29. 10. 2016 / Sedlec - Stružná 3:0 (0:0)

Branky: 54. Schönwalder Dalin, 75. Oncikr Štěpán, 75. Tlášek Jakub
Sestava Sedlec: J. Horváth - Š. Oncirk [-] , A. Irovský [-] , F. Belička [-] , P. Krejsa [-] - A. Limani [-] , J. Hofman [-] (70. J. Tlášek) , L. Tůma [-] , P. Stezka [-] (60. M. Kováč) - D. Schönwalder [-] , P. Bílý [-] (70. D. Campisano). Trenér: Ježek Zdeněk.
Sestava TJ Stružná: P. Cibulka - P. Rehák [-] - J. Šabata [-] - - K. Brančík [-] (60. J. Hejhal) , J. Švestka [-] , T. Štěch [-] , L. Zbojan [-] , A. Forgo [-] , P. Janáček [-] , M. Mitterpach [-] , T. Synek.

Sedlec byl na domácím hřišti jasným favoritem a svou roli od začátku potvrzoval. Poločas sice skončil 0:0, ale kromě neproměněné penalty měl Sedlec daleko více šancí a také držel míč na svých kopačkách.
Ve druhé půli převaha domácích pokračovala a tentokrát už byla také vyjádřena gólově. Střeleckou smůlu napřed protrhnul Schönwalder, pak se trefil z penalty Oncirk a jasné vítězství potvrdil v závěru Tlášek. Tři body jsou doma a Sedlec bude mít klidnou zimní přestávku bez ohledu na poslední zápas v Nejdku.

On-line přenos:
3. Tlak hned od začátku, Dalin obešel asi 4 u obránce u lajny a podél čáry poslal prodký míč, který Jarda nedokázal vrátit do prázdný kisny
4. Nebezpečná střela Stružná, těsně vedle vinglu
13. Deset minut holoty, pak Hofman střela nad
17. Patrik Bílý střela do brankáře, od něj do tyčky
19. Největší šance, Dalin utekl z půlky, tvrdá střela, brankář vyrazil
22. Šikovný Dalin proniká do vápna, obránce ho nšikovně sundal, penalta
23. Penalta, Agon Limani ji bohužel kopnul do brankáře a Sedlec se tedy vedení zatím neujímá ... (VIDEO)
27. Šance Stružná, po odvráceném rohu, brankář Horváth vyrazil (VIDEO)
30. Agon předvedl hezký průnik, zpětnou přihrávku poslal Tůma brankáři jen do náruče
33. Další střela aktivního Hofmana, ale šla vedle
34. Stezka výborně vypíchl míč, udělal tři kroky a pálil na bránu, gólman vyrazil na roh
35. Roh kopal Hofman, Fanda Belička si dobře naběhl, ale míč správně netrefil, vedle. (VIDEO)
V této fázi hry je Stružná dopředu úplně neškodná, gólman Horváth mrzne.
Poločas, 0:0.
46. Druhá půlka opět začala skvěle, Patrik Bílý utekl všem, šel sám na bránu, ale nedal, brankář vyrazil na roh. Po rohu si míč našel opět Fanda Belička, ale prudká hlava šla jen těsně nad. (VIDEO)
60. Jardo Jardo, kdy už dáš gól ... Sám na brankáře, střela  z 10 m , do něj. Dneska není sedleckému záložníkovi přáno.
63. /GÓL/ Závar ve vápně, Dalin pálí do gólmana, Jarda z otočky do obránce, míč se dostane k Dalinovi a ten konečně protrhne střeleckou smůlu - 1:0
70. Strašně důležitý zákrok gólmana Horvátha, z ojedinělé šance Stružná málem vyrovnala, ale sedlecký Neuer nohou reflexivně vyrazil
71. Dalin šel sám, míč na dlouhou nohu, střela vedle
72. Dva na nikoho, Bílý na Hofmana, ten vysoko nad
73. Zase dva na nikoho, Bílý skvěle udělal dva obránce, prudce nahrál Dalinovi, ten netrefil prazdnou branku.
74. Přímák Stružná těsně vedle. (VIDEO)
75. /GÓL/ Penaltový zákrok brankáře na Hofmana. Míč si bere Štěpán Oncirk a s jistotou proměňuje - 2:0 (VIDEO)
85. /GÓL/ Patrik Bílý vybojoval míč na půlce, přebral si ho Kuba Tlášek, pelášil na bránu a nedal brankáři Stružné šanci - 3:0

Rozhodčí: Vašek Jan.
Mistrovský zápas, muži, Karlovarský okres (Okresní přebor mužů).
Pozice v tabulce po tomto zápase: 7. místo.