedlec - Kynšperk 6:2 (2:1)

Branky: Budík 2, Hofman, Kováč, Osten, Janáček.
Sestava:  Flekač - Lehečka, Soukup, Janáček, Vyskočil - Ludvík, Budík, Šott, Hofman - Osten, Kováč. (střídali: Kamarádek, Seifert, Psohlavec).

Sedlec měl, kromě prvních 20 min. , zápas pod kontrolou. Jako první udeřil Tomáš Budík, který se dostal po rohu k odraženému míči a s klidem ho krátkým švihem uklidil do sítě - 1:0. Za tři minuty už to bylo 2:0, když Ludvík centroval do vápna, tam si míč hezky stáhnul Hofman a skóroval. Před koncem poločasu ještě zazlobil Kynšperk, když rychle rozehrál přímák, obrana včetně brankáře trochu zaspala a hlavičkující útočník snížil na 2:1.
Že tři body zůstanou doma sedlečtí rozhodli okamžitě po pauze, kdy Ostenovu akci v uklidňující gól proměnil Kováč - 3:1. Na 4:1 zvyšoval Janáček - po rohu prudkou ránou ze strany prostřelil gólmana. Další gól přidal specialista na Kynšperk Budík (i na jaře jim dal dva góly), kterého ke skórování skvělou uličkou vybídnul Hofman - 5:1. Pak se také chvíli hrálo na druhé straně, Kynšperk zahrával přímák, Fleky balón netrefil a hostující útočník lehce snížil na 5:2. Zápasový účet uzavřel Osten, který před tím neproměnil dvě 100% gólovky, tentokrát nic nevymýšlel a když se k němu po rohu odrazil míč, napálil ho pod víko - 6:2.
No .... Kynšperk k nám asi rád jezdit nebude, ve dvou utkáních dostal nakládačku se skóre 13:4. Sedleci se úvod sezóny mimořádně podařil, ve třech zápasech získal 9 bodů a je jen o skóre druhý.

* Mistrovské utkání, 1.B třída, fotbal muži.